خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

الجمعة ٢١ رجب ١٤٤٢

Friday, March 5, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان عنوان کرد؛
نمایشگاه مجازی کتاب برای مردم و جامعه اهمیت دارد
فیروز فاضلی اظهار کرد: از آنجایی که این روزها فضای مجازی بر فضای حقیقی ما حاکم شده است برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب می‌تواند برای مردم و جامعه اهمیت داشته باشد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۸

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی در دوران کرونا/ هنر تئاتر انفجار خلاقیت است
فاضلی با اشاره به پخش زنده اجراهای سی و دومین جشنواره تئاتر گیلان، گفت: استقبال آنلاین بیش از ۲۰۰ نفر از علاقه‌مندان تئاتر از این جشنواره نشان می‌دهد که باید در شرایط کرونایی از ظرفیت‌ فضای مجازی در گسترش هنر استفاده شود.

۱۳۹۹/۹/۲۶ - ۲۰:۳۵

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛
برگزاری کنگره بین‌المللی نهضت جنگل/ پروژه سینمایی شهید انصاری سال ۱۴۰۰ کلید می‌خورد
فاضلی با اشاره به پیشنهاد برگزاری کنگره بین‌المللی نهضت جنگل به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت میرزا کوچک جنگلی در گیلان، گفت: این کنگره در صورت تائید، در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۱:۴۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛
اکران همزمان ۱۰ فیلم جشنواره فجر درگیلان/ دانش‌آموزان مناطق محروم میهمان ویژه جشنواره هستند
فاضلی با اشاره به اینکه ۱۰ فیلم جشنواره فجر به صورت همزمان در گیلان اکران می‌شود، گفت: همزمانی جشنواره فیلم فجر در روزهای ۱۵ تا ۲۱ بهمن‌ماه سال جاری در سینما میرزا کوچک رشت برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۰۸:۳۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
پایان پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با فروش ۲۵ میلیارد ریالی
فاضلی با اشاره به اینکه ۷۵ هزار نفر از پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان بازدید کردند، گفت: این بازدیدکنندگان در مجموع، مبلغ ۲۵ میلیارد ریال کتاب خریداری کردند.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۲۳:۱۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
سند اجرای منشور فرهنگ قرآنی گیلان تدوین شد
فاضلی از تدوین اجرای منشور فرهنگ قرآنی گیلان خبر داد و گفت: منشور مذکور برای اجرا باید در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان به تصویب برسد.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۵:۵۱

نمایشگاه کتاب گیلان با حضور بیش از ۴۰۰ ناشر برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برپایی چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان با حضور بالغ بر ۴۰۰ ناشر کشوری و استانی خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۴:۳۰

هنر مهمترین ابزار در ماندگاری فرهنگ ایثار و شهادت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه باید از ابزار هنر برای پایایی فرهنگ ایثار و شهادت بهره برد گفت: وجود تصویرسازی های دفاع مقدس در شهر موجب ماندگاری مفاهیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۵

انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان دبیر منطقه ۲ کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان دبیر منطقه دوم از مناطق هشتگانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

۱۳۹۴/۲/۱۷ - ۱۳:۰۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:
حضور 400 ناشر کشوری در دهمین نمایشگاه کتاب گیلان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از افتتاح دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، هفدهم آبان ماه در رشت خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 400 ناشر کشوری در قالب 200 غرفه حضور دارند.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۵:۴۷