خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 12, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بسته خبری
آخرین اخبار مساجد جهان// ۲۱ تیرماه
از شادی مردم استانبول برای تبدیل ایاصوفیه به مسجد تا بازسازی مسجد تاریخی «محمد بای» تونس
برگزاری نماز جمعه بدون حضور نمازگزاران در مسجد جامع «الازهر» مصر، شادی مردم استانبول به‌دلیل تغییر کاربری موزه ایاصوفیه به مسجد و بازسازی مسجد تاریخی «محمد بای» تونس توسط ترکیه ازجمله آخرین اخبار مساجد جهان در ۲۱ تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴۳

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد//۱۱ تیرماه
از سه‌شنبه‌های تکریم بچه‎‌های مسجد تا اتمام پویش «پنجره فولاد» در دهه کرامت
قرار گرفتن طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در اولویت کاری ۲۵ هزار کانون مسجدی، اعزام ۳۱ هزار زائراولی به مشهدالرضا(ع) با همکاری بچه‌های مسجد و اتمام پویش «پنجره فولاد» در سالروز ولادت امام رضا(ع) ازجمله اخبار حوزه مسجد و کانون‌ها در ۱۱ تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۴:۴۳

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۱۰ تیرماه
از اوج گرفتن ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت تا ایجاد فرصت زیارت از راه دور
تقدیر از مروجان فرهنگ رضوی در «سه‌شنبه‌های تکریم» مساجد، اجرای طرح «تلاوت نور» ویژه دهه کرامت و فرصت‌سازی رسانه ملی برای زیارت از دور در شرایط کرونایی ازجمله اخبار حوزه مسجد در دهمین روز از تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۵:۳۴

آخرین اخبار مساجد جهان// ۱۰ تیرماه
از تدابیر پیشگیرانه مساجد دبی تا حذف نماد اسلامی از مسجد «هېيتگاه» چین
گزارشی از تدابیر پیشگیرانه امارات در مساجد دبی، بازگشایی مساجد و مکان‌های عبادی در کبک با اعمال مقررات جدید و حذف نماد اسلامی از مسجد «هېيتگاه» چین ازجمله آخرین اخبار مساجد جهان در ۱۰ تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۴:۵۶

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۸ تیرماه
از اخلاق کریمانه بچه‌های مسجد تا بزرگداشت مجازی دهه کرامت
جلوگیری از تصدی‌گری دولتی در برنامه‌های دهه کرامت، همراهی نوجوانان عضو کانون «امام جعفرصادق(ع)» با کمک‌های مومنانه و تدارک آستان شاهچراغ برای دهه کرامت ازجمله اخبار حوزه مسجد و کانون‌های مساجد در ۸ تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۴:۵۵

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۷ تیرماه
از اجرای پویش «# سلام بر رئوف» تا رونمایی «آواهای رضوی ایران زمین» در دهه کرامت
رونمایی از مجموعه «آواهای رضوی ایران زمین» در دهه کرامت، اجرای پویش «# سلام بر رئوف» و راه‌اندازی پویش «امام‌زادگان سرزمین من» ازجمله اخبار حوزه مسجد در هفتمین روز از تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۸ - ۰۹:۴۱

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۲ تیرماه
از خدمت کریمانه بچه‌های مسجد تا تدارک مسجدی‌ها برای دهه کرامت
برگزاری چهارمین جشنواره «کرامت» با همکاری بچه‌های مسجد، کمک ۱۳۵ میلیاردی به خدام و افراد کم‌برخوردار مساجد در ایام کرونا و توزیع ۸ هزار بسته گوشت تبرکی میان محرومان در دهه کرامت به همت کانون خدیجه کبری(س) ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۲ تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۲ - ۱۵:۰۵

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۱ تیرماه
از خدمات جهادی تا جشن‌های مجازی دهه کرامت به همت بچه‌های مسجد
تمرکز برنامه‌های دهه کرامت بر بیانیه گام دوم انقلاب، اجرای طرح «سه‌شنبه‌های تکریم» در مساجد منتخب و ارائه خدمات جهادی پزشکی به محرومان حاشیه مشهد در دهه کرامت ازجمله اخبار حوزه مسجد در نخستین روز از تیرماه است.

۱۳۹۹/۴/۱ - ۱۴:۴۵

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد// ۳۱ خرداد
از تدارک بچه‌های مسجد برای دهه کرامت تا تقویت محافل قرآنی مساجد
برگزاری جلسه بزرگداشت دهه کرامت استان تهران در امامزاده صالح(ع) تجریش، اجرای ۱۴ ویژه‌برنامه در دهه کرامت با محور گسترش گفتمان خدمت کريمانه به همت آستان قدس و افتتاح دفتر تبریز مسجد مقدس جمکران آخرین اخبار حوزه مسجد در ۳۱ خرداد است.

۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۵:۰۱

آخرین اخبار مساجد جهان// ۳۱ خردادماه
از بازدید مجازی غیرمسلمانان از مساجد بریتانیا تا تعطیلی همه مساجد اربیل برای مقابله با کرونا
تعطیلی مساجد اربیل به منظور مقابله با شیوع کرونا، بازدید مجازی غیرمسلمانان از مساجد بریتانیا و نوشتن عبارت‌های نژادپرستانه بر دیوارهای سه مسجد در انگلیس ازجمله آخرین اخبار مساجد جهان در ۳۱ خرداد ماه است.

۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۴:۳۱

آخرین اخبار مساجد جهان//۲۶ خردادماه
از بازگشایی ۵۰۰ مسجد قطر تا از سرگیری نماز جمعه در مسجد مرکزی قرقیزستان
گشایش درهای ۵۰۰ مسجد قطر از امروز، اهدای خون در مسجد جامع «الجواد(ع)» عراق و صدور کارت هوشمند برای ورود نمازگزاران به مسجد در «کوژیکود» هند ازجمله آخرین اخبار مساجد جهان در ۲۶ خرداد ماه است.

۱۳۹۹/۳/۲۶ - ۱۴:۵۷

آخرین اخبار مساجد جهان// ۲۴ خرداد ماه
از اقامه نماز جمعه ۴۰ هزار نفری در مسجدالاقصی تا محکومیت حمله تروریستی به مسجد غرب کابل
اقامه نماز جمعه با حضور ۴۰ هزار فلسطینی در مسجدالاقصی، محکومیت حمله تروریستی به مسجد غرب کابل و ممانعت مالزی از ورود مسلمانان روهینگیا به مساجد ازجمله اخبار مساجد جهان در ۲۴ خرداد ۹۹ است.

۱۳۹۹/۳/۲۴ - ۱۴:۰۵

آخرین اخبار مساجد جهان// ۲۱ خردادماه
از موافقت دولت بلژیک با بازگشایی تدریجی مساجد تا گشایش مشهورترین مسجد پکن
موافقت دولت بلژیک با بازگشایی تدریجی مساجد، اظهارنظرهای نژادپرستانه درباره ساخت مسجدی در لندن، گشایش مشهورترین مسجد پکن به روی نمازگزاران و ... ازجمله آخرین اخبار حوزه مسجد در ۲۱ خردادماه است.

۱۳۹۹/۳/۲۱ - ۱۴:۵۱

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد//۱۳ خرداد ماه
از حفظ اندیشه‌های معمار انقلاب در ستاد فهما تا کمک مومنانه بچه‌های مساجد تهران برای ۱۴ خرداد
معرفی اولویت‌های ستاد کانون‌های فهما، توزیع حدود ۵ تُن گوشت بین نیازمندان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و اشتغال‌زایی برای بانوان بی‌سرپرست در برخی مساجد ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۱۳ خردادماه است.

۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۴:۴۲

بسته خبری قرآن و معارف// ۱۳ خردادماه
از آخرین اخبار حوزه قرآن تا نامشخص بودن وضعیت حج ۹۹
تخصیص بخشی از اعتبارات نمایشگاه قرآن به مؤسسات قرآنی با موافقت وزیر ارشاد، آغاز برگزاری رویداد قرآنی «ترنم وحی» از تیرماه و هزاران ختم قرآن و صلوات هدیه به امام راحل و حضرت عبدالعظیم(ع) ازجمله اخبار حوزه قرآن و معارف در ۱۳ خردادماه است.

۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۴:۲۷

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد//۱۲ خرداد ماه
از اولویت‌های اجتماعی ستاد فهما تا دستاوردهای کانونی مسجدی در محرومیت‌زدایی
معرفی مسائل اجتماعی به عنوان اولویت کاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، معرفی دستاوردهای یک کانون مسجدی در محرومیت‌زدایی و تاکید بر برگزاری نماز جماعت در اول وقت و در اقل زمان ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۱۲ خردادماه است.

۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۴:۳۵

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد//۱۱ خرداد ماه
از تدارک کانون‌های مساجد پایتخت برای سالگرد ارتحال معمار انقلاب تا قوانین حضور مسجدی‌ها در نماز
اجرای رزمایش مواسات به نیابت از امام(ره) و شهدا در کانون‌های مساجد تهران، برگزاری نمازهای جماعت با حضور جوانان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری مجازی مراسم سالگرد تخریب قبور ائمه بقیع(ع) در برخی مساجد، ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۱۱ خرداد است.

۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۵:۰۵

بسته خبری مساجد جهان// ۱۰ خرداد ماه
از گشایش درهای مسجدالاقصی تا آغاز نمازهای جمعه در مساجد جهان
اقامه نماز جمعه در مساجد اتریش، گشایش همه درهای مسجدالاقصی از فردا و اقامه نماز جمعه در مساجد ترکیه بعد از دو ماه تعطیلی ازجمله اخبار مساجد جهان در دهمین روز از خرداد ماه ۹۹ است.

۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۴:۳۲

بسته خبری مسجد و کانون‌های مساجد//۱۰ خرداد ماه
از کمک‌ ۶ میلیاردی مسجدی‌ها به محرومان تا بازگشایی مساجد برای اقامه نماز
ابتکارات کانون شایسته تقدیر ویژه در بخش کتاب‌خوانی طرح ملی «فهما»، راه‌اندازی پویش مردمی «سقاء» توسط اهالی مسجد جابری و بازگشایی مساجد تنها برای اقامه نماز با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ازجمله اخبار حوزه مسجد در ۱۰ خرداد ماه است.

۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۴:۲۳

بسته خبری مساجد جهان// ۷ خردادماه
از حذف نمادهای اسلامی در مساجد چین تا برنامه بازگشایی مساجد در کشورهای مختلف
حذف نمادهای اسلامی از مساجد چین، آغاز اقامه نماز جماعت در مساجد سوریه و دستور رئیس‌جمهوری آفریقای جنوبی برای بازگشایی مساجد از اول ژوئن از جمله اخبار مساجد جهان در هفتمین روز از خردادماه ۹۹ است.

۱۳۹۹/۳/۷ - ۱۴:۳۴