خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

السبت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠

Saturday, December 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش حقوق بشر امریکایی
نماینده ولی فقیه در کردستان:
شکل گیری مقاومت زمینه فروپاشی مظاهر قدرت آمریکا شد
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه اقتدار آمریکا در سرازیری سقوط است، گفت: شکل گیری مقاومت زمینه فروپاشی مظاهر قدرت آمریکا شد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۲۸

جانشین دبیر کل بیداری اسلامی:
مقاومت محور مقابله با جنایات بشری است
جانشین دبیر کل بیداری اسلامی با بیان اینکه جنایت ها استکبار جهانی با محور مقاومت در حال فروپاشی است، گفت: مقاومت محور مقابله با جنایات بشری است.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۱۰

عضو مجلس خبرگان رهبری:
ماهیت آمریکا استفاده ابزاری از مقوله‌هایی چون حقوق بشر است
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ماهیت آمریکا استفاده ابزاری از مقوله‌هایی چون حقوق بشر است، گفت: تنها نسخه شفابخش امت اسلامی در مقابل سلطه پوشالی آمریکا استفاده از گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت همه جانبه است.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۳۶

معاون بین الملل دفتر رهبری:
مقبولیت آمریکا به دلیل جنایات حقوق بشری رو به افول است
معاون بین‌الملل دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: امروز مقبولیت آمریکا به دلیل جنایات حقوق بشری در اکثر نقاط جهان فرسایش یافته و رو به افول است.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۰۷