خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Wednesday, January 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در فارس
برگزاری جشن میلاد پیامبر مهربانی در مسجد اهل سنت شیراز
جشن میلاد پیامبر مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور شخصیت‌های مذهبی، علمی و سیاسی استان فارس در مسجد اهل سنت شیراز برگزار شد.

۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۱:۴۳

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
بهره برداری مناسب از طبیعت از اهداف احکام فقهی است
آیت الله دژکام گفت: هدف از این نظام حقوقی و احکام فقهی این باشد که ما با طبیعت هماهنگ شده باشیم و بهره برداری مناسب را انجام دهیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۴

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
«دراک» به توسعه فرهنگ عمومی و گسترش ورزش کمک می کند
آیت الله دژکام گفت: با توسعه و تکمیل این بوستان بزرگ، می توان به توسعه فرهنگ عمومی و گسترش ورزش همگانی و همچنین پرورش گیاهان دارویی و حفظ گونه های کمیاب جانوری و گیاهی بومی در این منطقه کمک کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۱

امام جمعه شیراز بیان کرد:
مشکلات جامعه نشانه عملکرد ضعیف مدیران است
آیت الله دژکام گفت: مدیران باید بدانند این مشکلات نتیجه عملکرد آنها است و باید خود را در حل مشکلات جامعه نشان دهند تا مردم ببینند که آنها در حال انجام کار هستند، برخی ها مدیریت را به عهده گرفتند اما به جای تلاش نگاهشان به بیرون است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
جامعه ورزی مشکل کنونی جامعه است
آیت الله دژکام گفت: ما در جامعه ورزی مشکل داریم بنابراین در راستای مطالبه گری باید سوال شود و مسئولان باید پاسخ دهند، مشکلات کار در حین گفتگو مشخص می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۰:۱۲

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
بسیاری از اوقات شهرستان های فارس از نگاه و عنایت برنامه ریزان و مسئولان محروم بوده اند
آیت الله دژکام گفت: خیلی وقت ها، شهرستان های فارس از نگاه و عنایت برنامه ریزان و مسئولان محروم بوده اند در چنین مواقعی، انتظار از مسئولان ارشد استان و حتی خود فرماندار شیراز این است که در مطالبه حق شهرستان پیشقدم شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۵

امام جمعه شیراز بیان کرد:
انقلاب را به بهانه تحول خدشه دار نکنید
آیت الله دژکام گفت: به بهانه تحول انقلاب را خدشه دار نکنید، شما شیعیان خالص علی (ع) می توانید مخاطب این حرف ها باشید شما یه قدم به عنوان انقلاب برداشتید و ۴۰ سال برای آن زحمت کشیدید، بنابراین این پیام و بحث های عدالت را مکرر مرور کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۰

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
روحانیون باید به روز شوند وگرنه انقلاب ضربه می خورد
آیت الله دژکام گفت: ما روحانیون که شروع کننده انقلاب اسلامی ایران بودیم متناسب با نیازهای امروزه باید خود را به روز کنیم و بدنه حوزه و روحانیون را بسازیم، این یک ضرورت است و اگر در این زمینه کار نکنیم انقلاب ضربه خواهد خورد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۷

وزیر اطلاعات بیان کرد:
فارس در گذشته چوب اختلافات را خورده است
حجت الاسلام علوی در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس گفت: فارس در گذشته چوب اختلاف را خورده است، اما امروز شاهد همگرایی خوبی در استان فارس هستیم، در گذشته چنین همراهی و همکاری را شاهد نبوده ایم.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۲۰:۵۸

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
نقش رسانه ها در انتخاب های خوب و بد در جامعه / نام نویسی ۸۰۰ جوان شیرازی برای مدافع حرم از دستاوردهای انقلاب است
آیت الله دژکام با اشاره به انتخابات سال آینده و نقش رسانه ها در این انتخابات گفت: در شیراز ۸۰۰ جوان برای دفاع از حرم در سوریه اسم نوشتند، اینها جز موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۷:۲۱

امام جمعه شیراز بیان کرد:
صله رحم سبب افزایش طول عمر و آرامش می شود
آیت الله دژکام گفت: صله رحم سبب افزایش طول عمر و آرامش می شود، باید دست اقوام را گرفت که سبب افزایش رحم و مودت در جامعه می شود، همه چیز با قانون حل نمی شود، باید روابط را افزایش دهید.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۳:۵۵

نماینده ولی فقیه در فارس به مسئولان تذکر داد:
جلسات جای عملیات اجرایی است نه توصیه و خوشامدگویی
آیت الله دژکام با بیان اینکه منبر جای توصیه است نه جلسات، گفت: جلسات را در ۴۰ سالگی انقلاب به خوش آمد و خوش نیامد افراد هدر ندهید و عملیاتی عمل کنید وگرنه در این جلسات شرکت نمی کنم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۸

نماینده ولی فقیه در فارس درگذشت آیت الله حقیقت را تسلیت گفت
آیت الله دژکام رحلت آیت الله حقیقت ارسنجانی را طی پیامی تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
حضور مهندسان بومی در قطار شهری از دستاوردهای انقلاب است
آیت الله دژکام با اشاره مدیریت کارها به دست مهندسان خارجی در پیش از انقلاب گفت: اینکه پروژه ها به دستان تیم مهندسی بومی مدیریت می شود و مدیریت تحقیرآمیز غرب نیست، از دستاوردهای انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۶

امام جمعه شیراز بیان کرد:
دادن پست به افراد ناامید، خیانت به جمهوری اسلامی است / تلنگر دانشجویان به مسئولان در اعتراض به عدم حمایت از کارتن خواب ها
آیت الله دژکام در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به تلنگر دانشجویان به مسئولان در اعتراض به عدم حمایت از کارتن خواب ها، گفت: در این برهه از انقلاب فرصت ناامیدی نیست، دادن پست و مقام به افراد ناامید، خیانت به جمهوری اسلامی و انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۹

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
حضور بسیج امنیت بخش است
آیت الله دژکام گفت: حضور بسیج در مراکز دینی و مذهبی هم حضور امنیت بخش و هم حضور معنوی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۱

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
تربیت هسته گزینش قرار گیرد / سفارش در گزینه خیانت به نظام
آیت الله دژکام با بیان اینکه باید گزینش تربیتی عمل کند، گفت: کسی حق سفارشات ندارد و این خیانت به نظام اسلامی است، نظام اسلامی باید نظام شایسته سالاری است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵

تعیین جایزه «شهید دستغیب» از سوی آیت الله دژکام در نهمین جشنواره فیلم «عمار»
جایزه «شهید دستغیب» در نهمین جشنواره فیلم «عمار» از سوی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در فارس تعیین و درنظر گرفته شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۳

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
شورای فرهنگ عمومی بر عملکرد دستگاه های فرهنگی نظارت دارد
آیت الله دژکام گفت: آتش به اختیار یعنی عمل کردن به امور بر اساس تصمیم گیری های کلان فرهنگی در این شورا و همه باید واقف باشند که شورای فرهنگ عمومی بر عملکرد آنان نظارت می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴:۴۰

امام جمعه شیراز بیان کرد:
تحقق تبدیل نماز جمعه به قرارگاه فرهنگی نیازمند تلاش همگانی است
آیت الله دژکام گفت: برای تحقق تبدیل نماز جمعه به قرارگاه فرهنگی باید همگی تلاش و حمایت کنند، حضور و همراهی جمعی سبب دلگرمی و امید است.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۳:۴۲