خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیش بینی آب و هوا
پیش بینی آب و هوا ۲۳ شهریور/
بارش باران در شهرهای شمالی و غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در شهرهای سواحل دریای خزر و شهرهای غربی کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۰۸

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
افزایش رطوبت هوا در بوشهر
مساعدی خبر داد: از یکشنبه تا پایان هفته فرارو آینده به سبب وزش بادهای جنوبی رطوبت هوا در این استان افزایش می‌یابد.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۰۲

دمای هوای خراسان رضوی کاهش می یابد
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد کاهش دمای هوا همراه با وزش باد نسبتا شدید و برای نواحی شمالی و کوهستانی رگبار باران را پیش‌بینی کرده است.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۴:۲۸

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
کاهش دمای هوا در بوشهر/ خلیج فارس طوفانی می شود
مساعدی با اشاره به کاهش دمای هوا در بوشهر، ادامه داد: از امروز تا فردا یکشنبه با وزش بادهای شمال غربی سواحل استان مواج و متلاطم است که در منطقه مطاف (سواحل جنوبی بوشهر) این تلاطم از شدت بیشتری برخوردار است.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۲۲:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۱۶ شهریور/
دمای هوا ۱۰ درجه کاهش می یابد/ بارندگی در ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه ای دما طی دو روز آینده، گفت: استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۲:۳۰

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
افزایش ۵ درجه ای دمای هوا در استان بوشهر
مساعدی خبرداد: از روز جمعه (۱۵ شهریور) دمای هوا در چند نقطه از استان بوشهر افزایش پیدا می کند.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۷:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۹ شهریور/
وزش باد شدید در زابل، کرمان و خراسان جنوبی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل، شرق خراسان جنوبی و شرق کرمان وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۴:۰۸

پیش بینی آب و هوا ۲ شهریور/
کاهش دمای هوا در استان های شمالی/ طوفان گرد و خاک در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان تا پایان هفته جاری هوای خنک پیش بینی می شود و بین ۴ تا ۶ درجه کاهش دما را در این استان ها خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۰:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۲ مرداد/
وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور/ وقوع طوفان خاک در زابل
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید همراه است.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۵:۲۴

پیش بینی آب و هوا ۲۰ مرداد/
بارش باران در شهرهای شمالی و مرکزی/ پدیده گرد و خاک در شرق کشور
بارش پراکنده و وزش باد طی روز دوشنبه همزمان با عید قربان در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و اردبیل، ارتفاعات شمال غرب، زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان و شمال خراسان رضوی ادامه می یابد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۱:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱۶ مرداد/
پایان هفته بارانی در شمال کشور
طی سه روز آینده در سواحل دریای خزر و در استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در بخش هایی از استان اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و بخش هایی از آذربایجان شرقی به ویژه در ساعات بعدازظهر، رشد ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۶:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۲ مرداد/
وزش باد شدید در استان های مرکزی و شرقی کشور/ وقوع پدیده گرد و خاک در ۸ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بعدازظهر و اواخر وقت امروز در استان های قم، قزوین، البرز، مرکزی، شرق یزد، جنوب استان های سمنان و تهران و شمال و شرق اصفهان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۲:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۹ مرداد/
وزش باد شدید در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل ادامه خواهد داشد و در روزهای پنجشنبه و جمعه با افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک در بعضی ساعات وجود دارد.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۴:۲۴

پیش بینی آب و هوا ۵ مرداد/
وزش باد نسبتا شدید در تهران/وقوع پدیده گرد و خاک در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وزش باد نسبتا شدید در تهران و برخی استان های کشور خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۳:۲۸

پیش بینی آب و هوا ۳۰ تیر/
احتمال بارش باران در جنوب و شرق کشور
وظیفه گفت: طی سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، جنوب فارس، شمال و غرب هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۷:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۶ تیر/
تداوم هوای گرم تابستانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: شنبه تا اواسط هفته آینده آسمان صاف و تداوم هوای گرم تابستانی در کل کشور پیش بینی می شود همچنین رشد ابرهای همرفتی در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۵۱

پیش بینی آب و هوا ۲۴ تیر/
هوای کشور گرمتر می شود/ جوی آرام تا پایان هفته خواهیم داشت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان های گیلان، مازندران، گلستان و دامنه های البرز در استان های قزوین، زنجان و برخی مناطق استان های اردبیل در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار موقتی دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۲۲ تیر/
وزش باد شدی طی دو روز آینده/ وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار مرزی غرب و جنوب غرب کشور، گفت: یکشنبه و دوشنبه در جنوب استان های سمنان و تهران و یزد، اصفهان، قم و مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید، وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۷:۱۸

پیش بینی آب و هوا ۱۷ تیر/
وزش باد شدید در ۷ استان کشور/ بارندگی در شمال غرب کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده در جنوب سمنان، شرق یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، جنوب تهران و مرکزی و در استان خوزستان وزش باد نسبتا شدید، گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۵۲

پیش بینی آب و هوا ۱۵ تیر/
پدیده گرد و غبار در نوار شرقی/ وزش باد شدید در ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل تداوم وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۷:۱۳