خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

الأحد ٢٠ شوّال ١٤٤٣

Sunday, May 22, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتشارات گرایش تازه
یک نویسنده و شاعر:
« مهربان تر از مرگ» منتشر شد/ رمانی اجتماعی با جنبه روانشناختی
پروانی گفت: بسته های لوازم التحریر از عوائد حاصل از فروش کتاب « مهربان تر از مرگ» تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع می شود.

۱۴۰۰/۹/۲۳ - ۰۹:۵۴

یک نویسنده و شاعر:
«مهربان تر از مرگ» رمانی با مفاهیم اخلاقی و نگاهی روانشناسانه است
پروانی با بیان اینکه مسائل اخلاقی، روانشناسی، پزشکی و جامعه شناسی در«مهربان تر از مرگ» گنجانده شده است، گفت: این رمان می تواند بر زندگی جوانان در شرف ازدواج و زوج های جوان بسیار اثرگذار باشد.

۱۴۰۰/۶/۲۷ - ۰۹:۴۵

یک نویسنده و شاعر:
«مهربان تر از مرگ» وقف تهیه لوازم التحریر برای کودکان محروم می شود
پروانی از چاپ رمان «مهربان تر از مرگ» با مضمونی اجتماعی و عاشقانه خبر داد و گفت: تمام عواید حاصل از فروش این کتاب صرف تهیه لوازم التحریر برای کودکان محروم می شود.

۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۰۹:۳۰

«چهل و هیچ سالگی» به چاپ چهارم رسید
کتاب «چهل و هیچ سالگی» شانزدهمین اثر دکتر ناصر پروانی که نذر شیر خشک نوزادان محروم شده است به چاپ چهارم رسید.

۱۴۰۰/۱/۱۲ - ۱۲:۲۸

یک شاعر و نویسنده:
«دو فنجان غزل» نذر فرهنگی می شود
پروانی از رونمایی کتاب «دوفنجان غزل» در سی و دومین نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد و گفت: تمام عواید حاصل از این کتاب به نفع کودکان بیمار صرف می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹