خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاونت پیشگیری از جرم
در جمع خبرنگاران عنوان شد
رسیدگی به ۴۷۷ هزار پرونده در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان به ضرورت توجه به مقوله پیشگیری قبل از جرم اشاره کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم به کاهش جرایم، جمعیت کیفری، اطاله دادرسی و کاهش پرونده ها می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۲:۳۰

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
قوای سه گانه برای پیشگیری از جرم باید همسو باشند
تجری با بیان اینکه ۴ سال قبل اراده ای برای اجرای قانون پیشگیری از وقوع جرم نبود، گفت: قوای سه گانه برای پیشگیری از جرم باید همسو باشند و مجلس در این زمینه نقش کلیدی دارد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۳۸

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان البرز:
تقویت تعهدات دینی و باورهای فرهنگی بهترین راهکار برای پیشگیری از جرم است
معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان البرز با ضروری خواندن تقویت تعهدات درونی برای پیشگیری از جرم گفت: تقویت تعهدات دینی و باورهای فرهنگی بهترین راهکار برای پیشگیری از جرم است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۵۷

معاون قضایی و پیشگیری از جرم دادگستری استان فارس خبر داد:
همایش دیده بانان پیشگیری از جرم و مدیریت فرآیند داوری برگزار می شود
رحمانیان گفت: همایش بزرگ دیده بانان پیشگیری از جرم و همایش مدیریت فرآیند داوری ۱۲ دی ماه در شهر شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۶

کاهش جرایم، آرامش مردم را به همراه دارد
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: کاهش جرایم، موجب آرامش مردم و افزایش نگاه مثبت آنان به حاکمیت (نظام) می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۲۷

امضای تفاهم نامه معاونت اجتماعی قوه قضاییه و وزارت دفاع با محور پیشگیری از جرم
سند تفاهم نامه همکاری با محور پیشگیری از وقوع جرایم اولویتی میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امضا شد.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۲۴

رسانه ها در شکل دادن تعاریف و کنترل جرایم تاثیر دارند
خبرگزاری شبستان:معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مرکزی گفت: رسانه ها در شکل دادن تعاریف از جرم و کنترل کردن جرایم تاثیر دارند.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۷:۲۱

قائم‌ مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:
پیشگیری از وقوع جرم راهکار اصلی برنامه توسعه ششم است/ لزوم نهادینه سازی مقوله پیشگیری در جامعه
خبرگزاری شبستان: قائم‌ مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، گفت: استفاده از تمام ظرفیت های لازم و تربیون های آزاد برای جلوگیری از وقوع جرم در جامعه ضروری است.

۱۳۹۴/۸/۱۵ - ۱۱:۰۵

پیشگیری از جرم مهم ترین مولفه دستگاه قوه قضاء است
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان در نشست خبری پیشگیری از جرم را مهم ترین مولفه قوه قضاء خواند.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۳:۵۶

توصیه حوزه پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی به خریداران گوشی های تلفن همراه 
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: قبل از خریداری گوشی تلفن همراه از یکسان بودن شماره سریال روی جعبه گوشی وگوشی خریداری شده اطمینان حاصل کنید

۱۳۹۳/۹/۱ - ۲۱:۰۸

برای مقابله با تحریفات مذهبی باید اقدام ریشه ای انجام شود
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان خراسان رضوی گفت: باید درخصوص تحریفات مذهبی علی الخصوص مطالب بیان شده توسط بعضی از سخنرانان و مداحان مذهبی که براساس خرافات و جعلیات بوده وپایه واساسی ندارند اقدام ریشه ای انجام داد.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۲:۲۲