خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارزشیابی
ربع قرن فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد:
وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به نقشه‌ ها و ناتوهای فرهنگی دشمن در جامعه اشاره کرد و گفت: وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۸

ربع قرن فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد:
وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به نقشه‌ ها و ناتوهای فرهنگی دشمن در جامعه اشاره کرد و گفت: وجود کانون های مساجد از ضرورت های مهم در عرصه فرهنگی کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۴

پایش سطح سواد دانش‌آموزان ابتدایی
خبرگزاری شبستان:معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از پایش ۱۰ درصد از دانش آموزان مقطع سوم و ششم ابتدایی در اردیبهشت سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۴:۴۹

سفر هیئت نظارت و ارزشیابی ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور به ایلام
خبرگزاری شبستان: هیئت نظارت و ارزشیابی ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به استان ایلام سفر می‌کند.

۱۳۹۵/۸/۳ - ۰۸:۳۸

عملکرد دبیرخانه مساجد کهگیلویه و بویراحمد ارزیابی می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیئت نظارت و ارزشیابی ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور به یاسوج سفر می کنند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۴

بهره گیری از دانش و توان نخبگان از رویکردهای آموزش و پرورش است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: بهره گیری از توان و دانش نخبگان از برنامه های محوری آموزش و پرورش در این استان است.

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۲

در نشست هفتمین جشنواره هنرهای بین المللی تجسمی فجر مطرح شد:
جشنواره هنرهای تجسمی فجر به سمت سیستم ارزشیابی هنر کشور حرکت می کند
خبرگزاری شبستان: در نشست هفتمین جشنواره هنرهای بین المللی تجسمی فجر بر تغییر رویکرد این دوره از جشنواره که به سمت سیستم ارزشیابی هنر کشور حرکت می کند تاکید شد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۸

فعالیت 34 خانه نور در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 34 خانه نور در کنار کانون های فرهنگی مساجد فعالیت می کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۳:۱۱

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش:
مدرسه دارالفنون تا دو سال آینده احیا می شود
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان پژوهشی و برنامه ریزی آموزشی گفت: برای احیای مدرسه دارالفنون به 2 سال زمان نیاز داریم و برای تکمیل مرمت و مقاوم سازی 12 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۹

بازدیدگروه ارزشیابی ستاد عالی کانون های مساجد کشوراز ایلام
خبرگزاری شبستان: گروه ارزشیابی و نظارت ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به سرپرستی محمرضا جعفری، معاون آموزش و پژوهش این ستاد از کانون های مساجد استان ایلام بازدید کردند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۰۷:۱۲

سفر هیئت نظارت ستاد عالی کانون های مساجد کشور به کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیئت نظارت و ارزشیابی ستاد عالی مساجد کشور به یاسوج مرکز استان سفر می کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۰

آگاهی بخشی به والدین یکی از راه های کمک به ارزشیابی مدارس ابتدایی است
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: آگاهی بخشی به والدین یکی از راه های کمک به ارزشیابی مدارس ابتدایی است.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۰:۵۷

برگزاری آزمون سراسری «معارف مهدویت» در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: نخستین آزمون سراسری «معارف مهدویت» در سطح عمومی، همزمان با جشن آغاز امامت حضرت مهدی (عج) برگزار می شود.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۶:۲۷