خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مصوبه برج باغ
شناسایی ۴۳۰ ساختمان ناایمن پر خطر در تهران/ ضرورت ایجاد کمربند سبز پایتخت
صدر اعظم نوری با اشاره به شناسایی دو هزار ساختمان ناایمن در تهران گفت: ۴۳۰ ساختمان بسیار پر خطر هستند که پرونده ۲۴۳ ساختمان بر اساس اولویت به مراجع قضایی ارسال شده است.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۳:۵۸

معاون وزیر راه و شهرسازی:
تخریب ۱۲۸ هکتار از باغات تهران/ مصوبه خانه باغ الگویی برای سایر شهرها
صادق مالواجرد با اشاره به تخریب ۱۲۸ هکتار از باغات تهران گفت: مصوبه خانه باغ می تواند الگویی برای حفظ باغات در سایر شهرها باشد.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۳:۵۵

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد
ابلاغ مصوبه برج باغ در آینده ای نزدیک/ سطح اشغال مساحت باغ در مصوبه جدید ۱۵ درصد است
صادق مالواجرد از ابلاغ مصوبه برج باغ به شهرداری تهران در آینده ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۱:۵۲

عضو شورای شهر تهران:
مدل مالی جدیدی برای تملک باغات تهران تعریف شود
خداکرمی با اشاره به ضرورت استفاده از مدل های موفق سایر کشورها برای حفظ باغات گفت: باید مدل مالی جدیدی برای تملک باغات تهران تعریف شود.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۹:۵۵

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران:
خانه باغ به جای برج باغ/ حفاظت از باغ های تهران رویکرد اصلی شورای پنجم
سالاری با بیان اینکه تلاش کردیم با جایگزینی مصوبه خانه باغ به جای برج باغ باغات تهران حفظ شود، گفت: در تصمیم گیری ها باید به حفظ باغات و منافع مالکان باغ توجه می کردیم.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۹:۴۶

سخنگوی شورای شهر تهران:
صدور پروانه ساخت ‌و ساز در ۶۲ باغ واقعیت ندارد
اعطا با بیان اینکه شورا مجوزی برای ساخت و ساز در همه ۶۲ باغ صادر نکرده، گفت: این مصوبه می‌گوید شهرداری از میان پرونده برج باغی که توسط شورا متوقف شده، صرفا ۶۲ پرونده را بررسی کند و آنهایی را که دارای ارزش های تاریخی و طبیعی هستند هم مستثنا کند.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۲۹