خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

الاثنين ٤ شوّال ١٤٣٩

Monday, June 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شعار سال
معاون صدای رسانه ملی در گفت وگو با شبستان:
همه شبکه های رادیوئی در صدد ساخت برنامه هایی مرتبط با شعار سال هستند
خبرگزاری شبستان: حمید شاه آبادی گفت: کلیه شبکه های رادیوئی نسبت به موضوع شعار سال درصدد ساخت برنامه هایی هستند که بتواند با مخاطب ارتباط دقیق تری بگیرد.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۲:۱۰

لزوم حضور فعال تر گروه های طلایه داران معروف در طرح سالم سازی دریا
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران بر لزوم حضور فعال تر گروه های طلایه داران معروف در طرح سالم سازی دریا تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۴:۳۵

تحقق شعار سال از ماموریت های کانون های مساجد باشد
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه پیام نور بندرآستارا با بیان اینکه یکی از ماموریت های کانون های فرهنگی هنری مساجد باید تحقق شعار سال باشد، گفت: در راستای تحقق شعار سال تلاش فرهنگی بیشتری داشته باشیم.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
همه بخش‌ های جامعه در تحقق شعار امسال نقش ‌آفرین هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: شعار امسال با شعارهای سال‌ های گذشته تفاوت جدی دارد و همه بخش‌های جامعه در تحقق شعار امسال نقش‌ آفرین هستند.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۸:۳۵

رویکرد فنی و حرفه ای لرستان هدفمند سازی مبتنی بر نیازبومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، هدفمند سازی آموزش های فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز های بومی و منطقه ای را مهم ترین رویکرد این اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۴۳

تحقق شعار سال نیازمند تغییر نگاه است
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری گلستان با بیان اینکه برای تحقق شعار سال نیازاست مورد توجه همه قرار گیرد، گفت: برای تحقق این موضوع نیازمند به تغییر باورها هستیم چرا که نقش بسزایی هنر در تغیر باورها بر کسی پوشیده نیست.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۵۶

/مساجد و حمایت از کالای ایرانی/ یک استاد حوزه علمیه:
مساجد در حمایت از تولید داخلی، به شعار بسنده نکنند
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس دینی گفت: مسجدی ها باید ضمن طرح مکرر شعار حمایت از کالای ایرانی، در راستای گفتمان‌سازی و تحقق این شعار، نشست‌ها، کارگاه‌ها و همایش‌هایی علمی و کاربردی برگزار کنند، نه اینکه در این زمینه مدام شعار بدهند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۹:۲۷

کانونهای مساجد بستر حمایت از کالاهای ایرانی را فراهم کنند
خبرگزاری شبستان: مدیردبیرخانه کانونهایی فرهنگی و هنری مساجد همدان بر ترویج فرهنگ خرید کالاهای ایرانی اشاره کرد وگفت: همه ما به عنوان یک ایرانی باید در جهت خودکفایی کشور و رونق کسب و کار از کالاهای ایرانی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۹:۳۱

واکاوی نقش کانون های مساجد در عملیاتی کردن شعار سال/استفاده از کالای ایرانی به یک موج فرهنگی در جامعه تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: برنامه ریزی و حرکت در مسیر تحقق فرامین گهربار و راهگشای مقام معظم رهبری(حفظه الله) به ویژه فرهنگ سازی در رابطه با شعار سال یکی از رسالت های کلیدی کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۹:۲۹

رئیس کل دادگستری استان قزوین:
همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانند چون حمایت از تولید ملی و کالای داخلی موجب رونق اقتصاد داخلی و کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی از جمله بیکاری خواهد شد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۸:۴۰

اطلاع‌نگاشت حمایت از کالای ایرانی منتشر شد
خبرگزاری شبستان: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اطلاع‌نگاشتِ «حمایت از کالای ایرانی» را منتشر کرد.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۰:۲۱

ارتقای سطح مهارت نیروی انسانی مولدسبب افزایش کیفیت محصولات می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان، اظهار داشت: در راستای تحقق شعار سال جهت گیری برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی و مهارت آموزی مشخصی ارائه می شود.

۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۲:۴۴

توجه ویژه کانون‌های شهر ری به اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان ری با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی اقدام به برگزاری گفتمان و اعلام برنامه‌های کاربردی کردند.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۴۸

آموزش در کنار مهارت افزایی موجب کارآفرینی و اشتغال می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: آموزش در کنار مهارت افزایی موجب کارآفرینی و اشتغال می شود و این همراهی در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۳:۳۱

معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری اعلام کرد
کانون رشد، ره‌آورد، آسمانی‌ها، ترنم و تکاپو؛ پنج گام در برنامه‌ریزی‌های ستاد کانون‌های مساجد
خبرگزاری شبستان: سعادتی گفت: برنامه‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری در پنج گام کانون رشد، ره‌آورد، آسمانی‌ها، ترنم (تربیت راهبردی نخبگان مسجدی) و تکاپو طراحی شده است.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۲:۵۰

اوقات فراغت فرصتی برای اشاعه فرهنگ دینی است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با اشاره به نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بر ضرورت برنامه ریزی برای تقویت فرهنگ دینی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۴۶

جمع آوری بیش از ۱۰ میلیارد تومان زکات در مازندران
خبرگزاری شبستان: رئیس زکات کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران با اشاره به اینکه ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سال گذشته، زکات در این استان جمع آوری شد، گفت: تحقق شعار سال سرلوحه کار این نهاد، قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۴۲

همه باید در راستای تحقق شعار سال گام برداریم
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامیده است لازم است همه ما با تمام توان برای ایجاد اشتغال و فراهم کردن زمینه تولید بیشتر تلاش کنیم.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۰۸:۱۴

گفتمان سازی شعار سال رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با اشاره به نقش مساجد در گفتمان سازی، افزود: گفتمان سازی شعار سال در صدر فعالیت های دبیر خانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۳:۵۴

بهترین ملاک کارآمدی مسئولان، میزان اقدام عملی در تحقق شعار سال است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: بهترین ملاک کارآمدی مسئولان، میزان اقدام عملی در موضوع «اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال» است .

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۰:۳۰