خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام مصباحی مقدم
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
باید به افراد انقلابی، جهادگر، توانمند و عدالت‌خواه رای بدهیم
حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم گفت: مردم کشورمان لایق نمایندگانی خدمت‌گزار هستند، بنابراین به کسانی رای بدهید که انقلابی، جهادگر، توانمند و عدالت‌خواه باشند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۴

عضو شورای فقهی بانک مرکزی تاکید کرد:
لزوم اصلاح شیوه حسابداری بانک‌ها
مصباحی مقدم با اشاره به احصاء چالش‌های اجرای بانکداری بدون ربا در ایران، اصلاح شیوه حسابداری در بانک‌ها را از مهم‌ترین محورهای اصلاح نظام بانکی دانست.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۳:۳۶

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
مسجد، بستر آماده شدن مردم برای ظهور است
حجت‌‌الاسلام مصباحی‌مقدم گفت: انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای ظهور حضرت مهدی(عج) است و علما، وعاظ و ائمه جماعات مساجد در ادامه مسیر این انقلاب، مردم را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) آماده می‌کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۹:۵۷

نباید لحظه ای از توطئه دشمنان غفلت کنیم/دشمن دست آوردها را کم اهمیت نشان می دهد
مصباحی مقدم با بیان اینکه تلاش دشمنان کم اهمیت جلوه دادن دستاوردهای نظام و انقلاب است، گفت: نباید لحظه ای از مکر و توطئه دشمنان غافل باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۸:۰۴

مصباحی‌مقدم در پاسخ به شبستان:
عید قربان جشن عبادت الهی است / غدیر استمرار نبوت در قالب امامت بود
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه عید قربان یکی از دو عید بزرگ جهان اسلام است گفت:عید قربان عیدی است که مورد اجماع جهان اسلام است و برای حجاج به صورت خاص به این معنا است که اعمال حج خود را با موفقیت انجام دادند و جشن آنها درواقع عبادت الهی است.

۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۱۲:۴۰

حجت الاسلام والمسلمین مصباحی‌مقدم عنوان کرد
نیاز جهان اسلام به صندوق، بانک و بازار مشترک| جهان اسلام باید به سمت حذف دلار برود
عضوجامعه روحانیت مبارز گفت:راه‌حل جهان اسلام برای موفقیت در شرایط فعلی جهان یکپارچه سازی سیاسی و اقتصادی است، باید صندوق، بانک و بازار مشترک راه بیاندازیم، حاکمیت دلار بر عرصه اقتصاد جهانی باعث دوام آمریکا شده و ما برای موفقیت باید دلار را حذف کنیم.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۰۹:۱۵

تصویب اساسنامه جدید جامعه روحانیت مبارز/به شدت نیازمند وحدت ملی هستیم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از تصویب اساسنامه جدید این جامعه در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت: تمام کسانی که دل در گروی نظام و رهبری دارند باید با یکدیگر ارتباط سیاسی برقرار کنند، ما به شدت نیازمند وحدت ملی هستیم.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۳:۳۴

حجت الاسلام مصباحی مقدم در گفتگو با شبستان:
امامان جماعت هر ماه حداقل یک کتاب بخوانند
خبرگزاری شبستان: مصباحی‌مقدم در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب گفت: مساجد می‌توانند مروج کتاب و کتابخوانی باشند، ‌اگر ائمه جماعت مساجد خود اهل کتاب و کتابخوانی باشند.

۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۰:۵۴

مصباحی مقدم در رونمایی کتاب بازخوانی پرونده ایجابی انقلاب اسلامی:
باید نخبگی عرصه امنیت کشور را به اقتصاد تسری می دادیم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مصباحی مقدم با اشاره به شرایط خطیر کشور در زمان جنگ گفت: آن روزها با تکیه بر جوانان انقلابی توانستیم از آن گردنه عبور کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۷:۲۱

آموزه های انقلاب باید بازخوانی شود
خبرگزاری شبستان:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید شکرگذار نعمت انقلاب باشیم گفت: آموزه های انقلاب باید برای همگان بازخوانی شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۶

حجت الاسلام مصباحی مقدم:
اوراق وقف زمینه ساز مشارکت همه مردم در سنت وقف/ استقبال پزشکان و پرستاران برای خرید اوراق وقف
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به استقبال پزشکان و پرستاران برای خرید اوراق وقف گفت: از ساخت چند بیمارستان از محل"اوراق وقف" خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۳:۰۶

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
تقویت روحیه انقلابی، مهمترین عامل در پیشروی انقلاب
خبرگزاری شبستان: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهمیت وجود روحیه انقلابی در تمامی دوران های انقلاب گفت: تقویت روحیه انقلابی، مهمترین عامل در پیشروی انقلاب است.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۳:۰۵

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد:
نیازمند تربیت فضلا در عرصه فقه و علوم اسلامی هستیم/لزوم تربیت نخبگان صاحبنظر در عرصه فقه و اقتصاد
خبرگزاری شبستان:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که ما نیازمند به تربیت فضلا در عرصه فقه و علوم اسلامی هستیم، گفت: حوزه علمیه باید جمعی از طلاب بااستعداد را به رشته‌های تخصصی اختصاص دهد.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۱۵:۲۶

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم خواستار بررسی لایحه برنامه ششم در مجلس نهم شد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه خواستار بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس نهم و طی چند روز باقیمانده از عمر این مجلس شد.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۰۹:۴۷

حجت الاسلام مصباحی مقدم:
تامين اجتماعي مال دولت نيست/دولت بدهي سازمان تامين اجتماعي را پرداخت كند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مصباحی مقدم بابیان اینکه سهامداران واقعی تامین اجتماعی کسانی هستند که با پول آنها این منابع شکل گرفته گفت: این سازمان باید به دست صاحبان این منابع اداره شود.برای این موضوع مجلس برنامه هایی دارد اما باید پیگیری شود.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۰:۲۹

افتتاحیه کنگره ملی اقتصاد مقاومتی
با حضورعلی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کنگره ملی اقتصاد مقاومتی در سالن همایش های صدا و سیما افتتاح شد .

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۲

حرکت کند دولت در حذف خانواده‌های توانمند از یارانه/دولتی که بیشترین منابع کشور را به خود اختصاص می دهد ضداقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: مصباحی مقدم گفت: حرکت دولت در جهت حذف خانوارهای توانمند از یارانه کند است و با این حرکت ممکن است دولت تا ۵۰ سال مبتلا به پرداخت یارانه باشد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۸

حجت الاسلام مصباحی مقدم در جمع خبرنگاران:
حضور نماینده لاریجانی در جلسات ائتلاف اصولگرایان/فتنه در خبرگان راه ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پس از ثبت نام در انتخابات در جمع خبرنگاران درخصوص پیوستن علی لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: لاریجانی به بنده گفت نمی‌تواند درجلسات شرکت کند ولی نماینده وی در جلسات حاضر می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۱:۴۵

حجت الاسلام مصباحی مقدم: 
سرمایه های خرد را می توان با ایجاد شرکت های وقفی در بورس به کار گرفت
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شرکت های وقفی در بورس زمینه مشارکت کسانی را که وجوه خرد دارند ، برای مشارکت در وقف فراهم می کند.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۱۰:۳۴