خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه درگیری و خشونت
کارشناس آموزشی:
جامعه خشن با مدارس پذیرا / نظام تعلیم وتربیت درتاثیر گذاری ضعف دارد
بای با بیان اینکه مدارس در کشور ما تاثیر پذیر هستند تا تاثیر گذار گفت:مدارس از ابهت بالایی برخوردار نیست و با مسایل منفعلانه برخوردمی کنند. به جای اینکه هنجار فرست باشند هنجار پذیر هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۸

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش:
خشونت از جامعه به مدارس سرایت کرده است
نوید ادهم گفت: خشونت در درون مدرسه تولید نمی شود. در جامعه تولید می شود و به درون مدرسه کشیده می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۵

معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس خبر داد:
درگیری باعث شد تا یک نوجوان ۱۶ ساله جان خود را از دست دهد
سرهنگ کاووسی گفت: صبح امروز در درگیری، یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر جراحت با جان خود را از دست داد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۱

شبستان بررسی می کند:
واکاوی بروز خشونت در جامعه
خشونت می تواند توسط راننده لندکروز بروز کند و پلیس راهنمایی و رانندگی را به باد کتک گیرد یا می تواند در قالب قمه کشی دربازی فوتبال باشد، آنچه مشخص است آستانه تحمل پایین آمده است.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۸:۲۹

شبستان عوامل خشونت در جامعه را بررسی می کند
فشار اقتصادی خشونت را افزایش داده است/حرمتی بین مردم و مسئولین وجود ندارد
یک جامعه شناس با بیان اینکه فشار اقتصادی خشونت را در جامعه افزایش داده است گفت: بی اعتمادی موجب شده است تا حرمتی بین مردم و مسئولین وجود نداشته باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۹:۰۴

یک جامعه‌شناس در گفت‌وگو با شبستان:
رفتارهای خشونت آمیز چالشی برای جوامع امروزی
خبرگزاری شبستان:یک جامعه‌شناس با بیان اینکه رفتارهای خشونت آمیز ریشه در عقده های دوران کودکی دارد گفت:لقمه حرام نیز از دلایل افزایش خشونت در جامعه است وقتی افراد با لقمه حرامی رشد یابند از لحاظ روحی و اخلاقی افراد آنرمالی می شوند.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۲۷

عدم رعایت اخلاق ترافیکی منشاء حجم بالایی از درگیرهای شهروندان است
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را از بایسته های زندگی شهری خواند و گفت: حجم بالایی از درگیری ها و تنش های شهروندان که منجر به مداخلات قضایی می شود ناشی از عدم رعایت اخلاق ترافیکی است.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۱:۵۱

۱۸ درصد جمعیت استان اردبیل حاشیه نشین هستند / فعالیت فرهنگی سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: استان اردبیل در آسیب اجتماعی حاشیه نشینی و سکونتگاه های غیر رسمی در رتبه بالای کشوری قرار دارد و بیش از ۱۸ درصد جمعیت استان اردبیل حاشیه نشین هستند.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۵۴

معاون دادگستری خراسان جنوبی:
افزایش تشکیل پرونده‌های قضایی خشونت / آستانه تحمل مردم کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید حلم و بردباری در جامعه تقویت شود، از افزایش تشکیل پرونده‌های قضایی خشونت در استان خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۵:۱۷

افزایش خشونت در جامعه بر اثر تورم و بیکاری/ سرقت، ضرب و جرح عمدی، دو جرم اول استان همدان
خبرگزاری شبستان: با بالا رفتن تورم، فقر نیز بالا می‌رود، زیرا زیربنای تمام آسیب‌هاست و با بررسی آمار متوجه می‌شویم که در ده سال اخیر میزان جرایم و خشونت‌ها بیشتر شده است.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۲:۳۶

معاون دادگستری کل خراسان جنوبی:
فقدان عدالت اجتماعى؛ عامل خشونت/ کاهش برخي جرائم در استان
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل خراسان جنوبی فقدان عدالت اجتماعى را عامل خشونت دانست و گفت:در مقایسه آماری سال جاری با سال گذشته جرائم از فحاشی تا قتل عمد کاهش داشته است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۱

کنترل خشم، پیشگیری سازنده از اختلافات و مشکلات
خبرگزاری شبستان: یکی از مهمترین عوامل و دلایل مراجعه افراد به دادگاه ها و مراجع قضایی ایجاد درگیری و خشونت است که می توان با تربیت کودکان و اموزش خانواده ها آن را به طور چشمگیری کاهش داد.

۱۳۹۴/۳/۱۹ - ۰۸:۲۶

روحانی در همایش جهانی عاری از خشونت و افراطی گری
پیشنهاد نامگذاری 18 دسامبر به روز عاری از خشونت/تحریم و تهدید ناقض حقوق بشر است
خبرگزاری شبستان:رییس جمهور کشورمان در همایش جهان عاری از خشونت و افراطی گری پیشنهاد داد 18 دسامبر به صورت جهانی به روز عاری از خشونت نامگذاری شود.

۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۱۰:۵۱

درگیری در بنغازی و رنج فزاینده لیبیایی ها
خبرگزاری شبستان: درگیری ها در بنغازی بین نیروهای حفتر و انقلابیون همچنان ادامه دارد و مردم شهر بنغازی و شهرهای دیگر را با مشکلات زیادی روبه رو کرده است.

۱۳۹۳/۸/۲۵ - ۰۹:۵۹