خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١

Sunday, January 19, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سامانه فهما
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان خبر داد 
از ثبت قریب ۱۰ هزار فعالیت اوقات فراغت در سامانه فهما تا برپایی نمایشگاه صنایع دستی بومی در دهه فجر 
مجید خوبی زاده گفت: تاکنون قریب ۱۰ هزار فعالیت اوقات فراغت کانون های مساجد جنوب کرمان در سامانه فهما ثبت شده است و در نظر داریم در دهه فجر نمایشگاهی از صنایع دستی تولیدی کانون های مساجد را برپا کنیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴

سی و هشتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در فارس به میزبانی کانون «مدینه النبی (ص)» برگزار شد
سی و هشتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور کارشناسان استانی، مدیران و رابطان کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز به میزبانی کانون «مدینه النبی (ص)» برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۰

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس عنوان کرد
رویداد ملی «فهما» در فارس با همکاری کانون های فرهنگی و هنری در حال اجرا است
حجت الاسلام امیدی گفت: رویداد ملی «فهما» در استان فارس با همکاری کانون های فرهنگی و هنری در ثبت فعالیت های انجام شده، در سامانه بچه های مسجد در حال اجرا است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۴

سرپرست اداره کل هماهنگی استان ها و امور حقوقی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور عنوان کرد
همه حوزه های مختلف ستاد عالی با ستادهای استانی در اجرای رویداد «فهما» همراه هستند
براتی گفت: همه حوزه های مختلف ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با ستاد های استانی و کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اجرای رویداد ملی «فهما» همراه و همگام هستند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۹

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان خواستار شد
شتاب کانون‌های مساجد اصفهان در رویداد ملی فهما/ تمدید مهلت تا ۴ بهمن
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه ثبت اطلاعات و کسب امتیاز در رویداد ملی فهما(فرهنگ و هنر مساجد ایران) تا (۴ بهمن) تمدید شد، گفت: مدیران مسئول کانونهای فرهنگی هنری بر اساس شاخص های تعریف شده در رویداد ملی فهما نسبت به ثبت اطلاعات اقدام کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان مطرح کرد
تلاش کانونهای اصفهان در نخستین رویداد فهما/اصفهان، رتبه نخست اعضای کانونهای مساجد
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه تدوین نظام فهما به منظور ایجاد رقابت سالم بین کانون ها، هماهنگی و انسجام بین آنها، نشاط افزایی و تحول گرایی فعالیتها صورت گرفته است، گفت: استان اصفهان از لحاظ تعداد کانونها و تعداد اعضا در رتبه اول کشور قرار دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۷

«فهما» با هدف نشاط آفرینی شکل گرفت
نیستانی گفت: هدف از شکل گیری نظام فهما ایجاد فصای رقابتی و مدیریتی کانون‌ها، هماهنگی و انسجام، نشاط آفرینی، تحول گرایی و برانگیختن کانون‌ها و استفاده از فضای مجازی و فناوری نوین است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۲

عکس| نشست خبری فهما(فرهنگ و هنر مساجد ایران) در اصفهان
حجت الاسلام محمدرضا نیستانی، مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نشستی با خبرنگاران به تشریح نظام فهما و اقدامات صورت گرفته در کانونهای مساجد استان پرداخت.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۰

سردار «رزمجو» به جریان ملی فهما پیوست
سردار رزمجو؛ فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام بوشهر به صورت رسمی با عضویت در سامانه بچه‌ها‌ی مسجد به جریان ملی فهما پیوست.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۲

مسجد «جامع شهدا» کازرون میزبان سی و هفتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس شد
سی و هفتمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس به میزبانی کازرون با حضور مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد در مسجد «جامع شهدا» این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۵

نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در مسجد «جامع» زاهد شهر برگزار شد
نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد زاهدشهر در مسجد «جامع» این شهر برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۱

مسجد «امام محمد باقر (ع)» فسا میزبان سی و پنجمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس شد
سی و پنجمین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس به میزبانی فسا با حضور مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مسجد «امام محمد باقر (ع)» این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۶

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
کانون های فرهنگی و هنری، جوان گرایی در مساجد را تقویت کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه کانون فرهنگی و هنری، قلب تپنده مساجد است، گفت: کانون های فرهنگی و هنری باید تلاش کنند جوان گرایی در مساجد تقویت شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۱

دفتر امام جمعه مرودشت؛ میزبان دومین جلسه آموزشی طرح ملی «فهما» در این شهرستان شد
دومین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» با حضور مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد مرودشت در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۵

سی و سومین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس به میزبانی شهرستان پاسارگاد شد
سی و سومین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد پاسارگاد در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۰

امام جمعه بخش نوبران:
کانون‌های مساجد از سلامت معنوی و اخلاقی برخوردار هستند
حجت الاسلام دادخواه گفت: کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد از سلامت معنوی و اخلاقی بسیارخوبی برخوردار هستند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۸

شهرستان مرودشت؛ مقصد سی و دومین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در فارس شد
سی و دومین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد مرودشت در حسینیه «ولی عصر (عج)» این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۲۱:۵۱

تبیین طرح ملی «فهما» در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در راستای معرفی طرح ملی «فهما» به مردم، به تبیین این رویداد ملی در صدا و سیمای مرکز استان پرداخت.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۴

مدیرستاد کانون های مساجد البرز خبر داد
احیاء کانون های فرهنگی هنری مساجد ماهدشت کرج در یک سال گذشته
حجت الاسلام شکری از رشد برنامه های فرهنگی و هنری کانون های مساجد منطقه ماهدشت کرج طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد کانون های فعال مساجد این منطقه به ۱۵ کانون فرهنگی هنری تا اوائل سال آینده می رسد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۶

نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در «هرابال» شهرستان بیضا برگزار شد
سی و یکمین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد بیضا در مدرسه «شهید سعید زارع مویدی» هرابال از توابع این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۷