خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیشگیری از جرم
در جمع خبرنگاران عنوان شد
رسیدگی به ۴۷۷ هزار پرونده در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان به ضرورت توجه به مقوله پیشگیری قبل از جرم اشاره کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم به کاهش جرایم، جمعیت کیفری، اطاله دادرسی و کاهش پرونده ها می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۲:۳۰

عضو هیات علمی دانشگاه:
پیشگیری از جرم پدیده ای ملی است/ تکلیف حاکمیت است که امنیت را برای تمامی شهروندان مهیا کند
نیازپور با تاکید بر اینکه پیشگیری از جرم پدیده ای ملی است، گفت: این موضوع در نظام مدیرت کنترل جرم در کشور نهال جوان است که نیاز به مراقبت دارد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۴۳

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
قوای سه گانه برای پیشگیری از جرم باید همسو باشند
تجری با بیان اینکه ۴ سال قبل اراده ای برای اجرای قانون پیشگیری از وقوع جرم نبود، گفت: قوای سه گانه برای پیشگیری از جرم باید همسو باشند و مجلس در این زمینه نقش کلیدی دارد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۳۸

مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:
برنامه ملی پیشگیری از وقوع جرم با نگاه استراتژیک مشترک نوشته می شود
زنگانه با تاکید بر اینکه هم افزایی و همدلی می تواند نقطه شروع پیشگیری بزرگ در جامعه باشد، گفت: در شورای عالی پیشگیری قرار است برنامه ملی پیشگیری از وقوع جرم با نگاه استراتژیک مشترک و روحیه تعامل دستگاه ها نوشته شود.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۳۲

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان البرز:
تقویت تعهدات دینی و باورهای فرهنگی بهترین راهکار برای پیشگیری از جرم است
معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان البرز با ضروری خواندن تقویت تعهدات درونی برای پیشگیری از جرم گفت: تقویت تعهدات دینی و باورهای فرهنگی بهترین راهکار برای پیشگیری از جرم است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۵۷

پیشگیری از جرم با مشارکت عموم مردم محقق می‌شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا با بیان اینکه پیشگیری از جرم در جامعه با مشارکت عموم مردم محقق می‌شود، گفت: مقررات و قوانین حقوقی تضمین کننده امنیت شغلی و اجتماعی افراد است.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۸:۱۱

عدم اطلاع از قانون و بی توجهی به قوانین مایه گرفتاری می شود
خبرگزاری شبستان: دادستان نظامی استان اصفهان گفت: عدم اطلاع از قانون و بی توجهی به قوانین در زندگی و معاملات مایه گرفتاری افراد شده است.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۳۷

کاهش ۷ درصدی طلاق در گیلان/ ورود بیش از ۳۵۷ هزار فقره پرونده به دادگستری استان
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به کاهش هفت درصدی طلاق در استان گفت: در مجموع ۳۵۷ هزار و ۹۰۰ فقره پرونده حقوقی و کیفری در ۱۱ ماهه نخست امسال وارد دادگستری استان شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵:۵۸

یاری دیده بانان پیشگیری برای کاهش آسیب های اجتماعی به دستگاه قضایی
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گلستان از مشارکت مردم در پیشگیری از جرم خبر داد و گفت: دیده بانان پیشگیری برای کاهش آسیب های اجتماعی به دستگاه قضایی کمک می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۹:۳۱

کاهش ۸ درصدی وقوع سرقت در گیلان
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی گیلان به کاهش ۸ درصدی وقوع سرقت در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و گفت: در این مدت با تلاش مجموعه ناجا کشف مواد مخدر ۴۵ درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۹:۰۲

پیشگیری از جرایم از اولویت‌های نیروی انتظامی
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه هدف و اولویت اصلی ما پیشگیری از وقوع جرائم است، گفت: تعامل مردم با پلیس بسیار عالی شده است.

۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۵:۵۵

مربیان مدارس ، نقش حائز اهمیتی در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی دارند
خبرگزاری شبستان: رئیس دادگاه عمومی بخش مروست گفت : با توجه به خط مقدم تعلیم و تربیت در مدارس ، مربیان مدارس نقش به سزایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارند.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۹:۰۵

ارتباط مستمر دستگاه های قضایی و نیروی انتظامی زمینه پیشگیری از جرم است
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با ارتباط مستمری که بین مجموعه قضایی استان و نیروی انتظامی وجود دارد توانسته‌ایم موفقیت‌های چشم گیری در حوزه تامین امنیت و پیشگیری از وقوع جرم داشته باشیم.

۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۰۹:۵۴

رییس پلیس فتا کردستان:
جرم سایبری در نت سراهای کردستان اتفاق نیافتاده است
خبرگزاری شبستان: رییس پلیس فتا کردستان عنوان کرد با ساماندهی نت سراهای استان امسال تاکنون شاهد وقوع جرم سایبری در این حوزه در استان نبودیم.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۳:۲۸

جامعه آشفته حاصل خانواده های نابسامان است
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با تاکید براینکه خانواده نقش کلیدی در جلوگیری از انحرافات اجتماعی دارد، گفت: جامعه آشفته حاصل خانواده های نابه سامان است.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۵:۵۸

کاهش ۶۰ درصدی جرایم در لنگرود
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرود خبرداد: طبق آمارهای معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری که از مراجع مربوطه اخذ شده در شهرستان ۶۰ درصدی جرائم در سال گذشته نسبت به سال ۹۳ کاهش داشت.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۵:۵۴

پيشگيري از وقوع جرم نيازمند ارتقاء فرهنگي است
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان گيلان گفت: پيشگيري از وقوع جرم نيازمند ارتقاء فرهنگي است.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۵:۱۸

ترویج «بهداشت قضایی» نیازمند همکاری رسانه‌ ها است
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری گیلان گفت: ترویج «بهداشت قضایی» نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها به ویژه رسانه‌‌ها است.

۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۴:۲۳

پیشگیری از جرم مهم ترین مولفه دستگاه قوه قضاء است
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان در نشست خبری پیشگیری از جرم را مهم ترین مولفه قوه قضاء خواند.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۳:۵۶

کارگروه علت‌شناسی جرائم در استان یزد تشکیل می‌شود
خبرگزاری شبستان: کارگروه علت‌شناسی جرائم به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد تشکیل می‌شود. 

۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۱۴:۳۰