خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

الأحد ٢٠ شوّال ١٤٤٣

Sunday, May 22, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام خاموشی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کشور
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
شرکت موقوفه دانش بنیان سلامت «کوثر» فارس، یکی از آثار وقف است
حجت الاسلام خاموشی در مراسم افتتاحیه شرکت موقوفه دانش بنیان سلامت «کوثر» فارس، گفت: یکی از آثار وقف همین شرکت است و وقف می تواند در خدمت توسعه، رفاه، درمان و بهداشت مردم قرار بگیرد.

۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۹

رئیس سازمان اوقاف در اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم:
شهید سلیمانی به آیات قرآن عمل کرد/لزوم الگو گیری از قرآن برای رقابت های قرآنی
حجت الاسلام خاموشی گفت: عمل به یک آیه قرآن موجب نجات آدمی می شود اما حاج قاسم ایات قرآنی را زنده کرد. این مسابقات می خواهد رقابت را به رقابت الگو گرفته از قرآن کریم تبدیل کند تا در قیامت برای ما شهادت نیکو دهد.

۱۴۰۰/۱۰/۳ - ۱۹:۵۷

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:
حفظ موقوفات، افزایش منافع آن و اجرای نیات واقفین برای اوقاف اهمیت دارد
حجت الاسلام خاموشی با بیان اینکه سه گذاره حفظ موقوفات، افزایش منافع آن و اجرای نیات واقفین برای اوقاف دارای اهمیت است؛ گفت: اوقاف برای جلوگیری از مصرف زیاد پول، ۵۰ درصد منافع موقوفه را صرف خود موقوفه کرده است.

۱۴۰۰/۸/۱۵ - ۱۵:۴۹

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:
وقف سهم بزرگی در شبکه بهداشت و درمان دارد
حجت الاسلام خاموشی گفت: ما قدرت توسعه امکانات اما به صورت منطقی را با وزارت بهداشت داریم چرا که معتقدیم وقف سهم بزرگی در شبکه بهداشت و درمان دارد.

۱۴۰۰/۸/۱۴ - ۰۹:۱۱

رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور:
تولید دانش و ثروت در راستای بهره وری از موقوفات چشم انداز سازمان اوقاف و امورخیریه است
حجت الاسلام خاموشی با اشاره به اهمیت توجه به شرکت های دانش بنیان گفت: بهره مندی از موقوفات با هدف تولید دانش و ثروت چشم انداز اوقاف و امورخیریه است.

۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۴:۵۷

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور خبر داد؛
اهدای بیش از ۵۰۰ هزار بسته غذایی به نیازمندان توسط سازمان اوقاف
حجت‌‌الاسلام خاموشی گفت: در مقابله با شیوع کرونا تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار بسته غذایی به نیازمندان توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اهدا شده است.

۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۳:۲۲

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
امام رضا(ع) واسطه ای برای پیوند قوی با خداوند است
حجت الاسلام خاموشی گفت: امام هشتم(ع) را ا واسطه کنید که پیوندتان با خدا قوی و ریشه دار شود و شرط رسیدن به این پیوند و ایمان قوی موحدانه امامت و ولایت مداری است.

۱۳۹۸/۹/۷ - ۰۰:۲۷

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
اوقاف برای ارزان سازی مصرف و تولید انرژی در کشور اهتمام ویژه ای دارد
حجت الاسلام خاموشی گفت: وقف باید نفع آن به مردم برسد و نفع وقف این است که به صورت خاص نقدی پرداخت شود که بعضی موقوفات این گونه هستند و وظیفه اطعام، درمان و آموزش را دارا هستند همچنین پژوهش را حمایت و رونق فرهنگ اهل بیتی را به دنبال دارند.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۳:۵۹

افتتاح دوره آموزشی ویژه معاونین و کارشناسان فرهنگی ادارات اوقاف سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: دوره آموزشی ویژه معاونین و کارشناسان فرهنگی ادارات اوقاف سراسر کشور با سخنرانی حجت الاسلام خاموشی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آغار به کار کرد.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۱:۰۶