خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

السبت ٨ ذو القعدة ١٤٣٩

Saturday, July 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
اقامه نماز جمعه ۲۰ هزار فلسطینی در مسجدالاقصی
خبرگزاری شبستان: در سایه تدابیر امنیتی صهیونیست‌ها،۲۰ هزار نمازگزار فلسطینی نمازجمعه را در مسجدالاقصی اقامه کردند.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۲۷

خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
فساد خوره هر نظامی است / نباید روابط خود با دنیا را قطع کنیم / دولت با مردم رو در رو شود/پایه گذاری دهه کرامت سلیقه خوبی بود
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: فساد خوره هر نظامی است و در هر نظام چه باطل و حق فرقی ندارد، فساد یک کار غیرقانونی و دور زدن قانون است، از این رو باید با هر نوع فسادی مقابله شود و با دست اندازان به بیت‌المال جدی برخورد شود.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۴:۴۸

محاکمه مفسدان اقتصادی مطالبه عمومی مردم/ آمریکا و اروپا قابل‌اعتماد نیستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: اقدام جنایتکارانه آمریکا و بدعهدی اروپا نشان داد آنان نه‌تنها رفیق و رقیب نیستند بلکه دشمنان اقتدار ملت ایران اسلامی هستند.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۴:۰۶

خودباوری و توجه به توان داخلی، عامل اصلی توفیق کشور/دولت در جنگ اقتصادی دشمن باید وسط میدان باشد
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه چوار، گفت: برخورد با متخلفان اقتصادی بخشی از مبارزه با مفاسد مالی و اقتصادی است که رهبر معظم انقلاب در خصوص تأثیر آن بر حل مشکلات اقتصادی کشور در دیدار رئیس‌جمهوری و هیئت دولت بر آن تأکید کردند.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۳:۵۳

آیت الله خاتمی؛ امام جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله خاتمی و با سخنرانی پیش از خطبه‌های نماینده ولی‌فقیه در سازمان حج و زیارت برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۵:۴۱

بانک های ربوی در مسیر مقابله با اقتصاد مقاومتی قرار دارند
نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز عبادی سیاسی « اقتصاد مقاومتی» را تنها راهبرد پیشرفت اقتصاد کشور خواند و گفت: محوریت اقتصاد مقاومتی یک راهبرد اقتصادی مقابل بانک هایی است که با نرخ سود و ربا در حال فعالیت هستند.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۷:۴۰

دستاوردهای نظامی از مولفه های اصلی قدرت نظام/شورای نگهبان حافظ قانون اساسی و شریعت است
امام جمعه موقت یاسوج شورای نگهبان را حافظ قانون اساسی و شریعت دانست و تاکید کرد: دستاوردهای نظامی، یکی از مولفه های اصلی قدرت نظام است.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۶:۰۸

امام جمعه بجنورد:
دنیای اسلام نتوانسته حج را به معنای واقعی برگزار کند
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه دنیای اسلام نتوانسته حج را به معنای واقعی برگزار کند، گفت: اگر چنین بود امروز عده ای از کشورهای به ظاهر مسلمان که خود را خادم حرمین شریفین می نامند، ذلیل کشورهای مستکبر عالم نبودند.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۰۸

آیت الله نعیم آبادی؛
نسبت به موضع‌گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، با قدردانی از موضع گیری حکیمانه دکتر روحانی در برابر زورگویی آمریکا و رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در برابر موضع‌گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۷:۳۱

نعمت ارزشمند ولایت و رهبری را قدر بدانیم/تلاش دشمنان برای انحراف نسل جوان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با تاکید بر اینکه دشمنان تلاش بسیاری برای انحراف نسل جوان می کنند، گفت: باید نعمت ارزشمند ولایت و رهبری را قدر بدانیم.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۵:۵۶

ترفندهای دشمنان برعلیه نظام جمهوری اسلامی ناکارآمد است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دشمنان با ایجاد اغتشاش داخلی، ایجاد ناامنی روانی و رکود اقتصادی به دنبال ناامیدی مردم است.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۵:۰۲

آیت الله امامی کاشانی در خطبه های نماز جمعه تهران:
نیازمند یک برنامه تهاجمی اقتصادی هستیم/ نقدینگی در دست مردم زیاد و‌ نیازمند هدایت است
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران در خصوص اقتصاد آسیب دیده امروز گفت: دشمن امروز بر ما هجوم آوردند و ما هم باید تهاجمی با آنها برخورد کنیم، کشور به برنامه تهاجمی نیاز دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۴:۲۴

حل مشکلات اقتصادی با باور ظرفیت‌های داخلی میسر می‌شود
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه چوار، گفت: بهره‌گیری و توجه با توان نیروهای متخصص و جوان و ظرفیت‌های داخلی و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی موجب حل مشکلات اقتصادی و شکست دشمن در جنگ اقتصادی می‌شود.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۵۱

نماز جمعه محور وحدت و همدلی است
نماینده ولی فقیه در لرستان، پایگاه های نماز جمعه را مراکز هدایت دانست و گفت: نماز جمعه محور وحدت وهمدلی در جامعه است.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۲:۵۸

آمریکایی ها به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی و جزیره ای کردن آنها هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه آمریکایی ها در طول تاریخ کارهایی انجام داده اند که جهان را به لبه تاریخ کشاند، گفت: آمریکایی ها به دنبال تجزیه کشورها و جزیره ای کردن آنها هستند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۶:۵۱

الگوقرار دادن اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور است
امام جمعه زنجان گفت: به منظور عبور از وضعیت فعلی بایستی با الگو قراردادن اقتصاد مقاومتی، دانش بومی، توان داخلی و توجه به مصرف صحیح حرکت کرد.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۵:۱۹

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید داخلی، راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات کشور گره‌گشا و سبب برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور است.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۰۱

حجت الاسلام صدیقی؛ امام جمعه این هفته تهران
نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی در مصلای امام خمینی(ره) اقامه می شود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۲۰

قوه قضائیه با تمام توان در برابر شرارت ها ایستاده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه انسان های مومن، زاهد و پارسا برای رضا و نزدیکی به خدا حرکت می کنند، گفت: ملاک فضیلت و برتری نزد خدا، پارسایی و صیانت نفس از معاصی است.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۴۳

آیت‌الله موحدی کرمانی؛ امام جمعه این هفته تهران/دادستان کل کشور سخنران پیش از خطبه‌‌ها
خبرگزاری شبستان: نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در مصلای امام خمینی (ره) اقامه می شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۵:۵۳