خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

الاثنين ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Monday, November 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احزاب
دبیر هیأت علمی کنفرانس وحدت:
برگزاری نشست چهل سالگی انقلاب اسلامی در حاشیه کنفرانس وحدت
مشاور عالی و دستیار ویژه دبیرکل مجمع تقریب از برگزاری نشست چهل سالگی انقلاب اسلامی در حاشیه کنفرانس وحدت خبر داد و گفت: در این نشست دستاوردهای انقلاب اسلامی در این چهل سال مطرح می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۶:۱۳

دیدار و تبادل نظر اعضای حزب موتلفه با شورای عالی جامعه مدرسین
اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با حضور در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اعضای این نهاد حوزوی دیدار و تبادل نظر کردند.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۱:۱۵

عضو شورای مرکزی خانه احزاب:
سپهر سیاسی احزاب در قانون جدید دیده نشده است/بیانیه دادن وظیفه احزاب نیست
«نیک فر» در مورد تاثیر پیش نویس قانون جدید احزاب در توسعه سیاسی تشکل ها و احزاب سیاسی گفت: قانون جدید به جای اینکه نقش احزاب در سپهر سیاسی را ببیند بیشتر عملکرد و کنترل احزاب را در نظر گرفته است.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۷:۵۵

مسجد امام صادق(ص) میزبان نخستین کنگره جامعه اسلامی مدیران
مسجد امام صادق(ص) میزبان نخستین کنگره جامعه اسلامی مدیران است، در این کنگره رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیئت حل اختلاف قوا به ایراد سخن می پردازند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۲:۲۳

عضو هیات رییسه خانه احزاب:
پیش نویس قانون جدید دردی از احزاب درمان نمی کند
«احمدشریف» با بیان اینکه پیش نویس قانون جدید دردی از احزاب درمان نمی کند، گفت: پیش نویس قانون جدید احزاب زمانی موفق است که قوانین بالادستی از جمله نظام جامع انتخابات و قانون رسیدگی به جرایم امنیتی در یک مجموعه و در کنار هم دیده شود.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۴:۲۱

برگزاری نشست فصلی حزب جامعه اسلامی مهندسین
نشست فصلی حزب جامعه اسلامی مهندسین ۲۴ آبان با سخنرانی «محمدرضا باهنر»، دبیرکل این حزب برگزار می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۳:۱۷

کنعانی مقدم:
پیش نویس قانون جدید احزاب پایه خوبی برای انتظارات تشکل های سیاسی است
دبیر کل حزب سبز با بیان اینکه در پیش نویس قانون جدید احزاب تلاش شد تا قانونی جامع، کامل و مانع تدوین شود گفت: این پیش نویس نیازمند چکش کاریهای بیشتر بود اما می تواند پایه خوبی برای انتظارات و اظهارنظرهای احزاب در حوزه سیاسی باشد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۲:۵۲

شبستان گزارش می دهد:
چرا انتخاب شهردار تهران سیاسی است؟
انتخاب شهردار یکی از چند وظیفه مهم شورای شهر محسوب می شود که این موضوع از سوی این شورای با نگاه سیاسی دنبال شده است.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۴۸

محمدی نوری:
شورای شهر از شتاب‌زدگی در انتخاب شهردار بپرهیزد/کاش مردم انتخاب‌کننده شهردار تهران باشند
دبیر جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهردار تهران باید به دور از هرگونه رفتار احساسی و حزبی با تخصص در حوزه مدیریت و بحران شهری انتخاب شود، گفت: شورای شهر تهران از شتاب‌زدگی در انتخاب شهردار بپرهیزد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۷:۵۸

حکیمی پور:
اعمال سلیقه حزبی در انتخاب شهردار سم برای مدیریت شهری است
دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه جایگاه شهرداری می تواند به عنوان یک عقبه مدیریتی، تشکیلاتی و کارشناسی به کمک احزاب بیاید، گفت: اعمال سلیقه حزبی در انتخاب شهردار سم برای مدیریت شهری است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۷:۵۳

رئوفیان:
شهردار تهران باید به دور از هر گونه باج دهی و باج گیری انتخاب شود
دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه شهردار تهران باید به دور از هر گونه باج دهی یا باج گیری انتخاب شود، گفت: احزاب به جای اینکه زمین را به آسمان بدوزند تا گزینه متخب شان در منصب شهرداری بنشیند باید منافع مردم را در نظر بگیرند.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۷:۲۳

سبحانی نیا:
گزینه‌های منتخب هیچ‌یک متناسب با جایگاه شهردار نیستند
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به وظایف تخصصی و کارشناسی شهردار گفت: گزینه‌های منتخب شهرداری هیچ‌یک متناسب با جایگاه شهردار نیستند.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۵۷

ترقی:
نظارت دولت بر قیمت اجناس می تواند از اثرات جانبی تحریم ها بکاهد
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دولت برای حذف دلار در مبادلات تجاری با سایر کشورها گفت: نظارت دولت بر قیمت اجناس در بازار داخلی یکی از راه‌های مقابله با اثرات تحریم و جلوگیری از ایجاد هرج و مرج در بازار است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۱:۰۰

هشتم آذر؛ برگزاری سومین کنگره حزب کارگزاران سازندگی ایران
سومین کنگره حزب کارگزاران سازندگی ایران با حضور اعضای حزب از سراسر کشور برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۶:۳۲

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان:
نداشتن پشتوانه مالی فعالیت احزاب را کمرنگ می‌کند
«سجادی» با تأکید بر لزوم حمایت مالی دولت از احزاب گفت: طبق قانون احزاب از فعالیت اقتصادی منع شدند به همین جهت حمایت مالی دولت می‌تواند فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی را پررنگ کند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۰:۰۶

کنعانی مقدم:
معافیت ۸ کشور از قانون تحریم نشان‌دهنده عقب‌نشینی آمریکا از مواضعش است
عضو جبهه ایستادگی با بیان اینکه سناریوی تحریم آمریکا علیه ایران مرتبا در حال شکست‌خوردن است، گفت: آمریکا با مانورهای سیاسی نوعی جنگ روانی علیه ایران را دنبال می‌کند و مستثنی‌کردن هشت کشور از تحریم‌ ها نشان‌دهنده عقب‌نشینی این کشور است.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۷:۵۶

سجادی مطرح کرد:
راه مقابله با تحریم‌های آمریکا، پررنگ‌شدن فعالیت‌های دیپلماسی/جهان شیوه سیاستمداری آمریکا را نمی‌پسندد
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه جهان شیوه سیاستمداری آمریکا در مورد تحریم‌ها را نمی‌پسندد، گفت: آمریکا خود نیز به موفقیت در تحریم‌ها اعتقادی ندارد و تنها راه مقابله با این شیوه توسعه روابط دیپلماسی است.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۰:۱۴

تهران در انتظار انتخاب شهردار جدید است
بهشت اسیر بازی های حزبی شورای شهر
دو انتخاب شورای پنجم به استعفا ختم شده و این موضوع در نگاه شهروندان تهرانی به منزله آن است که برخی اعضای شورای پنجم که با رأی حداکثری مردم انتخاب شده و به شورا راه یافته اند، به جای پرداختن به مسائل شهری، به دنبال اهداف و برنامه های حزبی خود هستند.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۰:۱۵

پروانه جدید حزب مستقل و اعتدال ایران صادر شد
دبیر کل حزب مستقل و اعتدال ایران از صدور پروانه جدید حزب متبوعش توسط وزارت کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۳:۲۵

۱۳ آبان یک بلوف سیاسی/
سبحانی نیا: تحریم های آمریکا در ۱۳ آبان فقط تبلیغات روانی و ماهواره ای است
نماینده ادوار مجلس با اشاره به تبلیغات روانی آمریکا برای اعمال تحریم های جدید در ۱۳ آبان گفت: آمریکا به دنبال ابزار روانی و تبلیغات ماهواره ای است و اینگونه نبوده است که از اقدامی علیه ما فروگذار باشد و آن را برای ۱۳ آبان نگه داشته باشد.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۲۶