خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

الأحد ٩ ذو القعدة ١٤٣٩

Sunday, July 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احزاب
دبیر کل حزب سبز در گفتگو با شبستان:
تغییر کابینه صرفا با ۲ یا ۳ وزیر مسکنی بیش نیست/دولت از جناح‌های سیاسی در حل مشکلات بهره ببرد
دبیرکل حزب سبز با بیان اینکه با تغییر صرف وزرا چیزی تغییر نمی کند، ما نیازمند تحول در ساختار دولت هستیم، گفت: تغییر کابینه بدون تغییر باور و سیاست، مسکنی بیش نیست.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۹:۲۷

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در گفتگو با شبستان:
تغییر در کابینه از ادامه ضرر اقتصادی جلوگیری می‌کند
دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه طبیعی است با بررسی عملکرد و پایش کارکرد وزرا تغییر در برخی وزارتخانه ها شکل بگیرد، گفت: این تغییر از ادامه ضرر اقتصادی جلوگیری می کند.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۷:۲۳

سبحانی نیا در گفتگو با شبستان:
ارایه برنامه‌های مفید و نقد سازنده از سوی احزاب؛ راهگشای مشکلات پیش‌روی دولت/دور ششم خانه احزاب گامی رو به جلو به دور از دعواهای سیاسی بود
عضو حزب جمهوری اسلامی با اشاره به نقش موثر احزاب در جامعه گفت: ارایه برنامه‌های مفید و نقد سازنده از سوی احزاب می‌تواند راهگشای مشکلات پیش‌روی دولت باشد.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۲۳

تشکیل خانه احزاب در ایلام گامی بلند در جهت توسعه سیاسی است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام، گفت: وحدت و انسجام ملی امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز است و رمز ایستادگی و مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۷:۲۸

دولت در برابر فریب برجامی اروپا محکم بایستد
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در واکنش نسبت به بسته پیشنهادی اروپا و نیز نتایج نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گفت: دولت در برابر فریب برجامی اروپا محکم بایستد.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۷:۴۳

حبیبی در دیدار تولیت حرم حضرت امام(ره):
همه نیروهای انقلاب باید سلیقه‌ها را به هم نزدیک کنند
دبیر کل حزب موتلفه گفت: در شرایط حاضر، مؤتلفه معتقد است که همه نیروهای انقلاب باید سلیقه ها را به هم نزدیک و جانانه در حمایت از مقام معظّم رهبری سینه سپر کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۵:۴۷

معاون سياسي امنيتي استاندار قم خبر داد:
فعاليت ۴۲ حزب و تشكل سياسي در قم
خبرگزاری شبستان:معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم با اشاره به راه اندازي خانه احزاب استان قم در راستاي اجراي منشور گفتگوي سياسي، از فعاليت۴۲ حزب و تشكل سياسي در قم خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۲۷

در گفتگو با شبستان عنوان شد:
برگزاری کنگره از سوی ۶۰ حزب و گروه سیاسی از ۲۴۰ حزب موجود کشور/انطباق احزاب با قانون جدید نقطه مثبت وزارت کشور بود
خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب با اشاره به پایان فرصت تطبیق احزاب و گروه های سیاسی با قانون جدید گفت: از ۲۴۰ حزب و گروه سیاسی کشور فقط ۶۰ حزب توانستند کنگره های خود را برگزار کنند.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۸:۱۸

نشست خبری رییس خانه احزاب
نشست خبری حسین کمالی رییس خانه احزاب پیرامون نشست ملی خانه احزاب برگزار شد.این همایش هفتم تیرماه در محل ایوان شمس شهرداری از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۸:۱۳

اعضای جدید هیات رئیسه خانه احزاب ایلام برگزیده شدند
خبرگزاری شبستان: سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام از مشخص شدن ترکیب اعضای هیئت رئیسه خانه احزاب استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۴۱

احزاب سیاسی کشور در برابر توطئه های دشمنان هوشیار باشند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام از تمامی فعالان در احزاب سیاسی مختلف خواست با هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان در صف انقلاب حرکت کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۱۶

در نشست خبری عنوان شد:
هنوز یک ریال از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است/برگزاری همایش ملی احزاب هفتم تیرماه
خبرگزاری شبستان: رییس خانه احزاب از برگزاری همایش ملی احزاب در هفتم تیرماه خبر داد و گفت: هنوز ریالی از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است و هزینه این همایش از محل هزینه‌های دولتی و وزارت کشور نیست.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۴:۲۴

فرصت یک ماه احزاب پس از اعلام کمیسیون ماده ۱۰ برای اعتراض
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی که ابلاغیه وزارت کشور مبنی بر عدم تطبیق را دریافت کردند یک ماه فرصت اعتراض دارند و پس از آن کمیسیون سه ماه فرصت رسیدگی به شکایات را دارد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۲:۳۰

شاکری در گفتگو با شبستان:
تعیین مکان برای تجمعات مردمی حل کننده مطالبات کشور نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه وزرا و مسئولان همگی مشکلات حوزه خود را می دانند و تعیین اماکن اعتراض، حل کننده مطالبات کشور نیست، گفت: به نظر می رسد مسایل به جایی رسیده است که مطالبات مردم در قالب اعتراض باید بیان شود.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۷:۵۲

سجادی در گفتگو با شبستان:
اجرای قانون جدید احزاب موجب تعامل بهتر تشکل های سیاسی با دولت می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با بیان اینکه قانون جدید احزاب موجب به رسمیت شناختن فعالیت تشکل های سیاسی می شود، گفت: اجرای قانون جدید موجب تعامل بهتر احزاب با دولت می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰

سجادی در گفتگو با شبستان:
تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به اینکه تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود، گفت: این امر باعث می شود رای اینگونه تجمعات مسیر قانونی طی شود و مجوزهای لازم از طریق سازمان های مسئول گرفته شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۵۶

ترقی در گفتگو با شبستان:
تعیین مکان برای تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد
خبرگزاری شبستان: عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعیین مکان تجمعات به اعتراضات مسالمت‌آمیز نظم می‌دهد، گفت: تعیین مکان تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۸:۴۲

محمدی نوری در گفتگو با شبستان:
غربالگری احزاب با قانون جدید/ تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی مشخص می‌ شود
خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب در مورد اتمام مهلت احزاب و گروه های سیاسی برای تطبیق فعالیت های خود با قانون جدید احزاب گفت: غربالگری احزاب با قانون جدید تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی را مشخص می‌ کند

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۷:۴۹

فرزندان امام خمینی (ره)پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند
خبرگزاری شبستان: حزب موتلفه در بیانیه ای به مناسبت سالگرد رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد تاکید کرد: فرزندان امام خمینی (ره) امروز در داخل مرزهای جمهوری اسلامی و فراتر از آن پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۱۹

انتخاب دبیر کل و دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز
خبرگزاری شبستان: مصباحی مقدم از انتخاب پورمحمدی به عنوان دبیرکل و تقوی دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۹:۰۲