خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

الخميس ٣ رجب ١٤٤١

Thursday, February 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اروپا
دیلی تلگراف:
اختلاف اروپایی – آمریکایی درباره تحریم ایران
یک روزنامه انگلیسی در مقاله ای از اختلاف اروپایی – آمریکایی درباره تحریم ایران و سیاست «دونالد ترامپ» برای از نابودی نظام جهانی خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۰۱

چند ساعت مانده به آغاز تحریم های آمریکا صورت گرفت:
ابراز تاسف اروپا از تحریم ها/حرف های اتحادیه چه زمانی عملی می شود؟
در حالی اتحادیه اروپا از اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران ابراز تاسف کرده که هنوز بعد از گذشت ماه ها از خروج واشنگتن از برجام بسته پیشنهادی اروپا برای کاهش فشارهای ناشی از تحریم ها به دست ایران نرسیده است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۷:۴۳

نخستین قافله حجاج از اروپا در راه سرزمین وحی
نخستین قافله حجاج از قاره اروپا برای انجام مناسک حج راهی سرزمین های وحی شدند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۵:۳۱

آلمان: تسلیم تهدیدهای تجاری آمریکا نمی شویم
وزیر امور خارجه آلمان تاکید کرد که اروپا تسلیم تهدیدهای تجاری آمریکا نمی شود.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۱

سفر به اروپا: اسلام، مهاجرت و هویت
استاد دانشکده مطالعات اسلامی در دانشگاه واشنگتن می گوید برای داشتن جهانی صلح آمیز، اولین قدم هم برای مسلمانان و هم غیر مسلمانان، شناخت و آگاهی از یکدیگر و تفکر درست در دنیای پر از اخبار کذب و اطلاعات غلط است.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۴:۱۶

دوری از مسجد؛ افزایش آسیب های اجتماعی/ ایران در برابر اروپا وقت تلف نمی‌کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: ایران مانند مذاکره با آمریکا تجربه تلخ گذشته را تکرار نکرده و در برابر اروپا وقت تلف نمی‌کند.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۷:۰۸

ظلم عربستان به مسلمانان اروپا در سهمیه بندی حج
هیئت بین المللی نظارت بر مدیریت حرمین شریفین اعلام کرد: دولت عربستان به مسلمانان اروپایی و کشورهای فقیر در اروپا در تقسیم سهم حج ظلم می کند و سهم مسلمانان اروپا از حج را کاهش داده است.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۱:۵۱

رئيس شوراي راهبردي روابط خارجي در بنياد مطالعاتي کوربر:
اروپا منافع ایران در قالب برجام را تأمین نکند، امنیت خود را متزلزل کرده است
خرازی با اشاره به اینکه اگر اروپا نتواند منافع ایران در قالب برجام را تأمین کند، دلیلی برای اینکه ایران در برجام بماند، وجود نخواهد داشت، گفت: این حادثه موجبات بی‌ثباتی بیشتر را در منطقه فراهم سازد که بی‌تردید بر امنیت اروپا نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۷:۱۸

هانی‌زاده در گفتگو با شبستان:
اروپایی‌ها تا زمانی که گام عملی برندارند نمی‌توان به این بیانیه‌ها دلخوش بود
کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: اروپایی‌ها در تعهدات خود در برجام اجرای موفقیت‌آمیزی نداشته‌اند و تا زمانی که گام‌های عملی برندارند نمی‌توان به بیانیه‌هایی مانند پیشنهادات روز گذشته کمیسیون مشترک برجام در وین دلخوش بود.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۵:۴۸

برگزاری مراسم عزاداری «امام صادق»(ع) در اروپا
موسسه ها و مراکز اسلامی در شهرهای اروپایی به مناسبت سالروز شهادت ششمین نور سرمدی امام «جعفر صادق» مراسم سوگواری را برگزار خواهند کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۸:۵۰

بسته پیشنهادی اروپا با جنگ روانی آمریکا چه می کند؟
اکنون اجماع جهانی در حمایت از آنچه دولت ترامپ تلاش دارد علیه ایران انجام دهد،وجود ندارد قرار هم نیست چنین اجماعی به وجود بیاید؛ ارائه بسته پیشنهادی اروپا برای نجات برجام هم گواهی بر صدق این مدعاست.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۱:۲۶

سفر دکتر روحانی به اروپای غربی
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور با هیئت همراه به منظور مذاکرات سیاسی و اقتصادی به اروپای غربی سفر کرد .

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۱:۲۳

رئیس جمهور در آغاز سفر به دو کشور اروپایی سوئیس و اتریش:
تاکید بر بهره از ظرفیت های همکاری از اهداف سفر به برن و وین/بقای برجام به نفع منطقه و جهان است
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران برای تقویت روابط با کشورهای اتحادیه اروپا از جمله سوئیس و اتریش اهمیت فراوانی قائل است، اظهارداشت: استفاده از ظرفیت های گسترده همکاری برای تقویت روابط با برن و وین از جمله اهداف سفر رسمی به این دو کشور است.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۳:۳۱

بایسته‌های اصلاح خطای راهبردی اروپا در خاورمیانه
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی راه خروج از بحران یمن را گفت‌وگو میان قدرت‌های منطقه و ایفای نقش جدی‌تر سازمان ملل در این قضیه دانست و با تاکید بر آمادگی ایران برای رفع این بحران، شرط نخست پایان درگیری در یمن را قطع حمایت تسلیحاتی از متجاوزان دانست.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۳:۲۱

اروپا و نجات «برجام» با حذف هژمونی اقتصادی آمریکا
خبرگزاری شبستان: اروپایی ها در این برهه مهم تاریخی فهمیده اند که دولت ترامپ دیدگاه ها و منافع آمریکا را در نه تنها در جایگاه اول بلکه در جایگاه های دوم و سوم هم قرار می دهد و دیگر جایی برای بقیه باقی نمی گذارد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۶:۱۴

خرازی در دیدار با وزیر خارجه اسپانیا تاکید کرد:
تعهد برجامی ایران در گرو تضمین اروپا
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اینکه که آمریکا از برجام خارج شده است عملکرد اتحادیه اروپا و نحوه تامین منافع ایران بسیار مهم است. باید دید اروپا چگونه می تواند منافع ایران را تضمین کند. درغیر این صورت، دلیلی وجود نخواهد داشت که

۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۷:۴۸

خرازی در مصاحبه با خبرگزاری افه اسپانیا:
امکان اروپا برای دور زدن تحریم های آمریکا
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که به همراه هیئت سیاسی همراه به اسپانیا سفر کرده است، گفت: علی رغم خروج ایالات متحده آمریکا از برجام، راه هایی برای دور زدن تحریم های اقتصادی آمریکا برای علاقمندان تجارت با ایران وجود دارد.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۷:۳۴

بازار داغ تبدیل کلیساهای اروپایی به مساجد
خبرگزاری شبستان: مسلمانان اروپا از خرید کلیساهای بسته شده و تبدیل آن‌ها به مساجد استقبال کرده‌اند.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱:۰۳

ترکیه: آینده اروپا و جهان در گرو مقابله با افراط گرایی و اسلام هراسی است
خبرگزاری شبستان:معاون نخست وزیر ترکیه گفت که آینده اروپا و جهان در گرو به چالش کشیدن و مقابله با هر گونه افراط گرایی،اسلام هراسی و نژادپرستی است.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۱۲

نماهنگ "بسته ضد تحریم"؛ هفت تضمین برای مقابله با بدعهدی اروپا
خبرگزاری شبستان: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای؛ هفت تضمین برای مقابله با بدعهدی اروپا را در نماهنگ "بسته ضد تحریم" مرور کرده است.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۲:۳۸