خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

الاثنين ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Monday, December 11, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای عالی قرآن
سرابی به خبرگزاری شبستان خبرداد:
درصددیم شبکه اقرا را در کل کشور فعال کنیم/برپایی چهارمین دوره اقرا
خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای عالی قرآن با اشاره به برگزاری چهارمین دوره اقرا با حضور اساتید استان های مختلف گفت: در صددیم شبکه اقرا را در کل کشور فعال کنیم.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۲:۱۹

اعزام‌های تبلیغی به ۷ کشور جهان در ایام هفته وحدت
خبرگزاری شبستان: معاون اجرایی شورای عالی قرآن با اشاره به اعزام‌های تبلیغی در ایام هفته وحدت بیان کرد: گروه‌های تواشیح، قاریان و حافظان قرآن به هفت کشور جهان اعزام می‌شوند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۵۷

اعلام نتایج آزمون نظری ششمین دوره ارزیابی/ صدور کارنامه شرکت کنندگان
خبرگزاری شبستان: نتایج آزمون نظری ششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم به همراه صدور کارنامه شرکت کنندگان تا پایان آذرماه اعلام می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۴:۵۳

برگزاری آزمون نظری قاریان و مدرسان قرائت قرآن
خبرگزاری شبستان: آزمون نظری ششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم با حضور حدود ۱۰۰ نفر از شرکت کنندگان برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۹:۱۴

زمان و مکان آزمون نظری قاریان و مدرسان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: تاریخ و مکان آزمون نظری ششمین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از سوی شورای عالی قرآن اعلام شد.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۰:۴۳

سرابی عنوان کرد:
دستگاه‌های ذی ربط باید به تشکل‌های مردمی اعتماد کنند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای عالی قرآن گفت: لازم است که دستگاه‌های ذی ربط به تشکل‌های مردمی اعتماد کرده و به عبارتی ریسک پذیری در این خصوص را افزایش دهند، چراکه با اعتماد مسئولین و نهادهای متولی حوزه مردمی وارد این عرصه شده و تجربه کسب می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۰:۲۳

پیام تبریک شورای عالی قرآن به مناسبت موفقیت امیر لعل در مسابقات بین المللی روسیه
خبرگزاری شبستان: درپی کسب رتبه نخست رشته قرائت قرآن کریم توسط امیر لعل اول در هجدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن كريم كشور روسیه، شورای عالی قرآن پیام تبریک منتشر کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۱:۳۲

ششمین سالگرد برپایی کرسی های تلاوت؛
امکان برپایی کرسی تلاوت زنده قبل از اذان صبح فراهم شود
خبرگزاری شبستان: مدیر رادیو قرآن با بیان اینکه امکان برپایی کرسی تلاوت زنده قبل از اذان صبح باید برقرار شود، اظهار کرد: رادیو قرآن آمادگی دارد تا با پخش تلاوت زنده قبل از اذان صبح به رونق کرسی های تلاوت کمک کند.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۵:۵۵

ششمین سالگرد برپایی کرسی های تلاوت؛
برپایی کرسی های تلاوت اذانگاهی عمل به رهنمود رهبری/ رونمایی از اذان استاد امام جمعه
خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای عالی قرآن گفت: تاکیدات رهبری بر روی برپایی کرسی های تلاوت باعث شد تا شورای عالی قرآن در حد توان خود به این رهنمود رهبری عمل کند و این فرهنگ را در جامعه گسترش دهد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۴:۳۲

تولید اذان جدید با صدای استاد عباس امام جمعه
خبرگزاری شبستان: اذان جدید با صدای استاد عباس امام جمعه پس از طی مراحل تولید و کارشناسی نظارت، به جمع اذان‌های مصوب صدا و سیما با مجوز پخش از شبکه‌های سراسری و استانی پیوست.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۵:۴۸

نماینده ایران در مسابقات بین المللی امارات انتخاب شد
خبرگزاری شبستان: زهرا سادات حسینی؛ ۱۰ساله از خراسان رضوی با کسب بالاترین امتیاز به عنوان نماینده اعزامی کشورمان به مسابقات بین المللی امارات انتخاب شد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۵:۴۷

رونمایی شد؛
اولین قرآن کتابت شده به سبک نسخ اصیل ایرانی به خط استاد قربانی
خبرگزاری شبستان: تکیه بر شیوه نسخ نویسی ایرانی ‌و پایبندی به حفظ اصالت های این شیوه و سهولت در خوانایی شاخصه هایی ا ست که در مصاحف متأخر کمتر شاهد آن بوده ایم و این مصحف واحد این خصیصه مهم است.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۵:۱۳

مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: هشتاد و ششمین مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به میزبانی شورای عالی قرآن برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۹:۵۵

مراسم سالگرد شهدای قرآنی منا؛
بعد از فاجعه منا اسلام سقیفه در مقابل اسلام غدیر رسوا شد
خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر قرآنی با بیان اینکه بعد از منا اسلام سقیفه در مقابل اسلام غدیر مفتضح شد، گفت: شهدای مدافع حرم مانند شهید حججی و شهدای منا تاییدات الهی برای دین هستند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۰:۴۱

میرزاجانی در اختتامیه طرح اسوه؛
برپایی ۴۸ جلسه آموزشی در طرح اسوه/ هفت محفل انس با قرآن کریم برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی شورای عالی قرآن با با اشاره به برپایی هفت محفل انس با قرآن کریم در این دوره گفت: هفتمین دوره طرح آموزشی تربیتی اسوه شهریور سال جاری با حضور ۴۵ قاری نوجوان با ۴۸ جلسه آموزشی و ۱۴۴ ساعت آموزش طی ۱۶ روز برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۰:۵۰

خواجه پیری در اختتامیه طرح اسوه؛
در طرح اسوه به دنبال مدل جدید قاریان ملی هستیم/ رونمایی از وب سایت اسوه
خبرگزاری شبستان: دبیر کارگروه قرآنی بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا با بیان اینکه ما در طرح اسوه به دنبال مدل جدید قاریان هستیم، گفت: توجه به شرف و عزت قرآن مهمترین نکته در قاریان این طرح تربیتی می باشد.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۰:۴۵

اعلام تاریخ برگزاری و مفادآزمون نظری ششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرّسان
خبرگزاری شبستان: رییس حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن با اعلام تاریخ ۵ آبان ماه ۹۶ به عنوان زمان برگزاری آزمون نظری (کتبی)، ضوابط شرکت در این آزمون را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴:۰۵

عصر دیروز؛
هفتمین دوره طرح اسوه آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: مراسم افتتاحیه هفتمین دوره طرح آموزشی – تربیتی قاریان ممتاز نوجوان و جوان قرآن کریم (اُسوه)، عصر سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در تهران، مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۲:۲۹

جزییات طرح آموزشی تربیتی "اسوه"/ پیوند طرح اسوه با طرح ارزیابی قاریان و مدرسان
خبرگزاری شبستان: جزییات هفتمین دوره طرح آموزشی تربیتی قاریان ممتاز نوجوان با عنوان «اسوه» مانند آموزش های حضوری و غیر حضوری، مشاور تلفنی، اجرای طرح تهیت و حمایت های معنوی شورای عالی قرآن تشریح شد.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۲:۱۹

از ۲۴ مرداد تا ۹ شهریور؛
هفتمین دوره طرح اسوه برگزار می شود/ افتتاحیه سه شنبه
خبرگزاری شبستان: مدیر طرح اسوه با اشاره به برگزاری هفتمین دوره طرح اسوه گفت: این دوره با حضور ۴۵ قاری نوجوان در تهران و مجتمع امام خمینی (ره) از ۲۴ مرداد تا ۹ شهریور برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۲:۱۱