خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایرانشهر
مسئولان قضایی اعلام کردند
تمامی متهمان پرونده ایرانشهر در چنگال قانون
طبق اعلام یکی از مسئولان قضایی سیستان و بلوچستان تمام متهمان پرونده ایرانشهر در محکمه هستند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۲۲

نماینده مردم ایرانشهر در گفتگو با شبستان:
احتمال سفر اعضای کمیسیون اجتماعی و فراکسیون زنان مجلس به ایرانشهر
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ایرانشهر با اشاره به اینکه آخرین پیگیری های مربوط به دختران ایرانشهر گفت: به احتمال زیاد هیئتی از کمیسیون اجتماعی و همچنین تعدادی از اعضای فراکسیون زنان برای بررسی موضوع دختران ایرانشهر به این شهر سفر خواهند کرد.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۲۳

رحمانی فضلی در پاسخ به شبستان؛
اعلام ۴ مورد شکایت رسمی درباره حادثه ایرانشهر به وزارت کشور/ ۴۰ نفر واقعیت ندارد
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با بیان اینکه رقمی که در مورد حادثه ایرانشهر اعلام کردند واقعیت نداشت، گفت: تاکنون ۴ مورد شکایت رسمی به ما اعلام شده است.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۱:۰۳

فرافکنی رسانه ها در آزاد شدن عوامل تجاوز به عنف در ایرانشهر کذب محض است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه تنها سه نفر در پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر شاکی داریم، گفت: فرافکنی رسانه های معاند داخلی و خارجی در رابطه با آزاد شدن عوامل تجاوز به عنف در ایرانشهر کذب محض است و ریشه در تشنج و التهاب دارد.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۳۳

سیاوشی در گفتگو با شبستان:
درخواست فراکسیون زنان از مقامات اجرایی برای بررسی آسیب‌های اجتماعی در ایرانشهر
خبرگزاری شبستان: عضو فراکسیون زنان با توجه به حادثه ایرانشهر گفت: ما به عنوان فراکسیون زنان از مقامات اجرایی می خواهیم مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در شهر ایرانشهر را به صورت ویژه و در یک پکیج مورد بررسی قرار دهند.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۹:۵۲

امیری در گفت‌وگو با شبستان:
دولت اطلاعاتی از نماینده ایرانشهر دریافت نکرده است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور در مورد مسئله ایجادشده در ایرانشهر و اظهارات نماینده این شهر در مورد تجاوز به زنان گفت: اطلاعاتی در این خصوص از این نماینده دریافت نکرده‌ایم.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۰۷

مولاوردی در گفتگو با شبستان:
تردیدی در اصل ماجرای ایرانشهر وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: دستیار رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: شکی در خصوص وقوع تجاوز به زنان در ایرانشهر وجود ندارد و تاییدیه و تکذیبیه‌های اعلام‌شده مربوط به تعداد قربانیان است.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۰۵

امینی فرد در گفتگو با شبستان:
دادگستری ایرانشهر موضوع تجاوز را رد نکرد/شکایت تنها سه نفر/پرونده در حال بررسی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ایرانشهر در مجلس با اشاره به اینکه رییس دادگستری این شهر موضوع تجاوز به تعدادی از دختران را رد نکرده است، گفت: در مورد ابعاد قضیه، تعداد متهمان و کم و کیف قضایی پرونده بررسی ها ادامه دارد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۲۲:۲۵

دادستان کل کشور:
عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با تکذیب ادعای مطروحه مبنی بر تجاوز به تعدادی از بانوان در شهرستان ایرانشهر از پیگیری این موضوع در دادستانی کل و مراجع قضایی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۶:۱۵

دستور وزیر کشور به استاندار سیستان و بلوچستان/ ابعاد حادثه ایرانشهر دقیقاً بررسی و به مردم گزارش شود
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی در پی انتشار اخباری مبنی بر بروز مواردی از ناامنی اخلاقی در هفته های اخیر در ایرانشهر، پیگیری مضاعف موضوع را از رئیس شورای تأمین سیستان و بلوچستان خواستار شد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۹:۰۵

تجاوز به ۴۱ دختر در ایرانشهر/ عامل اصلی دستگیر شد
خبرگزاری شبستان: روز گذشته مولوی طیب امام جمعه اهل تسنن شهرستان ایرانشهر در خطبه‌های نماز عید از تجاوز به ۴۱ دختر در این شهرستان خبر داد که این موضوع به‌صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و بازخورد‌های فراوانی از سوی کاربران و مردم ...

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۰۵

دنیا گرفتار بی دینی و بی اعتقادی حاکمان آن است
خبرگزاری شبستان: مشاور عالی مقام معظم رهبری و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت : دنیا گرفتار بی دینی و بی اعتقادی حاکمانی است که جنگ افروزی را به راه انداخته اند تا اسلحه هایشان بفروش برسد و با ریختن خون مظلومان به اقتصاد خودشان رونق ببخشند.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۲۱:۴۳

دومین نشست نقد و بررسی اندیشه ایرانشهری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دومین نشست نقد و بررسی اندیشه ایرانشهری در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۹:۲۶

نمایش مروارید
نمایش مروارید به نویسندگی، طراحی و کارگردانی دکتر قطب‌الدین صادقی تا جمعه ۱۹ خرداد در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۷:۲۷

فعالین کانون های فرهنگی و هنری ایرانشهر تقدیر ‌شدند
خبرگزاری شبستان:فعالین کانون های فرهنگی و هنری ایرانشهر با لوح و هدایا مورد تقدیر قرار گرفتند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۶

۳۱۵میلیارد ريال برای خرید خدمات آموزشی به سیستان و بلوچستان اختصاص يافت
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: در یک اقدام کوتاه مدت برای برطرف کردن مشکل نیروی انسانی، ۳۱۵میلیارد ریال برای خرید خدمات آموزشی به سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۱۵

۲۰۰ دانش آموز از ایرانشهر به مناطق جنگی اعزام شدند
خبرگزاری شبستان:جانشین سپاه ناحیه مقاومت ایرانشهر گفت: همزمان با هفته بسیج دانش آموز، ۲۰۰ دانش آموز از ایرانشهر به مناطق جنگی اعزام شدند.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۵:۳۸

افطار در مسجد الرحمن تهران
مراسم جزء خوانی قرآن کریم و افطار در ایام ماه مبارک رمضان هر روز در مسجد الرحمن تهران واقع در خیابان ایرانشهر برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۴:۴۹

آغاز اجرای پنج نمایش در تالارهای مختلف تئاتر تهران؛
تالارهای حافظ، ایرانشهر و مشایخی میزبان پنج نمایش می شوند
خبرگزاری شبستان: نمایش های «پرتقال های کال» ، «یادم تو را فراموش» ، «تخم مرغ بدون زردینه» ، «پروین» و «هیپولیت» پنج نمایشی هستند که از امروز نهم تیرماه در سه تالار نمایشی روی صحنه می روند.

۱۳۹۵/۴/۹ - ۱۴:۳۵

نمایش من خیال تو نیستم
نمایش من خیال تو نیستم به کارگردانی حمید شریف زاده و با بازی نیما رئیسی، رویا بختیاری، مهدی فریضه، بهاران بنی احمدی و کیمیا ملّایی تا پنجشنبه ۳ تيرماه هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی به روی صحنه می رود.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۰۷:۵۹