خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
ربع قرن تلاش/ معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی کانون‌های مساجد:
برنامه‌های کانون‌های مساجد، متکی به نیروهای جوان و ارزشی است
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد: برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همواره متکی به نیروهای جوان و ارزشی بوده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۸

بیانیه ستاد عالی کانون های مساجد کشور برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
خبرگزاری شبستان: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، به مناسبت یوم الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۳:۱۱

لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید
خبرگزاری شبستان: شکاف بین نسلی، باعث شده تا نسل جدید با نسل اول انقلاب کمتر ارتباط داشته باشند، این مسئله به همراه بمباران اطلاعاتی در عصر حاضر باعث شده تا کمتر از دستاوردهای انقلاب مطلع باشند و این امر لزوم معرفی این دستاوردها را دوچندان می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۶

نشست خبری «کمیته مساجد دهه فجر انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: نشست خبری کمیته مساجد دهه فجر انقلاب اسلامی، در محل ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۱۲

در ششمین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر مطرح شد؛
تاکید بر ساماندهی اقامه نماز ظهر ۲۲ بهمن‌ماه
خبرگزاری شبستان: در ششمین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر، اعضای آن بر ساماندهی اقامه نماز ظهر ۲۲ بهمن‌ماه تاکید کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۷:۳۲

تهیه سریال حضرت شاهچراغ (ع) باعث معرفی بیشتر آن حضرت به جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت: ساخت سریال حضرت شاهچراغ (ع) باعث می شود تا آن حضرت در جامعه بیشتر شناخته شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۲

دهه کرامت فضای شادی اهل بیت (ع) را در جامعه ایجاد می کند
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) گفت: دهه کرامت فضای مثبتی را ایجاد می کند تا فضای شادی اهل بیت (ع) را در جامعه شاهد باشیم و باید در دهه کرامت برنامه های شادی ویژه کودکان شکل بگیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۶

موضوع بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع)، باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای هماهنگی دهه کرامت کشور با اشاره به اینکه موضوع بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع)، باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، گفت: باید از ظرفیت شورای هماهنگی دهه کرامت برای نیل به این هدف استفاده شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱

فراخوان دوره آموزشی مجازی «درک معنا و تدبر» در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
خبرگزاری شبستان: دوره آموزشی مجازی «درک معنا و تدبر» به همت ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و با همکاری موسسه نورالمجتبی (ع) برگزار می شود که فراخوان آن امروز در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۰

در پنجمین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، مطرح شد؛
مقابله با اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی با حضور نمایندگان مساجد دیگر کشورها در ایران
خبرگزاری شبستان: در پنجمین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی بر تاثیر حضور نمایندگانی از مساجد کشورهای دیگر در ایران برای مقابله با اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی بحث شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۶

بیانیه ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور در محکومیت آشوبها و اغتشاشات خیابانی
خبرگزاری شبستان: اعضای کانونهای فرهنگی هنری درمحکومیت آشوبها، اختلال‌ها و اغتشاشات خیابانی، بیانیه‌ای صادر کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۹

در چهارمین جلسه کمیته مساجد، مطرح شد؛
استفاده از ارتباطات مجامع بین‌المللی در تبیین دستاورد انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: در چهارمین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت ارتباطات مجامع بین‌المللی در کشور برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، مطرح شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۴

هدف کار در کانون های مساجد، تربیت و پرورش هنرمند انقلابی، مسجدی و متدین است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس گفت: امروز به هنرمند مسجدی نیاز داریم، هدف کار در کانون های مساجد، تربیت و پرورش هنرمند انقلابی، مسجدی و متدین است.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰۹:۳۱

بازدید دبیر ستاد عالی کانون های مساجد از مسجد فرشته
حجت الاسلام و المسلمین ارزانی عصر امروز از مسجد و کانون فرهنگی و هنری مسجد فرشته بازدید کرد .

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۹:۴۲

دومین جلسه کمیته مساجد دهه فجر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دومین جلسه کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با بحث پیرامون تسهیل شرایط تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ایران در مساجد برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۵۴

دبیرستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
فعالیت ۱۴هزار کتابخانه در کانون های مساجد کشور
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در حال حاضر ۲۴ هزار کانون فرهنگی و هنری فعال در مساجد کشور وجود دارند که در کنار آن ۱۴ هزار کتابخانه به صورت قفسه باز و مخزن دار فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۷:۴۴

شورای مشورتی شمال‌غرب کشور در تبریز تشکیل جلسه داد
خبرگزاری شبستان: نشست یک روزه شورای مشورتی منطقه ۵ کشور ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد به میزبانی تبریز برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۳۶

دیدار مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با مراجع وعلما(۱)
حجت الاسلام والمسلمین حبیب رضا ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در سفر یک روزه خود به قم با حضرات آیات حسینی بوشهری،علوی گرگانی و شهرستانی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۱۲

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطرح کرد؛
ظرفیت نهفته کانون‌های فرهنگی هنری برای ایجاد شبکه جهانی مساجد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بر استفاده از ظرفیت این کانون‌ها برای ایجاد شبکه جهانی مساجد تاکید کرد و گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت خوبی برای تبادل فرهنگی میان کشورها هستند.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۷:۲۱

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، مطرح کرد:
کانون‌های مساجد ظرفیتی مهم در امداد به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی
خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از آمادگی جمعیت‌ هلال‌احمر برای همکاری با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به منظور خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۳:۰۴