خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جایزه جهانی اربعین
هاشمی در اختتامیه جایزه جهانی اربعین:
اربعین بزرگ‌ترین اجتماع مذهبی جهان اسلام است
معاون همكاري‌هاي علمي و فرهنگي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: گردهمایی باشکوه اربعین، بزرگ ترین اجتماع مذهبی جهان و افتخار عالم اسلام و جهان تشیع محسوب می‌شود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۰۲

امیرعلی جوادیان قرائت کرد/
بیانیه چهارمین دوره جایزه جهانی اربعین
دبیر چهارمین دوره جایزه جهانی اربعین بیانیه هئیت داوران این دوره از جایزه را قرائت کرد.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۴:۳۲

قاضی عسگر در اختتامیه جایزه جهانی اربعین:
زیارت اربعین جنبه سیاحت پیدا نکند
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت گفت: زیارت اربعین نباید جنبه سیاحتی پیدا کند و هدفمند بودن مسئله اربعین باید برای همه روشن و تبیین شود.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۴:۲۲

ابراهیمی ترکمان در اختتامیه جایزه جهانی اربعین:
قیام امام حسین(ع) برای نجات مردم از جهالت و گمراهی بود
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: خداوند متعال حادثه کربلا و اربعین را از طریق عشقی که در قلوب مومنین قرارداد، حفظ کرد.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲:۵۷

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نخستين«جایزه جهانی اربعین» را برگزار مي‌كند
خبرگزاری شبستان: در آستانه اربعين حسيني و همزمان با راهپيمايي عظيم دلدادگان آستان حضرتش از سراسر جهان به سوي كربلاي معلي، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نخستین دوره «جایزه جهانی اربعین» را در ايران و ديگر كشورهاي جهان برگزار مي‌كند.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۱۵:۲۴