خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجید ابهری
آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:
چتر سنگین اشرافیت بر قبرستان های شهر
خبرگزاری شبستان:آسیب‌شناس علوم رفتاری گفت: تاج گل های میلیونی در مراسم تدفین و برگزاری مجالس در رستوران ها و تالارهای گران قیمت در قبرستان ها ،مسابقه فخرفروشی به اجرا درمی آید. سنگ مزار اگر طلا باشد یا آجر و خشت تاثیری به حال متوفی ندارد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۰

یک آسیب شناس علوم رفتاری در گفت و گو با شبستان:
گزینش های احساسی عامل طلاق در دهه هفتادی ها
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس علوم رفتاری با بیان اینکه به علت گزینش احساسی سن ازدواج دردهه هفتادی ها کاهش و طلاق افزایش یافته است گفت:از هر ۱۰۰ ازدواج ۶۰ تا منجر به طلاق می شود. با توجه به افزایش سن بیوگی به ۱۷ سالگی بنیان خانواده در تهدید جدی است.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۰:۵۹

یک آسیب شناس اجتماعی در گفتگو با شبستان مطرح کرد:
«فریب مجازی» افراد در شبکه های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس اجتماعی گفت: تکرار برخی اخبار حوادث و حتی فیلم ها در فضای مجازی به نوعی ما را دچار فریب مجازی می کند. برخی تصور می کنند ابعاد فاجعه افزایش یافته است، در حالی که حدود ۴۰ میلیون ایرانی عضو تلگرام هستند.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۰:۱۲

یک آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:
حذف واژه طلاق از شناسنامه هیچ ارتباطی به ترویج دروغگویی در جامعه ندارد/ کاهش سن بیوگی به ۱۷ سال
خبرگزاری شبستان: یک آسیب‌شناس علوم رفتاری با بیان اینکه حذف واژه طلاق از شناسنامه هیچ ارتباطی به ترویج دروغگویی در جامعه ندارد گفت: بارها و بارها بانوان به خاطر حذف واژه طلاق از شناسنامه در دام کلاهبرداران و جاعلان افتادند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۹:۱۱

آسیب‌شناس علوم رفتاری :
نقش ۱۵درصدی سریال‌های ماهواره در افزایش طلاق/لزوم برداشتن خط قرمز‌های زناشویی در آموزش زوج‌ها
خبرگزاری شبستان: ابهری با بیان اینکه شبکه‌های ماهواره‌ای و فضاهای مجازی جامعه ما را از باورهای دینی خود دور کرده است، گفت: سریال‌های ترک باعث افزایش ۱۵درصدی طلاق در جامعه ما شده است و روابط فرازناشویی را نیز زیاد کرده است.

۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۰:۴۳

آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:
توزیع مواد مخدر دولتی به معنای صرفه جویی میلیاردی در سرمایه کشور
خبرگزاری شبستان:آسیب‌شناس علوم رفتاری بابیان اینکه بااجرای طرح توزیع موادمخدردولتی،میلیاردها تومان سرمایه کشوراز جیب قاچاقچیان بین المللی خارج می شود، گفت: دست خرده فروشان و دلالان کوتاه و از مرگ معتادان جلوگیری می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۴۴

جانیان رها در شهرها
خبرگزاری شبستان:آتنا آخرین قربانی نیست؛مجموعه ای از دلایل بستر این جنایت هولناک را فراهم کرده که بدور از سیاست زدگی وشعار پراکنی باید در رسانه های کشور مخصوصا در صداو سیما مورد بحث وتحلیل قرار گیرند.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۸:۳۴

یک آسیب شناس اجتماعی در گفتگو با شبستان مطرح کرد:
گوشه گیری و انزوا یادگار شوم اعتیاد به اینترنت
خبرگزاری شبستان: آسیب شناس اجتماعی گفت: گوشه گیری، انزوا، تنبلی، بالا رفتن وزن به دلیل کم تحرکی، تنها یادگارهای شوم وقت گذرانی ها در فضای مجازی است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۰:۵۴

یک آسیب شناس در گفتگو با شبستان:
طولانی بودن مسیر قانونی طلاق؛ روند طلاق توافقی را تسریع کرده/ تاثیر تغییر سبک زندگی در زشتی زدایی از طلاق
خبرگزاری شبستان:یک آسیب شناس علوم رفتاری ،طولانی بودن مسیر قانونی طلاق را عاملی مهم در تسریع روند طلاق توافقی عنوان کرد و گفت: همچنین تغییر سبک زندگی ،تاثیر شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی نقش اساسی در زشتی زدایی از طلاق دارند.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۹:۵۴

یک کارشناس اجتماعی:
ازدواج آسان در مساجد پایه گذاری شوند
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس اجتماعی با اشاره به اینکه مساجد تنها مکانی برای برگزاری مراسم ختم نیستند، گفت: می توان با رعایت ضوابط، مساجد را به محلی برای برگزاری مراسم عقد و ازدواج جوانان تبدیل کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۰:۱۰

یک آسیب شناس اجتماعی مطرح کرد:
امربه معروف راهکار مبارزه با آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان:یک متخصص علوم رفتاری با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید با بیان دلنشین باشد گفت: در صورت اجرای این رسالت ها، آسیب های اجتماعی و زشتی ها کاهش می یابد.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۰۹:۴۵

یک آسیب شناس در گفت وگو با شبستان:
قلیان دروازه ورود به اعتیاد/ مصرف قلیان جایگاه زنان را تخریب می کند
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس علوم رفتاری با بیان اینکه مصرف قلیان دروازه ورود به اعتیاد است، گفت: افراد قلیانی دو برابر سایرین در خطر اعتیاد قرار دارند و هر قلیان به اندازه مصرف۱۰۰ تا ۱۵۰ سیگار زیان دارد.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۰۷:۵۱

واردات ورزشکار خدمت ؛صادرات آن خیانت است؟
خبرگزاری شبستان:با توجه به جمعیّت جوان وعلاقمند کشور ما حضور ورزشکاران ایرانی بعنوان لژیونر (با اجازه حضور در تیم های ملی کشورمان) منبع درآمد وشیوه تبلیغ مناسبی است اما تبعیض ها یی که وجود دارد قابل تامل است.

۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۳:۱۲

ایجاد اضطراب اجتماعی با هک اطلاعات شخصی
خبرگزاری شبستان:کدام جامعه؛کدام ملت با کدام عقیده؛ آدرسی می دهند که با نصب آن نرم افزار بتوان همه را برهنه دید؟؟آموزش هک اطلاعات شخصی اضطراب را درجامعه ایجاد می کند.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۰۹:۲۲

در گفتگو با شبستان:
به هیچ کدام از خانواده ها اجازه دخالت ندهیم/تصمیم نهایی را با مشورت همسر خود بگیریم
خبرگزاری شبستان: آسیب شناس با بیان اینکه باید در حضور خویشان به همسر خود بیشتر توجه کنیم، گفت: به او کمک کرده و او را در گفتگوها شرکت دهیم. اگر همسرمان همزبان ما نیست با زبانی حرف بزنیم که برای او قابل فهم باشد.

۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۱۰:۰۸

یک آسیب شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:
سه نکته ای که خانم ها هیچ وقت نباید به روی همسرانشان بیاورند
خبرگزاری شبستان:یک آسیب شناس علوم رفتاری با بیان اینکه خانم ها نباید درمورد این سه عامل یعنی بنیه مالی، موی سر و کوتاهی قد چیزی به همسرانشان بگویند گفت: بیان این موارد موجب افسردگی و ناامیدی همسر شده و آثار مستقیم بر کار و زندگی آنها خواهند گذاشت.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۰۹:۰۶

رفتارهای غلط زناشویی که کمربند انتحاری زندگی هستند
خبرگزاری شبستان:در زندگی زناشویی همواره خودرا سرسختانه حق بجانب دانستن حتی زمانی که دلایل کافی ومناسب دردست ندارید؛خودرا حق بجانب بدانید.

۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۰۹:۰۶

آسیب شناس در گفتگو با شبستان:
تظاهر به روزه خواری، بی اعتنایی به ضوابط دینی و هنجارشکنی به قانون الهی است
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس گفت: تظاهر به روزه خواری یعنی بی اعتنایی به ضوابط دینی، فرهنگی و هنجارشکنی درباره یک قانون الهی و دهن کجی به اکثریت جامعه است

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۰:۰۱

یک آسیب شناس در گفتگو با شبستان:
چگونه با کودک لجباز خود برخورد کنیم؟
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس با اشاره به داشتن الگوی مثبت و مناسب به عنوان یکی از راه های مناسب واکنش والدین در قبال لجبازی کودکان گفت: لجبازی نکنید تا فرزندتان لجبازی نکند.در زندگی روزمره با منطق و تدبیر عمل کنید تا کودکان شما هم یاد بگیرند.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۰۹:۰۶

یک آسیب شناس در گفتگو با شبستان:
کش دادن موضوع و قهر کردن، سرطان عشق زناشویی / همسران خود را تحسین کنید
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس گفت: یکی دیگر از نشانه های رفتار محبت آمیز در زندگی زناشویی ، عذرخواهی کردن و قبول معذرت است، کش دادن موضوع و قهرکردن، سرطان عشق زناشویی است. گاهی یک عذرخواهی همراه با لبخند بیش از هزار طلسم و جادو مشکل گشا می باشد.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۰۹:۱۹