خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

الاثنين ٥ شعبان ١٤٤١

Monday, March 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیاست های تشویقی
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد:
شورا بیشترین تسهیل گری و سیاست‌ های تشویقی را در امور دهه پایانی صفر اعمال می‌کند
فیضی با اشاره به اینکه شورای پنجم سعی کرده تا کمترین مداخله متولی‌گرانه را در این رخداد داشته باشد، گفت: شورا بیشترین تسهیل گری و سیاست‌ های تشویقی را در امور دهه پایانی صفر اعمال می‌کند.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۰۱:۴۲

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران خبر داد:
سیاست های تشویقی برای حفظ بناهای میراثی
بزرگ نیا، سیاست های تشویقی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای صیانت از خانه های واجد ارزش فرهنگی، تاریخی را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۸:۰۷

سیاست های تشویقی برای رونق سرمایه گذاری در حوزه انرژی های تجدیدپذیر
خبرگزاری شبستان: در کشورمان استفاده از انرژی های تجدیدپذیر مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر نیز سیاست های تشویقی برای بومی‌سازی تجهیزات و فناوری‌های تجدیدپذیر مورد استفاده قرار می گیرد تا زمینه برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی فراهم شود.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۰۷:۱۹

دولت به دنبال سیاست های تشویقی برای جذب سرمایه گذار باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به دنبال سیاست های تشویقی برای جذب سرمایه گذار در مناطق محروم باشد.

۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۷:۴۸