خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گره گشایی از مشکلات مردم
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:
گره گشایی از مشکلات مردم به نیابت شهدا موجب اعتماد سازی می شود
قاسمی طوسی از برگزاری ستاد یادواره شهدای نکا با محوریت سردار شهید «محمدحسن طوسی» با سخنرانی نماینده ولی فقیه در مازندران خبر داد و گفت: در کنار برگزاری یادواره ها باید با گره گشایی از مشکلات مردم به نیابت شهدا موجبات جلب اعتماد آنها را فراهم کنیم.

۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۶:۵۷

امام جمعه نکا:
نامگذاری امسال توسط رهبری تاکید ویژه بر گره‌ گشایی در امر رفع موانع تولید است
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: نامگذاری امسال توسط رهبری تاکید ویژه بر گره‌ گشایی در امر تولید و رفع موانع تولید است و باید با تلاش بیشتری در این بخش تلاش شود تا کارها بر زمین نماند.

۱۴۰۰/۱/۸ - ۱۴:۱۲

امام جمعه صومعه‌سرا:
مهمترین وظیفه منتظر واقعی گره‌گشایی از مشکلات مردم و همدلی با گرفتاران است
حجت‌الاسلام راشدی‌نوری گفت: امروز مهمترین وظیفه یک شیعه پیرو و منتظر واقعی، پرهیز از صفات زشت و گره‌گشایی از مشکلات مردم و مواسات و همدلی با گرفتاران است.

۱۴۰۰/۱/۷ - ۱۳:۳۰

شبستان از فرهنگ سازی در کانون مساجد گزارش می دهد؛
از گره گشایی اقتصادی در کانون مساجد تا تربیت جامعه فرهنگی هنری متعهد
کانون های مساجد با جریان سازی فرهنگی و اجتماعی و استفاده از ظرفیت های مردمی گامی موثر برای مقابله با کرونا در یکسال گذشته برداشتند و همچنین با کمک رسانی به نیازمندان نشان دادند که در کنار کار فرهنگی، اهتمام ویژه به گره گشایی اقتصادی دارند.

۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۶:۰۶

ریاست دادگستری ورامین:
مهمترین ویژگی‌های سند تحول قضایی، تحقق عدالت اجتماعی و گره‌گشایی از کار مردم است
ریاست دادگستری شهرستان ورامین گفت: از مهمترین ویژگی های سند تحول قضایی، تحقق عدالت اجتماعی و گره گشایی از کار مردم و در نهایت رضایت مندی آنان است.

۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۱

استاندار مازندران:
وقف، خدمات عام المنفعه و گره گشایی مشکلات جامعه را به دنبال دارد
حسین زادگان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور نیازمند اتحاد و همیاری بیشتری برای محرومیت‌زدایی هستیم، سنت حسنه و ماندگار وقف می‌تواند کمک بسیاری به اقشار مستضعف و کم‌برخوردار جامعه کند.

۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۰:۵۵

لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام و گره گشایی از مشکلات مردم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پیامی به مناسبت هفته دولت؛ تکمیل پروژه های نیمه تمام و گره گشایی از مشکلات مردم را مورد تأکید قرار داد.

۱۳۹۹/۶/۳ - ۱۳:۵۹