خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یزد پایتخت صحیفه‌ سجادیه ایران
با حضور وزیر ارشاد، امام جمعه یزد و معاون قرآن و عترت وزیر
یزد برای دو سال پایتخت صحیفه سجادیه ایران شد
آیین آغاز رسمی «طرح ملی یزد پایتخت صحیفه سجادیه ایران» با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون قرآن و عترت، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و استاندار یزد برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۷:۱۶

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:
هدف ما پیوند عمیق صحیفه سجادیه با عرصه های تولید فرهنگ و آفرینش های هنری است
جوادیان زاده با اشاره به انتخاب یزد به عنوان پایتخت صحیفه سجادیه گفت: هدف ما پیوند عمیق صحیفه سجادیه با عرصه های تولید فرهنگ و آفرینش های هنری است.

۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۵۰

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
یزد به عنوان «پایتخت صحیفه سجادیه» معرفی شد
در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمعی از مسئولان کشوری، استان یزد به عنوان « پایتخت صحیفه سجادیه» ایران معرفی شد.

۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۳۹

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
آغاز رسمی طرح ملی یزد پایتخت صحیفه‌ سجادیه ایران
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز رسمی طرح ملی یزد پایتخت صحیفه سجادیه ایران روز دوشنبه، ششم بهمن ماه برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۳:۳۹