خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مزدک بلوری
«نقاب» نلا لارسن در بازار کتاب
چاپ نخست «نقاب» اثر «نلا لارسن» با ترجمه «مزدک بلوری»را نشر«نی» چاپ و روانه بازار کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۵

«زن اسیر»به بازار کتاب رفت
خبرگزاری شبستان:«زن اسیر» اثر«دونالد بارتلمی» با ترجمه «مزدک بلوری» را نشر نی چاپ و برای نخستین بار روانه بازار نشر کرده است.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۹:۲۹

«تخم‌مرغ چهارگوش» هکتورهیومونرو با ترجمه «مزدک بلوری»
خبرگزاری شبستان: «تخم‌مرغ چهارگوش» اثر «هکتورهیومونرو(هاکی)» با ترجمه «مزدک بلوری» را نشر«نی» درنمایشگاه بین المللی کتاب عرضه می کند.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۵:۰۷

«تابستان» ادیت وارتون در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب تابستان اثر« ادیت وارتون» با ترجمه مزدک بلور را نشر نی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می کند.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۵:۳۴

پاتریک دنیس ماجراجویی های عمه اش را کتاب کرد
خبرگزاری شبستان:«عمه میم و ماجراجویی‌های جسورانه» نوشته «پاتریک دنیس» با ترجمه «مزدک بلوری» را نشر« نی» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۷

«پادشاه» در کوچه های بازار کتاب
خبرگزاری شبستان: «پادشاه» عنوان اثری از دونالد بارتلمی است که انتشارات نی آن را با ترجمه مزدک بلوری روانه بازار نشر کرده است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۹