خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هسته گزینش
مقام عالی استان عنوان کرد
انتخاب افراد مناسب و آموزش به آنان موجب تعالی نظام اداری است
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه گزینش و انتخاب افراد شایسته برای حضور در نظام اداری امری بسیار خطیر و مهم است، گفت: انتخاب افراد مناسب و آموزش به آنان موجب تعالی نظام اداری است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۲

مدیر هسته گزینش فارس بیان کرد:
ملاگ گزینش فقط قانون است
اسدی زاده با اشاره به برخی از سفارشات گفت: گزینش حتی در جناح بندی سیاسی ها قانون را مدنظر قرار می دهد و این انتخابات عالمانه، دقیق و هوشمندانه است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۷

مسئول هسته گزینش استانداری فارس بیان کرد:
عملکرد گزینش باید بر اساس شرایط زمانی باشد
رحمانی گفت: باید بحث امانت داری و رازداری سرلوحه افراد گزینش کننده باشد، همچنین باید شرایط اجتماع در گزینش ها رعایت شود و عملکرد گزینش بر اساس شرایط زمانی باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۶

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
تربیت هسته گزینش قرار گیرد / سفارش در گزینه خیانت به نظام
آیت الله دژکام با بیان اینکه باید گزینش تربیتی عمل کند، گفت: کسی حق سفارشات ندارد و این خیانت به نظام اسلامی است، نظام اسلامی باید نظام شایسته سالاری است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵

در گفتگو با شبستان مطرح شد:
تقویت مشاور مذهبی در مدارس/ دانش افزایی نیروی انسانی نداریم
خبرگزاری شبستان: معاون اسبق وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر پیوند مسجد و مدرسه گفت:مشاورمذهبی در مدارس تقویت شود و دانش نیرو های انسانی بر اساس آسیب های اجتماعی به روز شود.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۴۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
گزینش افراد بر اساس معیارها باشد/ حزب و گروه در گزینش افراد معنا ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کار گزینش بسیار خطرناک است و باید براساس عقل، دین و وجدان انجام شود،گفت: باید منافع مردم در نظر گرفته شود و حزب و گروه در گزینش افراد معنا ندارد.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۹:۲۷

تبصره های برای اقوام و مذاهب در قانون استخدام دیده شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کارگروه گزینش منطقه چهار کشور، گفت: با توجه به وجود قومیت ها و مذاهب مختلف در استان کرمانشاه انتظار داریم که تبصره هایی برای این استان جهت جذب و استخدام افراد در نظر گرفته شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲

استاندار خراسان جنوبی:
اعمال سلایق شخصی از آفات گزینش/ هنر گزینش گران رد و یا تایید همه افراد نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه گزینش کار قضایی و حساس است، گفت: هنر گزینش گران دستگاه‌های اجرایی این نیست که همه افراد را رد یا تایید کنند بلکه باید حق را به صاحب حق دهند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۴

از ابتدای امسال؛
۴۵۴۷ نفر در خراسان جنوبی گزینش شدند
خبرگزاری شبستان: مسئول هسته گزینش استانداری خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری ۴ هزار و ۵۴۷ نفر در استان گزینش شده‌اند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۷

حفظ منزلت اجتماعی فرد وظیفه خطیر هسته های گزینش است
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان گفت: در گزینش ها بایستی با دقت زیادی وضعیت فرد را رصد و حفظ منزلت اجتماعی وی به دقت مورد توجه قرار گیرد و با رعایت مبانی ارزشی و اخلاقی سعی شود تا به آبرو و جایگاه اجتماعی فرد لطمه ای وارد نشود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۴

کارگاه‌های تخصصی هسته گزینش دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر برگزارمی‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیر هسته گزینش استانداری بوشهر، گفت: برای تقویت بنیه علمی هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر نشست‌های هم‌اندیشی و کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۵

آئین‌نامه و دستورالعمل‌های هسته گزینش بازنگری می‌شود
خبرگزاری شبستان: دبیر هیئت عالی هسته گزینش کشور گفت: برای بازنگری آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های هسته گزینش کارگروهای تخصصی تشکیل شده است.

۱۳۹۴/۸/۲۱ - ۱۹:۲۶

گزینش یک شاخص و پرچم ارزشمند نهاد انقلابی است
خبرگزاری شبستان: مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش گیلان، گزینش را یک شاخص و یک پرچم ارزشمند نهاد انقلابی دانست و گفت: گزینش، بستر سازی از طریق افراد شایسته و پیشگیری از ورود افراد ناشایست است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۱

گزینش تضمین کننده سلامت بدنه اداری و اجرایی کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان کار گزینش را یک نوع قضاوت دانست و بیان کرد: هسته گزینش تضمین کننده سلامت بدنه اداری و اجرایی کشور است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۸

تخصص و تجربه 2 بال موفقیت در امر انتصاب و گزینش مسئولیت هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه هسته گزینش در دستگاه‌های اجرایی کار بسیار مهم و موثری در جامعه دارند گفت: تخصص و تجربه 2 بال موفقیت در امر انتصاب و و گزینش مسئولیت هستند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۵

ضرورت پایش اطلاعاتی نیروها/گزینشگران رأفت اسلامی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان بر پایش اطلاعاتی نیروهای گزینش شده در طول سال تاکید کردو گفت: گزینشگران با دقت و رأفت اسلامی با افراد برخورد و از اعمال سلیقه شخصی در این مهم خوددرای کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۱