خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

الخميس ٩ المحرّم ١٤٤٠

Thursday, September 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کنفرانس وحدت اسلامی
رئیس انجمن خیریه زهرا آنا در گفت و گو با شبستان
انحطاط نتیجه دوری جوامع مسلمان از اسلام ناب محمدی
خبرگزاری شبستان:رئیس انجمن خیریه زهرا آنا گفت: دوری جوامع مسلمان از اسلام ناب محمدی منجر به انحطاط جوامع اسلامی می شود و در نتیجه به رشد تفکرات اسلام هراسانه و اسلام ستیزانه دامن میزند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۱:۱۲

در اختتامیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
رحمت: امت مسلمان برای رسیدن به پیروزی و موفقیت نیازمند وحدت هستند
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس شورای ملی اندونزی گفت: امت مسلمان برای رسیدن به پیروزی و موفقیت نیازمند وحدت هستند، در شرایط کنونی که شاهد جاری شدن خون مسلمانان در کشورهای مختلف هستیم، اقلیت‌ها و مردم بسیاری همچنان به دنبال وحدت و صلح میان مسلمانان هستند.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۰۱:۲۵

در اختتامیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
مبارک: امروز نیازمند وحدت بیشتر برای مقابله با اسرائیل هستیم
خبرگزاری شبستان: نماینده پارلمان غنا گفت: امروز نیازمند وحدت بیشتر برای مقابله با اسرائیل و تقویت همبستگی در برابر چالش‌های جهان اسلام هستیم، همه ما مشترکات فراوان داریم و مشکل اصلی در دنیای اسلام، سیاسی است.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۰۱:۲۰

در اختتامیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
العنانی: طرح تمدن تنها یک تاکتیک نیست بلکه یک راهبرد است
خبرگزاری شبستان: مشاور نخست وزیر اردن گفت: طرح تمدن تنها یک تاکتیک نیست بلکه یک راهبرد است و باید مقدمات آن را فراهم کنیم تا جوانان براساس فرهنگ اسلامی رشد و تربیت شوند، اگر تربیت ما اسلامی باشد مسلما در برابر این چالش‌های ایستادگی خواهند کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۰۱:۱۹

در کمیسیون انساب نبوی؛
آیت‌الله اراکی: نسب جسمی و روحی به حضرت محمد(ص) دارای هویت واحدی است
خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: نسب جسمی و نسب روحی به حضرت محمد(ص) دارای هویت واحدی است، در واقع این هویت واحده یک شجره طیبه است که در جامعه گسترش می‌یابد و افزون بر نسب روحی دارای نسب جسمی نیز می‌باشد.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۰۰:۳۴

در کمیسیون تمدن نوین اسلامی به مثابه راهبرد وحدت اسلامی؛
فضل‌الله: می‌توان از ظرفیت سادات در تحقق وحدت بهره برد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی مجمع لبنان گفت: امروز سادات باید از تمام ظرفیت خود برای ایجاد وحدت بهره ببرند، در واقع آنها باید از این ظرفیت بهره لازم را ببرند، وحدت یک موضوع مهم است که سادات باید به آن اهتمام بیشتری ورزند.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۰۰:۲۵

بیانیه پایانی سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی؛
جهان اسلام نيازمند انتفاضه فلسطيني جديد در قبال تعرض به قدس شریف است
خبرگزاری شبستان: در بیانیه اختتامیه سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی بر ضرورت رويارويي با سياست جديد آمريکا براي يهودي سازي قدس شريف و تسلط بر مقدسات مسلمانان تاکید کرده و ضمن محکومیت شدید این اقدام بر فراگیر شدن این رویارویی توافق کردند.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۲:۲۸

در حاشیه اختتامیه سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
شخصیت‌های وحدت آفرین و تقریبی تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: در حاشیه مراسم اختتامیه سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از شخصیت‌های وحدت آفرین و تقریبی تجلیل شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۲:۲۶

در اختتامیه سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
ولایتی: انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس آخرین ضربه به حیات سیاسی ایالات متحده در جهان اسلام است
خبرگزاری شبستان: مشاور رهبری در امور بین‌الملل گفت: آقای ترامپ بداند که این، آخرین ضربه به حیات سیاسی ایالات متحده در غرب آسیا و جهان اسلام است و دیری نمی­گذرد که هیأت حاکمه آمریکا از این اقدام پشیمان خواهد شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۰:۲۸

در اختتامیه سی‌و‌یکمین کنفرانس وحدت اسلامی؛
اراکی: امید است راه‌حل‌های مطرح شده در این کنفرانس عملیاتی شود
خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امید است این کنفرانس بهترین راه‌حل ‌ها را برای حل مشکلات جهان اسلام داشته باشد و در جهت عملیاتی کردن آن تلاش کنیم.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۰:۱۵

با حضور علی اکبر ولایتی؛
اختتامیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی آغاز شد
خبرگزاری شبستان: اختتامیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور جمعی از علماء، اندیشمندان و شخصیت‌های جهان اسلام آغاز شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۹:۳۴

توسط دختر شهید عماد مغنیه؛
یادبود شهید عماد مغنیه به آیت الله اراکی اهداء شد
خبرگزاری شبستان: در نشست عمومی سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی یادبود شهید عماد مغنیه توسط دختر این شهید به آیت‌الله محسن اراکی دبیرکل تقریب مذاهب اسلامی اهداء شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۳۶

در حاشیه نشست عمومی سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
برگزیدگان جشنواره عکس وحدت معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: مراسم تقدیر از برترین‌های جشنواره عکس وحدت در حاشیه نشست عمومی سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی جشنواره عکس وحدت برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۳۵

در نشست عمومی سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
آیت‌الله صالحی: در هیچ قانونی جزء اسلام نمی‌توان وحدت و برادری را دید
خبرگزاری شبستان: رییس حوزه علمیه زینبیه افغانستان گفت: در هیچ قانونی جزء اسلام نمی‌توان وحدت و برادری را دید، وحدت یک دستور اخلاقی نیست بلکه اساس اسلام برادری و وحدت است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۳۲

در نشست عمومی سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
احمد بویان: امروز جوامع اسلامی نیاز به هماهنگی و شبکه‌سازی دارند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام وزارت امور دینی بنگلادش گفت: امروز جوامع اسلامی نیاز به هماهنگی و شبکه‌سازی دارند و اسلام تنها مذهبی است که از علم و دانش شروع شده و علوم مختلفی توسط مسلمانان در آن به وجود آمده است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۳۰

در نشست عمومی سی‌و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
جکشنکولوف: تمدن نوین اسلامی نیازمند تقویت وحدت است/ تلاش‌های ایران برای تقویت وحدت قابل تقدیر است
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه سابق قرقیزستان گفت: تمدن نوین اسلامی نیازمند تقویت وحدت است، برای این امر ایران تلاش‌های زیادی را کرده است و برای تحقق وحدت جهان اسلام از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۱۷

در نشست عمومی سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
ولد بلال: کنفرانس وحدت امید به وحدت را به مرحله یقین نزدیک می‌کند
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه سابق موریتانی گفت: کنفرانس وحدت اسلامی امید به وحدت را به مرحله یقین نزدیک می‌کند، در واقع با برگزاری این همایش‌ها شکست طرح فتنه‌انگیزی میان مذاهب اسلامی قطعی است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۱۶

در نشست مجمع عمومی سی‌و‌یکمین کنفرانس وحدت اسلامی؛
قپانچی: مسلمانان باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه نجف اشرف گفت: مسلمانان باید ضرورت اعتماد به نفس را در خود بالا ببرند، ما باید بدانیم که آنچه ما را در مقابل داعش پیروز کرد همین اراده و اعتماد به نفس و توجه به هویت حقیقی اسلامی بود.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۰۱

در نشست عمومی سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
العاصی: باید برنامه‌های جدیدی برای مقابله با اختلاف افکنی بین شیعه و سنی داشته باشیم
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دشمن در طول سال‌های اخیر تلاش کرده است با طرح‌های مختلف بین شیعه وسنی اختلاف بیاندازد که با تدابیری توانستیم جلوی آن را بگیریم اما این اقدامات باید بیش از پیش افزایش یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۰:۱۷

در نشست عمومی سی‌و‌یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی؛
جمالی: تاکید تنها بر وحدت کافی نیست/اسلام در اروپا رشد خوبی دارد
خبرگزاری شبستان: مفتی مسلمانان آتن گفت: امروز وجود وحدت یک ضرورت است، البته تنها تاکید وحدت کافی نیست بلکه باید در این زمینه تلاش نیز صورت گیرد، باید در این زمینه صبر داشته باشیم و بدانیم راه نجات و پیروزی در وحدت است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۰:۱۵