خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جرم و جنایت
تهدید درون خانه است نه بیرون خانه
به آمارهای جرم و جنایت در یک یا دو دهه اخیر نگاه کنید و بعد متوجه خواهید شد که نه سیاهان و نه مسلمان ها بلکه این سفیدهای بومی آمریکا هستند که جرم و جنایت می کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۹

نکاتی درباره قتل آتنا و واکنش‌های ما
خبرگزاری شبستان: قتل دلخراش و دردناک آتنا اصلانی در شهری کوچک، موجی از واکنش‌های مختلف را برانگیخته است؛ از هجوم مردم اندوه‌زده خشمگین به مغازه متهم تا انبوهی از تحلیل‌ها و همدردی‌های متعدد به بیان‌های مختلف.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۳:۰۷

جايگاه هيجدهم استان کرمانشاه از لحاظ وقوع جرم و جنايت
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي استان گفت: کرمانشاه سيزدهمين استان پرجمعيت کشور، از لحاظ وقوع جرم و جنايت در جايگاه هيجدهم کشور قرار گرفته است که امتياز بزرگي براي اين استان محسوب مي شود.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۴:۱۳

اعراب خلیج فارس چقدر جنایت می کنند؟
خبرگزاری شبستان:کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در اقدام برای قطع وابستگی به کارگر خارجی در حال همکاری بر روی یک فرآیند مشترک هستند که شامل اطلاعات همه جانبه در خصوص کاگران خارجی مجرم است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۳

زندان در استان یزد مرکز خود یابی و خودسازی برای افراد متخلف است
خبرگزاری شبستان: استاندار یزد با اشاره به خاص بودن بحث زندان در استان یزد نسبت به سایر استان های کشور گفت: زندان در استان یزد به عنوان مرکز خودیابی و خودسازی برای کسانی است که مرتکب خلاف شده اند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۵