خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمع آوری زباله
شهردار تربت حیدریه:
روزانه ۱۰۰ تن زباله در تربت حیدریه جمع آوری می شود
مجتهدی با تاکید بر اینکه ۹۰ درصد پسماند خانگی شهر تربت حیدریه به صورت مکانیزه جمع آوری می شود، اظهارداشت:در تربت حیدریه روزانه ۱۰۰ تن زباله توسط پرسنل پاکبان وخدمات شهری شهرداری جمع آوری و به محل دفن زباله منتقل می شود.

۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۱۴:۵۸

مدیر انجمن دوستداران تمدن کهن جیرفت، خبر داد:
پاکسازی منطقه گردشگری آبشار گلمای دلفارد از زباله 
فاطمه مشایخی، گفت: انجمن دوستداران تمدن کهن جیرفت، عصر امروز با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، انجمن حمایت از حیات  وحش بهرآسمان و موسسه خیریه دارالاکرام زباله های ریخته شده در منطقه گردشگری آبشار گلمای دلفارد را جمع آوری کرد.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۸:۴۳

عضو شورای شهر تهران:
پرسه ۱۴ هزار زباله گرد در تهران/ یک سوم زباله گردهای تهرانی کودک هستند
فراهانی از عملکرد شهرداری تهران در واگذاری مجوز جمع آوری زباله به پیمانکاران انتقاد کرد و گفت: ۱۴ هزار زباله گرد در تهران داریم که یک سوم آنها یعنی چهار هزار و ۷۰۰ نفر را کودکان تشکیل می دهند.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۰:۱۴

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فراشبند بیان کرد:
تفکیک پسماند ها از مبدا نیازمند فرهنگ سازی است
مردانلو گفت: تفکیک پسماند ها از مبدا نیازمند فرهنگ سازی است و آگاه سازی و آموزش برای انجام این امر باید فراگیر شود و همواره در سبد آموزش افکار عمومی باشد تا فرآیند جمع آوری زباله شکل عادی به خود بگیرد.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۲۱:۳۱

شهردار تربت حیدریه:
۹۰ درصد پسماند خانگی تربت حیدریه به صورت مکانیزه جمع آوری خواهد شد
مجتهدی با اشاره به اینکه در تربت حیدریه روزانه ۱۰۰ تن زباله جمع آوری وبه محل دفن زباله منتقل می شود گفت: ۹۰ درصد پسماند خانگی شهر تربت حیدریه به صورت مکانیزه جمع آوری خواهد شد.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۶:۳۵

پاکسازی منطقه حفاظت شده بهرام گور
پنج هکتار از اراضی حاشیه منطقه حفاظت شده بهرام گور در مجاورت دهستان دهچاه از وجود زباله به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک در شهرستان نی ریز فارس پاکسازی شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۴:۵۰

اصغر نصیری خبر داد:
شهروندان کرجی روزانه ۹۰۰ تن زباله تولید می کنند؛ کارخانه کمپوست بار دیگر راه اندازی شد
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از جمع آوری ۱۰۰ هزار متر مکعب شیرابه در مرکز دفن زباله حلقه و راه اندازی مجدد کارخانه کمپوست، خبر داد و گفت: شهروندان کرجی روزانه ۹۰۰ تن زباله تولید می کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۰۲

روزانه حدود یک و نیم میلیارد ریال برای دفع زباله در شیراز هزینه می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه روزانه حدود یک و نیم میلیارد ریال برای دفع زباله در شیراز هزینه می شود، گفت: میزان مصرف آب مردم شیراز در تابستان ۶ و نیم مترمکعب در ثانیه است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱:۲۱

انتخاب سرمایه گذار برای حلقه دره؛ مرکزی برای دفن یک هزار تن زباله در روز
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از اجرای طرح مطالعات راهبردی و انتخاب سرمایه گذار در مزکز دفن حلقه دره خبر داد و گفت: در این مرکز روزانه بیش از یک هزار تن زباله در روز دفن می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۱۹

شهر فشافویه به زباله دان تهران تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر بخش فشافویه گفت: جمع آوری پسماند به صورت غیرقانونی و عملکرد ضعیف دامپزشکی از جمله مشکلات منطقه می باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۳۳

پاکسازی محیط زیست منطقه قلات
خبرگزاری شبستان: منطقه قلات توسط دانش آموزان و با همت کمپین «مادرم زمین»، از زباله ها پاکسازی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۰:۴۳

در عاشورا و شام غریبان انجام شد؛
جمع‌آوری زباله‌ توسط دوستداران محیط‌ زیست در آستارا
خبرگزاری شبستان: همزمان با عاشورای حسینی و شام غریبان تعدادی از دوستداران محیط زیست در آستارا در برنامه ای ساماندهی شده زباله های به جامانده از پذیرایی هیئت های عزاداری را جمع آوری کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶:۵۸

بهشت گیلان؛ عاری از زباله/ طرح جمع‌آوری پسماند در ییلاقات ماسال
خبرگزاری شبستان: طرح جمع آوری پسماند از ییلاقات ماسال توسط تعاونی دهیاران با همکاری بخش خصوصی اجرایی شده است و اکنون بهشت گیلان زمین عاری از هرگونه زباله شده است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۱:۲۲

طرح تفکیک زباله از مبدأ در شهرکرد آغاز شد
خبرگزاری شبستان: شهردار شهرکرد از آغاز طرح تفکیک زباله از مبدأ در شهرکرد با هدف مشارکت مردم در حفظ محیط زیست خبر داد و گفت: بخش خصوصی برای اجرای این طرح حدود ۶۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۰۸:۴۰

یک مسلمان در آلمان: روز اول ژانویه به مسجد می رویم
خبرگزاری شبستان: مستقیم احمد، یکی از داوطلبان مسلمان در شهر «کلن» آلمان گفت: «روز اول ژانویه به مسجد می ‌رویم، نماز می‌خوانیم و سپس تمیزکاری را شروع می‌کنیم و بعد از آن، با هم غذا می‌خوریم.»

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۵

توزیع ۴۰ هزار عدد کیسه زباله همزمان با روز انس با طبیعت در استان ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام، گفت: ۴۰ هزار کیسه زباله همزمان با روز طبیعت در مبادی ورودی و خروجی شهرها و مناطق طبیعی و گردشگر پذیر میان مردم و گردشگران ایلامی در حال توزیع است.

۱۳۹۵/۱/۱۳ - ۱۸:۳۶

احداث ۵۰مدرسه درگیلان/بخش عظیم عوارض شهری گیلان صرف جمع‌آوری زباله می‌شود
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: بخش عظیمی از عوارض شهری گیلان صرف جمع‌آوری زباله می‌شود و همه ما باید در بحث تفکیک زباله از مبدا کوشا باشیم.

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۰

جشنواره درختکاری هر شهید یک درخت در شهر یزد اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد گفت: برنامه ریزی های لازم جهت اجرای جشنواره درختکاری هر شهید یک درخت صورت گرفته است و این طرح به زودی در شهر یزد انجام می شود.

۱۳۹۳/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۰