خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اینفوگرافی
اینفوگرافی/ راه های مقابله با سکته قلبی و مغزی
راه های مقابله با سکته قلبی و مغزی را در اینفوگرافی جدید شبستان بشناسید.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۱:۵۹

اینفوگرافی/ ۳/۳ میلیون بیکار
نتایج طرح آمارگیری نیروی کار که مرکز آمار ایران در تابستان سال جاری انجام داده، نشان می دهد که جمعیت بیکار کشور با افزایش ۲۳۷ هزار نفری به ۳ میلیون و ۳۲۶ هزار نفر رسیده است.

۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۱:۳۰

اینفوگرافی/ آداب مهمانی اربعین
اینفوگرافی آداب مهمانی اربعین منتشر شد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۹:۲۰

اینفوگرافی/ مراکز درمانی پیاده روی اربعین حسینی
فهرست درمانگاه ها و مراکز درمانی مسیر راه پیمایی اربعین حسینی را بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر در اینفوگرافی مراکز درمانی اربعین ببینید.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۹:۰۸

اینفوگرافی/ برگ سبز
میزان برداشت برگ سبز چای از باغ های گیلان و مازندران در شش ماه نخست سال جاری، ۱۰۹ هزار تن بوده که ۱۳ درصد از سال گذشته بیشتر است.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۵۹

اینفوگرافی/ واردات موز
واردات موز طی شش مال نخست سال جاری، نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶، با کاهش بیش از ۳۰ درصدی از نظر وزنی و بیش از ۲۰ درصد کاهش ارزشی همراه بوده است.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۹:۵۰

اینفوگرافی/ مسیرهای پروازی بدون توقف
مسیر پروازی سنگاپور به نیویورک با ۱۵.۳۴۴ کیلومتر مسافت و زمانی در حدود ۱۸ ساعت و ۲۵ دقیقه، طولانی ترین سفر پروازی بدون توقف جهان است.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۰:۲۱