خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اینفوگرافی
اینفوگرافی/ ۱۳ آبان، تاریخ سه واقعه بزرگ در ایران
۱۳ آبان ماه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، با سه واقعه بزرگ تبعید امام خمینی در سال ۴۳، روز دانش آموز در سال ۵۷ وتسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ ماندگار شده است.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۱:۴۱

اینفوگرافی/ تورم صعودی

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۵:۰۳

اینفوگرافی/ راه های مقابله با سکته قلبی و مغزی
راه های مقابله با سکته قلبی و مغزی را در اینفوگرافی جدید شبستان بشناسید.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۱:۵۹

اینفوگرافی/ ۳/۳ میلیون بیکار
نتایج طرح آمارگیری نیروی کار که مرکز آمار ایران در تابستان سال جاری انجام داده، نشان می دهد که جمعیت بیکار کشور با افزایش ۲۳۷ هزار نفری به ۳ میلیون و ۳۲۶ هزار نفر رسیده است.

۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۱:۳۰

اینفوگرافی/ آداب مهمانی اربعین
اینفوگرافی آداب مهمانی اربعین منتشر شد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۹:۲۰

اینفوگرافی/ مراکز درمانی پیاده روی اربعین حسینی
فهرست درمانگاه ها و مراکز درمانی مسیر راه پیمایی اربعین حسینی را بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر در اینفوگرافی مراکز درمانی اربعین ببینید.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۹:۰۸

اینفوگرافی/ برگ سبز
میزان برداشت برگ سبز چای از باغ های گیلان و مازندران در شش ماه نخست سال جاری، ۱۰۹ هزار تن بوده که ۱۳ درصد از سال گذشته بیشتر است.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۵۹

اینفوگرافی/ واردات موز
واردات موز طی شش مال نخست سال جاری، نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶، با کاهش بیش از ۳۰ درصدی از نظر وزنی و بیش از ۲۰ درصد کاهش ارزشی همراه بوده است.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۹:۵۰

اینفوگرافی/ مسیرهای پروازی بدون توقف
مسیر پروازی سنگاپور به نیویورک با ۱۵.۳۴۴ کیلومتر مسافت و زمانی در حدود ۱۸ ساعت و ۲۵ دقیقه، طولانی ترین سفر پروازی بدون توقف جهان است.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۰:۲۱