خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاهش
اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای کاهش تصادفات در سال ۹۸
نمایندگان در لایحه بودجه ۹۸ مصوب کردند مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان برای کاهش تصادفات به دستگاههای زیربط اختصاص یابد.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۲۰:۰۷

اشک های نماینده بوشهردر واکنش به کاهش اعتبارات مالچ پاشی
نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در واکنش به کاهش اعتبارات مالچ پاشی در لایحه بودجه ۹۸ گریه کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۸:۱۰

فعالیت های فرهنگی با بودجه های کم به جایی نمی رسد
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با متذکر شدن این نکته که با این هزینه های کم نمی شود فعالیت فرهنگی را به طور گسترده انجام داد؛ افزود: امسال در بودجه های قرآنی سرانه مبلغی که برای هر ایرانی است، ۳۰۰ تومان است!

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۱

قائم مقام شورای عالی قرآن:
کاهش بودجه قرآنی ضربه مهلکی به بدنه قرآنی کشور وارد می کند
قائم مقام شورای عالی قرآن گفت: باید به این نکته توجه کرد که در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ بودجه قرآنی تا ۲۰۰میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد حالا چه شده است که بعداز گذشت ۷ سال از آن دوران و تورم های چندصددرصدی این رقم به ۲۷ میلیارد تومان رسیده است؟!

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۱

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی:
کاهش ارزش پول ملی فتنه اقتصادی دشمن است
شاکری با بیان اینکه همدلی برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در بودجه ۹۸، ضروری است، گفت : کاهش ارزش پول فتنه اقتصادی دشمن است و تحرک بیشتر دستگاه اجرایی برای نظارت بر وضعیت قیمت‌ها، پیگیری بی‌وقفه تصمیمات اقتصادی باید از الویت های اصلی دولت باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۱

قیمت طلا و ارز اول دی ماه
روند کاهشی قیمت طلا ادامه می یابد
امروز اول دی ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۳۰۲ هزار و۶۷ تومان مبادله می شود در حالی که پنجشنبه ۲۹ آذر هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۰۴ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار مبادله شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۳:۵۸

قیمت طلا و ارز در ۲۵ آذرماه
کاهش ۱۵ هزار تومانی هر گرم طلا/ دلارهای سرگردان در انتظار خریدار
امروز ۲۵ آذر ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۰۲ هزار ۷۰۰ تومان مبادله می شود در حالیکه قیمت این فلز زرد در روز ۲۴ آذر ماه ۳۱۷ هزار تومان در بازار اعلام شده بود.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۴:۰۴

پس از اقدامات بانک مرکزی
ادامه حرکت ارز به سمت قیمت واقعی
دولت و نهادهای اقتصادی چون بانک مرکزی پس از شوک ناگهانی افزایش قیمت ارز اقدامات بسیاری را برای ایجاد آرامش در این بازار انجام داده اند و حالا به اعتقاد کارشناسان این تلاش ها به ثمر نشسته و شاهد ادامه حرکت ارز به سمت قیمت واقعی هستیم.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۲۷

قیمت طلا و ارز ۲۱ آذرماه
افت ۱۰ هزار تومان قیمت طلا/دلار در کانال ۱۰ هزار تومان
امروز ۲۱ آذر هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۱۱ هزار تومان در بازار مبادله می شود این در حالی است که ۲۰ آذر هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۱ هزارتومان در بازار معامله شد،

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۵۵

کاهش قیمت طلا ادامه دارد
امروز ۱۳ آذر، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. قیمت این فلز زرد در روز گذشته ۱۲ آذر ۳۵۰ هزار تومان بود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۶:۲۳

ربع سکه ۲۰ هزار تومان کاهش یافت
امروز ۱۰ آذر هر گرم طلای ۱۸عیار ۳۳۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است این در حالی است که قیمت این فلز زرد روز پنجشنبه ۸ آذر به ۳۴۰ هزار تومان رسیده بود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۰۴

کارشناس اقتصادی در برنامه تیتر امشب مطرح کرد:
کاهش نرخ دلار تا ۹ هزار تومان
شقاقی با بیان اینکه احتمالا اخبار خوبی را در ماه های آینده از بازار ارز بشنویم، گفت: با عمل به وعده های اروپاییان احتمال دارد شاهد کاهش دلار تا ۹ هزار تومان نیز باشیم.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۹:۱۱

قیمت ارز و سکه در ۷ آذر ماه
کاهش ۲۰ هزار تومانی ربع سکه/ افت دوباره هر گرم طلا/ دلار در سکون
امروز ۷ آذر هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۵۱ هزار تومان در بازار معامله می شود قیمت طلا در روز گذشته ۳۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله شد قیمت ربع سکه نیز نسبت به روز گذشته با کاهش ۲۰ هزار تومانی مواجه بوده است.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۴:۴۸

در ادامه روند کاهشی قیمت طلا:
افت ۱۰ هزار تومانی قیمت طلا به فاصله ۳ روز/ افت ۱۶۰۰ تومانی قیمت دلار
امروز ۶ آذر ماه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، قیمت دلار نیز به ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسید که این قیمت حاکی از افت ۶۰۰ تومانی دلار نسبت به ۲ هفته قبل است.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۶:۰۶

سیاوشی:
کاهش سقف معیار مهریه مشکلی را حل نمی کند/با کاهش مخالفم
عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه با کاهش سقف معیار مهریه مخالفم گفت: با کاهش مهریه مشکل حل نمی شود بلکه ما باید به مردان و زنان آگاهی و آموزش لازم را برای توافقاتی چون تعیین مهریه بدهیم.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۴:۲۲

کاهش ۱۷ هزار تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار
امروز ۳ آذر هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۳۶۴ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله شد این در حالی است که این فلز زرد در روز ۳۰ آبان ۳۸۱ هزار و ۱۰۰ تومان داد و ستد می شد.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۴۵

کاهش ۱۰ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا/ قیمت دلار ثابت
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳۸۱ هزار تومان در بازار مبادله شد در حالی که قیمت این فلز در روز گذشته ۳۹۹ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده بود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۵:۵۶

کاهش ۸ پله ای قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار
امروز ۲۷ صفر برابر با ۱۵ آبان شاهد کاهش قیمت طلا در بازار مبادلات هستیم بر همین اساس قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با کاهش ۸۵۰۰ تومان مواجه بوده است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۲۳

نسبت به مدت مشابه در سال گذشته:
کاهش ۵ درصدی طلاق و ۱۴ درصدی ازدواج در استان کرمان
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با ارائه آماری از هفت ماهه نخست امسال در زمینه طلاق و ازدواج تصریح کرد: آمارهای پنج سال گذشته نشان می دهد قریب یک پنجم ازدواج های صورت گرفته به طلاق ختم می شوند.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۵۸

بهمنی:
کاهش قیمت اجناس و کالاها مستلزم نظارت و کنترل دولت است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت باید برای کنترل و نظارت قیمت کالا و اجناس وارد عمل شود، گفت: در حال حاضر که قیمت ارز پایین آمده است به همین نسبت نیز باید قیمت اجناس پایین بیاید.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۷:۳۶