خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سبک زندگی قرآنی
استاد حوزه و دانشگاه:
استراتژی هنری برای پرداختن به سبک زندگی قرآنی در فیلم‌ها وجود ندارد
حجت‌الاسلام میرمرشدی گفت: کارگردانان، تهیه کنندگان و عناصر فیلمسازی هنوز یک متد و استراتژی مشخصی را برای هنرسازی در زمینه قرآن کریم و پرداختن به سبک زندگی قرآنی و اسلامی ندارند.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۰۷:۵۹

امام‌جماعت مسجد لواسانی:
دوره‌های سبک زندگی قرآنی در مساجد برگزار شود
حجت‌‌الاسلام لواسانی با اشاره‌به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره فعالیت‌های قرآنی مساجد، گفت: ائمه‌جماعات کلاس‌های سبک زندگی قرآنی را در کنار دوره‌های آموزش روخوانی، روان‌خوانی و ترجمه و تفسیر قرآن برگزار کنند.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۱:۳۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:
ارتباط درمان جویانه با قرآن از اهداف مهم کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی است
داداش زاده گفت: شناخت اهمیت و نقش ارتباط درمان جویانه با قرآن در حوزه سبک زندگی قرآنی و آشنا ساختن جامعه با مؤلفه‌های سبک زندگی اسلامی از اهداف برگزاری این کارگاه ها است.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۰:۰۰

۱۵ مرداد آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش «سبک زندگی قرآنی»
دبیرخانه همایش ملی سبک زندگی قرآنی با تاکید بر مولفه های اجتماعی تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری مقاله های علاقه مندان را از سراسر کشور دریافت می کند.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۰:۱۵

برگزاری کارگاه های سبک زندگی قرآنی در ١٣ پایگاه فرهنگی و اجتماعی
رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری کارگاه های سبک زندگی قرآنی ویژه بانوان در ١٣ پایگاه فرهنگی اجتماعی و مناطق آسیب پذیر خراسان شمالی خبر داد.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۰۸:۵۲

امام جمعه موقت بوشهر:
ایران رتبه نخست رشد علمی در کشورهای منطقه را حائز است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های نماز آدینه این شهر گفت: ایران در جهان رتبه شانزدهم و در منطقه دارای رتبه نخست در رشد علمی است و همین نکته سبب نگرانی و ناراحتی دشمنان شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۷:۵۵

برگزاری اولین گردهمایی سراسری اساتید، مربیان و مدرسان سبک زندگی قرآنی
اولین گردهمایی سراسری اساتید، مربیان و مدرسان سبک زندگی قرآنی در جوار حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱:۲۳

کارگاه آموزشی «سبک زندگی قرآنی» در گلستان برگزار می شود
کارگاه های آموزشی یک روزه و سه روزه «سبک زندگی قرآنی» از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۵۳

دوره های آموزشی سبک زندگی قرآنی در مناطق آسیب پذیر زنجان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان دوره های آموزشی سبک زندگی در هفت منطقه ویژه اجتماعی زنجان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۸:۴۲

مهدی قره شیخلو در گفتگو با مهر:
طرح ملی حفظ نیاز به حمایت دارد/ تمرکزمان بر سبک زندگی قرآنی است
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: طرح ملی حفظ نیازمند به حمایت و پشتیبانی است و در صورتی که در حوزه های زیر ساختی برنامه ریخته نشود عملا نمی توانیم پیشرفت جهشی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۸

کارگاه «سبک زندگی قرآنی» در شهرستان اردل برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل از برگزاری کارگاه «سبک زندگی قرآنی» در شهرستان اردل خبر داد و گفت: این کارگاه «سبک زندگی قرآنی» فقط ویژه بانوان و با حضور اساتید مجرب برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۳

همزمان با دهه فجر؛
جشن بزرگ «زن انقلابی در آیینه قرآن» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشن بزرگ «زن انقلابی در آیینه قرآن» همزمان با دهه فجر در استان خبر داد و گفت: این جشن بزرگ روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه جاری در شهرکرد برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۲:۲۱

برگزاری ویژه برنامه «سبک زندگی قرآنی» همزمان با دهه فجر در شهرکرد
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری ویژه برنامه «سبک زندگی قرآنی» در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرکرد خبر داد و گفت: این ویژه برنامه در راستای اهمیت رویکرد کاربردی فرهنگ قرآن کریم برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۱:۲۲

دوره «سبک زندگی قرآنی» در شهرستان کیار برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از برگزاری دوره «سبک زندگی قرآنی» در این شهرستان خبر داد و گفت: این دوره با حضور استاد کشوری ۱۰ اسفند سال جاری برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۰:۳۹

برگزاری دوره های « سبک زندگی قرآنی» در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری گفت: دوره های « سبک زندگی قرآنی» ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی در مناطق محروم استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۹

نخستین دوره آموزشی تفسیر کاربردی قرآن با محوریت زندگی قرآنی
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری نخستین دوره آموزشی تفسیر کاربردی قرآن کریم با محوریت زندگی قرآنی از ۴ تا ۶ بهمن امسال خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۶

مسابقات مدهامتان باعث ترویح سبک زندگی قرآنی می شود
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه قرآن برای انسان های سبک زندگی تعربف کرده، افزود: مسابقات مدهامتان به ترویج سبک زندگی قرآنی کمک می کند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۰۰

فراخوان جشنواره ملی «آیات» در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
خبرگزاری شبستان: جشنواره ملی «آیات» شعر قرآن و عترت در بخش های شعر کلاسیک، نو و بومی برگزار می شود که فراخوان این جشنواره امروز ۲ آبان در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۷:۵۹

نشست خبری برنامه شمیم دانش
طرح شمیم دانش در شش سرفصل قرآنی ارایه می‌شود
خبرگزاری شبستان: برنامه شمیم دانش در شش سرفصل هر شب از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ از رادیو قرآن اجرا می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۲۲

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان:
باید سبک زندگی قرآنی را در مدارس ترویج داد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان گفت: باید سبک زندگی قرآنی را در مدارس ترویج داد و در کنار مساجد دوره های آموزشی برگزار و به دانش آموزان ارائه شود.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۱:۵۱