خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

الجمعة ٢٨ جمادى الأولى ١٤٤١

Friday, January 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله اعرافی
مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع)
مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع) در مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) قم  با سخنرانی آیت الله اعرافی ،آیت الله نوری همدانی و آیت الله مقتدایی برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۷:۰۷

آيت‌الله اراكي در اختتامیه یازدهمین همایش دکترین مهدویت؛
بیداری اسلامی حقیقی لازمه تحقق ظهور امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: دبيركل جديد مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي گفت: پیمان شکنی امت در صحرا کربلا امامت را به پرده غیبت برد و تا این وفای به پیمان برنگردد و امت به این بیداری اسلامی حقیقی تن ندهند، ظهور صورت نمی گیرد.

۱۳۹۴/۳/۱۱ - ۱۸:۳۸

آیت الله اعرافی تصریح کرد:
گفتمان انقلاب اسلامی یک گفتمان در حال تلألو است/ تدریس شهید مطهری یک حماسه بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: یکی از مخاطراتی که رویاروی کشور ماست، اسلام‌های بدلی در برابر گفتمان‌های انقلاب اسلامی است، امروز اسلام تکفیری، اسلام لیبرالیستی و اسلام پادشاهی رفاه زده سعودی سه نوع مدلی است که در دنیا ترویج می‌شود تا جای انقلاب اسلامی را بگیرد.

۱۳۹۴/۲/۱۳ - ۱۱:۴۳

آیت‌الله اعرافی در نمایشگاه کتاب قم:
قم شایسته برپایی نمایشگاه دائمی کتاب است
امام جمعه قم گفت: قم به عنوان تولید کننده فکر و معرفت ایران و حتی سراسر عالم، شایسته اين است که دائما نمایشگاه‌های کتاب برگزار شود.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۰:۱۰

رئیس جامعه المصطفی العالمیه عنوان کرد:
ریشه‌های تکفیر ماورای جهان اسلام است
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله اعرافی با بیان این که در جهان اسلام دو گفتمان تکفیر و تقریب وجود دارد، گفت: ریشه‌های تکفیر ماورای جهان اسلام است و ریشه در عناد استکبار با جهان اسلام دارد در حالی که ریشه و اساس گفتمان تقریب، انقلاب اسلامی، قرآن و معارف ناب اهل بیت (ع) است.

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۶

برخلافِ میل دشمن، اسلام و انقلاب اسلامی به جهانیان عرضه شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه المصطفی العالمیه گفت: برخلافِ میل دشمن، اسلام و انقلاب اسلامی به جهانیان عرضه شده است و امروز همگان تشنه دریافت مکتب اسلام هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۷