خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
شهدا راه صد ساله را یک روزه طی کردند
آیت الله عبادی گفت: شهدا آنچه را که یک فرد در صد سال عبادت و ریاضت می تواند بدست آورد را در سفر یک روزه خود کسب کردند.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۸:۰۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
استعمار با ابزار موسیقی به دنبال تغییر فرهنگ مردم است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه سم دشمن، سم فیزیکی نیست بلکه سم روانی، پولی، علمی و سیاسی است، گفت: امروز استعمار برای تغییر فرهنگ مردم از برنامه های رقص و موسیقی حداکثر استفاده را به اسم آزادی می کند.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۸:۱۹

خطیب جمعه بیرجند:
طراحان معامله قرن تحقق این نقشه را به گور خواهند برد
آیت الله عبادی گفت: طرح معامله قرن به هیچ وجه شدنی نیست و طراحان این طرح،تحقق این نقشه شوم را به گور خواهند برد.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۳:۳۰

رئیس قوه قضاییه در بیرجند:
مجلس قوانینی برای بستن منافذ فساد تصویب کند/ امنیت اقتصادی ایجاد شود
آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه برای رونق اقتصادی و تولید باید امنیت اقتصادی ایجاد شود که منوط به مبارزه با فساد اقتصادی است، گفت: مجلس قوانینی برای بستن منافذ فساد داشته باشد و بحث نظارت بر کنترل قیمت ها عملی شود.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۰:۵۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اختلاس و بی‌عدالتی بزرگترین دشمن کشور/ امروز مسئله قدس در جهان طرفدار زیادی دارد
آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز مسئله روز قدس در همه جهان طرفداران زیادی دارد، گفت: نمونه این موضوع تظاهرات مردم انگلیس علیه رژیم صهیونیستی و با هدف پشتیبانی از فلسطین است که چند روز قبل برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۴:۰۶

مستند گفتار اخلاقی ۸/ رسیدگی به فقرا
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «رسیدگی به فقرا» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۳:۱۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دانشگاه فرصت ارائه تفکرات جوانان را فراهم کند
آیت الله عبادی گفت: از دانشگاه درخواست می کنم که به جوان هایی که انگیزه های معنوی و دینی دارند، فرصت بیشتری دهند تا بتوانند تفکرات خود را ارائه دهند و آنچه را که به عنوان آزاد اندیشی مطرح است به صورت عملی و بنیانی تحقق پیدا کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۳۴

مستند گفتار اخلاقی ۶/ خودسازی
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «خودسازی» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۳

مستند گفتار اخلاقی ۵/ توفیق اطاعت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در خصوص «توفیق اطاعت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۵:۳۵

مستند گفتار اخلاقی۴/ توفیق خدمت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «توفیق خدمت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۰۷:۵۲

مستند گفتار اخلاقی ۳/ بصیرت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «بصیرت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۱۲

مستند گفتار اخلاقی۲/ رضایت خداوند
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «رضایت خداوند» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۲:۴۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اسلام عملی در چهل سال دوم انقلاب باید در کشور پیاده شود
آیت الله عبادی گفت: در ۴۰ سال دوم باید بگونه ای عمل گردد که اسلام عملی پیاده شود و آن نیازمند دولتی اسلامی است که بتواند جامعه اسلامی را تربیت کند.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳:۳۹

گلایه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
توجه ویژه ای به مطالبات کارگران نمی شود
آیت الله عبادی گفت:آنچه در شرایط کنونی اهمیت دارد می تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید شکوفایی ایجاد کند، اولویت بخشی به وضعیت کارگران، امنیت شغلی و حقوق قانونی آنان است اما متاسفانه توجه ویژه ای به مطالبات این قشر تأثیرگذار نمی شود.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۲:۲۵

امام جمعه بیرجند مطرح کرد:
خدمت به محرومان بهترین جهاد/ به اقدامات دانشجویان جهادگر غبطه می خورم
آیت الله عبادی با بیان اینکه همه نسبت به کار دانشجویان جهادگر در روستاهای محروم و خدمت آنها به محرومان، غبطه می خورند،گفت: این کارها به دلیل اینکه برای خودسازی است خیلی ارزشمند است.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۸:۲۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
در واقعه صحرای طبس و فتنه ۸۸ دست خدا در کار بود
آیت الله عبادی با بیان اینکه در غلبه های ظاهری باید همواره انجام وظیفه کرد زیرا زمینه ای برای گرفتن دست های مستضعفان خواهد بود، گفت: در جبهه های نظامی و سیاسی، معادلات و محاسبات مدنظر قرار گیرد اما باید دانست آنچه که رقم خواهد خورد خواست خداست.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۱:۰۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آمریکا زاینده همه تروریست ها است
آیت الله عبادی با اشاره به اقدام احمقانه آمریکا در درج نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا، گفت: آمریکا که خود زاینده همه تروریست ها است، بعد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را تروریست می‌داند، این اقدام آمریکایی ها خنده آور است.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۵:۰۵

از سال ۸۴ تاکنون؛
۳۲ هزار واحد مسکونی در خراسان جنوبی مقاوم سازی شد
آسمانی مقدم گفت: در طرح ویژه مسکن روستایی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت از سال ۸۴ تاکنون بیش از ۳۲ هزار و ۶۲۰ واحد شهری و روستایی در سطح استان مقاوم سازی شده است.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۹:۵۳

امام جمعه بیرجند:
رسیدن به حقیقت رمز ثابت قدم ماندن در راه انقلاب است
آیت الله عبادی با بیان اینکه رمز زیبایی که به انسان حسن می دهد، باید در انسان پیاده شود، گفت: رسیدن به حقیقت رمز ثابت قدم ماندن در راه انقلاب است چراکه کسی که به حقیقت برسد دیگر راه را رها نخواهد کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دنیا به آینده نگری رهبر جهان اسلام معترف است
آیت الله عبادی گفت: امروز هم دنیا می داند که زیر آسمان کبود آن که حرف برای گفتن دارد و می تواند بشر را نجات دهد، رهبر جمهوری اسلامی ایران است، این در حالی است که به دلیل هوای نفسی که دارند، با او می جنگند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۲