خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قدرت
کارشناس مسائل سیاسی:
امروز در حیاط خلوت آمریکا هم موفقیت و پیروزی برای این کشور حاصل نمی شود
صدرالحسینی با اشاره به اینکه قدرت نظامی آمریکا رو به افول است، گفت: امروز در حیاط خلوت آمریکایی ها یعنی ونزوئلا، باز هم موفقیت و پیروزی برای آمریکایی ها حاصل نمی شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۰۷:۴۵

کرسی علمی ترویجی «پیوند قدرت و عدالت سیاسی» برگزار می شود
کرسی علمی ترویجی «پیوند قدرت و عدالت سیاسی» با ارائه سیدکاظم سیدباقری و با حضور استادان و صاحبنظران این حوزه برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۰۸

جانشین فرمانده سپاه:
عبور از محدودیت‌ها یکی از نقاط کلیدی قدرت ما است
سردار سلامی گفت: آرمان ما دفاع از مستضعفان است، نیرو‌هایی در سراسر جهان با ما هم‌راستا می‌شوند که در این صورت، قدرت دشمن تجزیه می‌شود و عبور از محدودیت‌ها یکی از نقاط کلیدی قدرت ما است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۴۸

عضو شورای نگهبان:
دشمنان امام علی(ع) فقط شیفه قدرت بودند قصد خدمت نداشتند
عضو شورای نگهبان گفت: یکی از دلایل دشمنی با امیرمومنان همین بود کسانی که مشتاق قدرت بودند به آنها قدرت و سمت نمی‌داد؛ زیرا پیامبر(ص) به ایشان یاد داده بودند کسی که شیفته قدرت است تشنه خدمت نیست.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۷:۴۴

سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
تقویت علمی زمینه ساز اقتدار کشور است
رستم پور با بیان اینکه دانشگاه امروزه رسالت مهمی برعهده دارد گفت: تقویت علمی، قدرت کشور را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۳۱

آل سعود در آینده نه چندان دور با قدرت الهی نابود می‌شود
آیت‌الله صدیقی گفت: همه قدرت‌ها در مقابل خداوند بی‌اثر است؛ امروز سعودی‌ها که کودکان یمن را به خاک و خون می کشند در آینده نه چندان دور به قدرت الهی نابود می شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۱:۱۹

حجت الاسلام گواهی:
پیاده روی اربعین نمایش قدرت نرم جهان اسلام است
رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون با بیان اینکه اربعین همایشی از قدرت نرم جهان اسلام است، گفت: مهمترین پیام سیاسی پیاده روی اربعین نمایش قدرت جهان اسلام علیه استکبار است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۱:۲۸

رییس دانشکده مدیریت و اقتصاددانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با شبستان:
علم عامل تقسیم قدرت در جهان امروز است/علوم انسانی را در تحولات نادیده می گیریم
خداداد حسینی با بیان اینکه وجود و حدود پیشرفت علم و فناوری و تواناییِ برقراری دیپلماسی علمی در تقسیم قدرت و استیلای کشورها نقش مهمی دارد، گفت: برخلاف کشورهای پیشرفته، به علوم انسانی به عنوان زیربنای تحولات اجتماعی و اقتصادی توجه نداریم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۹:۱۹

قدرت سیاسی از منظر قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: در نگره قرآن مردم سالاری راستین و رحمانی با احترام به ارزش ها و آموزه های خدایی و حقوق و کرامت انسانی معنادار می شود. مردم سالاری در سایه دشمنی، سرکشی، جنگ، خونریزی و چیرگی بی رحمانه قدرت و نیروهای مهارگر بر گردن شهروندان معنا ندارد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۹:۵۳

روحانیون پایگاه اجتماعی جامعه/ اتحاد و همدلی قدرت ملی ایران اسلامی
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه روحانیون پایگاه اجتماعی و محل مراجعات مردمی شمرده می شوند گفت: سرمایه های اجتماعی، وحدت، هم دلی و قدرت ملی کشور محسوب می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۷

بن سلمان برای تأمین مشروعیت قدرت خود در آینده به چه گزینه هایی متوسل شده است؟
خبرگزاری شبستان:ولیعهد سعودی به خوبی از چگونگی آماده سازی زمینه های قدرت گرفتن در این کشور و اقدامات لازم برای حفظ مشروعیت آن از طریق جذب حمایت خارجی به ویژه آمریکا و سرکوب مخالفان خود آگاه است اما آیا او با توجه به اعتراضات موجودصعود می کند یا سقوط؟

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۴۵

فرمانده نیروی زمینی ارتش؛
یگان های زرهی قدرت رزمی فرماندهان هستند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ یگان های زرهی قدرت رزمی فرماندهان هستند فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان گفت: یگان های زرهی در نیروی زمینی ارتش قدرت نظامی و رزمی فرماندهان هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۶:۳۲

دست برداشتن غرب از پیش شرط کناره گیری اسد
خبرگزاری شبستان: روزنامه تایمز چاپ لندن نوشت انگلیس و هم‌پیمانانش با تغییر موضع درباره جنگ سوریه از موضع پیشین خود مبنی بر ضرورت کناره گیری بشار اسد رئیس جمهور سوریه دست برداشته اند و ممکن است انتخاباتی را که با نامزد شدن وی در آن، برگزار شود بپذیرند.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۸:۴۶

رشد اقتصادی و سیاسی نیازمند افزایش جمعیت است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه گیلان از استان‌های پیر کشور محسوب می‌شود گفت: کاهش جمعیت، قدرت سیاسی و اقتصادی جامعه را با بحران روبه رو خواهد کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۰:۴۴

سرلشکر باقری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه :
قدرت موشکی ایران دفاعی است و هرگز قابل معامله و مذاکره نیست
خبرگزاری شبستان:رییس ستاد کل نیروهای مسلح قدرت موشکی ایران را دفاعی و غیر قابل مذاکره و معامله دانست و گفت : هم ردیف شمردن سپاه با گروه های تروریستی و اعمال تحریم های مشابه، ریسک بزرگی برای امریکایی ها و پایگاه ها و نیروهای ان ها در منطقه است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۳

توافق برجام قدرت سیاسی کشورمان را برای جهان بیشتر آشکار کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت توافق برجام گفت: توافق برجام قدرت سیاسی کشورمان را برای جهان بیشتر آشکار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۰:۲۷

دریادار فدوی:
نیروی انسانی با شاخص های "انقلابی "از برترین مؤلفه های قدرت است
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی سپاه گرفتاری امروز بشر را محصول فاصله گرفتن از اصول و مبانی اعتقادی عنوان و تصریح کرد:امروز یکی از برترین مؤلفه های قدرت، نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۰۸:۲۴

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش:
نیروی هوایی از مؤلفه های اصلی قدرت دفاعی کشور به شمار می رود
خبرگزاری شبستان:امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با بیان اینکه امروز نیروی هوایی ارتش یکی از مؤلفه های اصلی قدرت دفاعی کشور است، تصریح کرد: نیروی هوایی با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات نظامی، جزو قدرتمندترین نیروهای مسلح منطقه است.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۰۵

ارتش جمهوری اسلامی یکی از استوانه های قدرت ملی نظام است
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ارتش ولایی در حوزه های دینی و معرفتی ظهور و بروز خوبی داشته، افزود:ارتش جمهوری اسلامی یکی از استوانه های قدرت ملی نظام است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۷

پایداری ملی، رسالت مهم پدافند غیر عامل است/محیط زیست یکی از مولفه های قدرت
خبرگزاری شبستان: معاون طرح و برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیر عامل کشور، پایداری ملی را رسالت مهم پدافند غیر عامل دانست و گفت: محیط زیست یکی از مولفه های قدرت در کنار قدرت های سیاسی، نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۴:۰۳