خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره خیرین مدرسه ساز
تکمیل تعهدات سفر رهبری در حوزه مدرسه سازی نیازمند ۸۹ میلیارد تومان اعتبار است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه تعهدات سفر رهبری برای مدرسه سازی ۱۲۰ میلیارد تومان بوده و تا به اکنون ۱۹۰میلیارد تومان به استان اختصاص یافته، گفت: با این حال برای تکمیل همان مدارس۸۹ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۹:۰۵

نمایشگاه دستاوردهای استان در زمینه مدرسه سازی گشایش یافت
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه دستاوردهای استان مرکزی در زمینه مدرسه سازی و مشارکت خیرین شامگاه گذشته (۲۹ خرداد) در اراک گشایش یافت.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۳:۰۲

تحقق ۱۲۷ میلیارد تومانی تعهد خیرین مدرسه ساز در استان همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان اظهار کرد: از زمان تأسیس مجمع خیرین مدرسه ساز ۱۲۷ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز محقق شده است.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۲:۲۹

مشارکت خیرین در ساخت ۹۲۴ کلاس درس در استان ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام، گفت: خیرین نیکوکار استان و سراسر کشور تاکنون در ساخت ۹۲۴ کلاس درس این استان مشارکت داشته اند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۳:۱۴

۷۰ هزار کلاس درس فرسوده در کشور بازسازی شد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: عزم نظام برای توسعه فضاهای آموزشی بسیار جدی است و تنها در ۱۲ سال گذشته حدود ۷۰ هزار کلاس درصد فرسوده تخریب و بازسازی شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۵۳

اهتمام ایلامی ها در امر مدرسه سازی ستودنی است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام توجه ویژه مردم این استان و بویژه افراد خیر و نیکوکار در امر مدرسه سازی را شایسته تمجید دانست.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۵۰

بخش عمده اعتبارات هرمزگان به تکمیل مدارس اختصاص می یابد
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان با بیان اینکه بخش عمده ای از اعتبارات استان برای تکمیل مدارس اختصاص می یابد، گفت: با معرفی خیرین به جامعه، تمامی اقشار برای مشارکت در امور نیکوکاری تشویق می شوند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۲۴

معاون عمران استاندار خراسان جنوبی:
بیشترین نیاز مدرسه سازی در شهر بیرجند است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم خیرین به امر مدرسه سازی در استان گفت: بیشترین نیاز به مدرسه سازی در شهر بیرجند است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۹:۳۱

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
خیرات مردم در روز برات به سمت مدرسه سازی سوق داده شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از مردم نوع دوست استان خواست خیرات خود برای اموات را که هر سال در روز برات (۱۴ شعبان) هزینه می شود را به سمت مدرسه سازی هدایت کنند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۲۲

امام جمعه نهبندان:
مدرسه سازی کاری ماندگار و صدقه جاریه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه نهبندان با بیان اینکه ساخت مدرسه صدقه جاری وکاری ماندگار است، گفت: خیرین مدرسه ساز فرصت مدرسه سازی را غنیمت و در این امر به مناطق محروم کمک بیشتری داشته باشند.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۳:۲۱

مدیر آموزش و پرورش دستگردان اعلام کرد:
کمبود فضای آموزشی در مناطق روستایی و عشایری دستگردان
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش وپرورش دستگردان با اشاره به اینکه در مناطق عشایری و روستایی این بخش با کمبود فضای آموزشی روبرو هستیم، از خیرین مدرسه ساز خواست به نیازهای آموزشی این منطقه توجه ویژه کنند.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۸:۴۰

برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در قزوین
خبرگزاری شبستان: بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز نواحی یک و ۲ در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با رویکرد مدرسه سازی ایمن برگزار شد
خبرگزاری شبستان:نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با رویکردمشارکت خیرین مدرسه ساز (۷ اردیبهشت) در اراک برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۵۷

خوزستان نتوانسته به توسعه همه جانبه و متعادل دست یابد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز، با بیان اینکه خوزستان هم در مرکز و هم در حاشیه شهرها نیازمند ایمن سازی، مدرسه سازی، تجهیز مدارس است، اظهار داشت: درد مزمن خوزستان این است که با وجود مخازن عظیم نفتی نتوانسته به توسعه همه جانبه و تعادل دست یابد.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۳:۴۰

فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور/۳۷ درصد مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، اظهار داشت: ۳۷ درصد از کل مدارس کشور توسط خیرین احداث شده و ۶۵۰ هزار نفر در داخل کشور و حدود یک هزار نفر در خارج کشور این هدف را دنبال می کنند.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۳:۱۱

احداث ۲۰ درصد فضای آموزشی کشور توسط خیرین
خبرگزاری شبستان:معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: ۲۰ درصد فضای آموزشی کشور توسط خیرین احداث شده است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۵۱

مشکل مدارس مسکن مهر تا پایان شهریور حل می‌شود
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران گفت: مشکلات مدارس مسکن مهر تا پایان شهریورماه سال ۹۶ حل خواهد شد.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۴۷

مهاجرت استعدادهای درخشان به دلیل نبود اشتغال
خبرگزاری شبستان:رییس دانشگاه تهران گفت: متاسفانه شاهدیم بسیاری از استعدادهای درخشان به دلیل شرایط اشتغال ناچار به مهاجرت می شوند.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۴۴

تبدیل مدرسه به محل زندگی/ کمک هزار میلیاردی خیران به مدرسه سازی
خبرگزاری شبستان: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه طی سال های گذشته، آموزش و پرورش به دنبال ارائه دانش و اطلاعات به فرزندان بود، گفت: اکنون درصدد هستیم تا مدرسه را تبدیل به محل زندگی دانش آموزان کنیم.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۵۰

مشارکت ۱۲۰ میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه/ تجلیل از خیرین در جشنواره نوزدهم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه، سال ۹۵ را سال طلایی مدرسه سازی خواند و گفت: ۴۸ مدرسه با ۱۵۶ کلاس درس در زیربنای ۱۴ هزار و ۸۶۵ مترمربع را در حال ساخت داریم.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۲۲:۳۷