خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره خیرین مدرسه ساز
برگزاری پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه در مشهد
خبرگزاری شبستان:پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه مشهد در شهر رضویه با حضور جمعی از خیرین نیک اندیش و مسئولین آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴

نشان اقتدار دولت مدرسه است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه گفت:نشان اقتدار دولت مدرسه است.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲

جشنواره خیران مدرسه ساز 
هفدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز خراسان شمالی با حضور دکتر «مجید قدمی» معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و جمعی از مسئولان و خیران نیک اندیش در سالن کمپ پتروشیمی بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۴/۳/۷ - ۰۹:۰۲

همدلی نیکوکاران در امر مدرسه سازی در استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: مشارکت وهمدلی و همکاری مردم ، خیرین و نیکوکاران در امر مدرسه سازی سبب ارتقای فرهنگی جامعه است.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۶:۴۵

مجموعه مدیریت هرمزگان حمایت های خوبی از امر مدرسه سازی داشته است
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان تصریح کرد: علی رغم مشکلاتی که هرمزگان با آن مواجه است، اما مجموعه مدیریت استان در امر کمک به نوسازی و احداث فضاهای آموزشی حمایت های خوبی داشته است.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۶:۴۸

۷۰ هزار دانش آموز هرمزگانی در فضاهای غیر ایمن مشغول تحصیلند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان وجود دوهزار و ۵۰۰ کلاس درس تخریبی را بزرگترین مشکل فضاهای آموزشی در این استان دانست و گفت: هم اینک ۷۰ هزار دانش آموز هرمزگانی در فضاهای غیر ایمن مشغول تحصیلند.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۵:۵۵

بیش از ۶۰۰ هزار خیر داخلی و خارجی در امر مدرسه سازی فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور از همکاری ۶۰۰ هزار خیر داخلی و یکهزار خیر خارج کشور با این مجمع خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۵:۱۳

لامعی خبر داد:
ساخت ۴۰۷ مدرسه به همت خیران در خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون به همت خیران مدرسه‌ساز ۴۰۷ مدرسه با یک هزار و ۱۴۷ کلاس درس در سطح استان ساخته شده، گفت: در حال حاضر ۲۷ مدرسه دو نوبته در استان وجود دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۴:۱۱

خیرین مدرسه ساز خشت فرهنگ ، علم ، ادب و دانایی را پایه گذاری می کنند
خبرگزاری شبستان: خیرین مدرسه ساز افرادی هستند که با فعالیت خیرخواهانه خشت فرهنگ، علم، ادب و دانایی را در جامعه پایه گذاری می کنند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۲:۴۸

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل:
جشنواره خیرین عشایر مدرسه ساز بزودی برگزار خواهد شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: جشنواره خیرین عشایر مدرسه ساز با همکاری سایر دستگاه های مرتبط و حضور عشایر غیور استان بزودی برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۴:۰۷

آغاز ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد از اول خرداد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام مدارس شاهد برای اولین بار اینترنتی شده است و از اول خرداد و تا پانزدهم ادامه دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۳:۱۴

خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در اعتلای تعلیم و تربیت دارند
خبرگزاری شبستان: رئیس خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش ناحیه دو همدان گفت: خیرین کار بسیار بزرگی جهت اعتلای تعلیم و تربیت آینده سازان این مرز و بوم انجام می دهند.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۱۴

آیت الله نورمفیدی:
مدرسه سازی یکی از نیازهای مبرم جامعه/در خدمت رسانی به خلق خدا باید نیاز سنجی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه امروز جامعه ما به امر مدرسه سازی نیاز مبرمی دارد، افزود: طی آمارهای به دست آمده ۶۰ درصد از مدرسه های ما از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و نیاز است تا در این راستا گام های بلندی توسط خیرین و مردم صورت گیرد.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۷:۳۸

برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در ارومیه
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس آذربایجان غربی گفت: هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با هدف جذب مشارکت های خیرین و افراد توانمند در توسعه فضاهای آموزشی (۲۲ اردیبهشت) در شهرستان ارومیه برگزار می شود.

۱۳۹۴/۲/۱۰ - ۰۹:۲۶

شناسایی ۴۰۳ خیر مدرسه ساز در شهرستان ایجرود
خبرگزاری شبستان: رئیس آموزش و پرورش شهرستان ایجرود با بیان اینکه بخش اعظمی از نیازمندی های مدارس این شهرستان، با مشارکت خیرین رفع می شود گفت: سال گذشته ۴۰۳ خیر در سطح شهرستان شناسایی شد که مشارکت آنان در مدرسه یاری محسوس بوده است.

۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۶

۱۹ اسفند؛
برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در درمیان
خبرگزاری شبستان: فرماندار درمیان از برگزاری هفدمین جشنواره خیرین مدرسه همزمان با ۱۹ اسفند در این شهرستان خبر داد و افزود: خيرين در ارتقاي سطح علمي و فرهنگي جامعه نقشی کلیدی دارند.

۱۳۹۳/۱۲/۲ - ۰۹:۰۹

۲۹ بهمن؛
هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گلستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان از آغاز هفدهمین دوره جشنواره خیرین مدرسه ساز استان از ۲۹ بهمن خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵