خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسن روحانی
رئیس جمهوری وارد لرستان شد
حجت الاسلام «حسن روحانی»، رییس جمهوری صبح امروز به منظور سرکشی از مناطق سیل زده لرستان وارد فرودگاه خرم آباد شد.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۹:۰۲

پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت چهارتن از کارشناسان خدوم بنیاد مسکن استان اردبیل
رئیس جمهوری در پیامی درگذشت شهادت گونه چهار تن از کارشناسان دلسوز و خدوم بنیاد مسکن استان اردبیل در حین ماموریت و خدمت به هموطنان عزیز سیل زده در استان لرستان را تسلیت گفت.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۴۹

رئیس جمهوری به خوزستان می‌رود
حجت الاسلام «حسن روحانی» شنبه ۳۱ فروردین ماه برای بررسی آخرین سفر به خوزستان در ۳۱ فروردین ماه وضعیت مناطق سیل زده به خوزستان سفر می‌کند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۰۹:۵۱

در جلساتی جداگانه با حضور روحانی
عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید ۴ معاون رئیس جمهور بررسی شد
رییس جمهوری در جلساتی جداگانه، عملکرد سال ۱۳۹۷ سازمان‎های حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه برنامه های آتی این دستگاه‌ها در سال ۹۸ را بررسی کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۴۷

رییس جمهوری در مراسم رژه روز ارتش:
تلاش سپاه و ارتش دست تروریست در کشورهای دیگر را کوتاه کرد
روحانی با اشاره به با اشاره به فداکاری‌های سپاه و نیروهای مسلح در مقابل با تروریسم در منطقه گفت: تلاش سپاه و ارتش دست تروریست در کشورهای دیگر را کوتاه کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۹:۲۱

رییس جمهوری:
بازسازی مناطق سیل زده از امروزتحت فرماندهی وزیر کشور آغاز می شود
روحانی با بیان اینکه بازسازی ها از امروز تحت فرماندهی وزیر کشور در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده آغاز می شود، گفت: مردم مناطق سیل زده ، به هیچ وجه نباید نسبت به جبران خسارات نگرانی داشته باشند، چرا که دولت با افتخار در این مسیر تلاش می کند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۲۰

رییس‌جمهوری با قدردانی از رهبر معظم انقلاب
رهبری فرمودند که باید از «صندوق» در راستای جبران خسارات مردم کمک شود
روحانی از موافقت رهبر معظم انقلاب برای استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی جهت جبران خسارت‌ سیل های اخیر خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۴:۰۴

رئیس جمهوری ابلاغ کرد
متن پیوست حکم رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها
روحانی در حکمی به محمود نیلی احمدآبادی ماموریت داد با عضویت شخصیت‌های علمی مستقل و خبره در تخصص‌های مرتبط، در ۶ ماه «گزارش ملی» این رخداد را ارایه کند

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۷:۳۷

رییس جمهوری در جلسه شورای عالی فضای مجازی مطرح کرد:
لزوم سیاستگذاری برای پیشگیری از انتشار شایعات در فضای مجازی
روحانیانتشار برخی مطالب غیرواقعی و شایعات در فضای مجازی در این گونه حوادث را موجب نگرانی مردم دانست و گفت: باید برای پیشگیری از انتشار شایعات در فضای مجازی سیاست گذاری مناسبی داشته باشیم.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۲۰:۲۳

ارائه گزارش مبسوط صالحی به رییس‌جمهوری
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دیدار با رئیس جمهوری گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت‌های مجموعه سازمان انرژی اتمی ایران را ارائه کرد و رئیس جمهور نیز با توجه به برنامه‌های مصوب این دستگاه رهنمودهایی برای بهبود روند فعالیت‌ها ارائه کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۹:۱۲

دستور رئیس جمهوری بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها
روحانی در گفت وگوی تلفنی جداگانه با استانداران خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، خراسان رضوی، لرستان و خوزستان، بسیج و هم افزایی همه دستگاهها و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری جهت جلوگیری از خسارت ها را در روند بارندگی مورد تاکید قرار داد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۵:۵۴

جلسه شورای عالی فضای مجازی
جلسه شورای عالی فضای مجازی، دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ با حضور وزرای اطلاعات، ارتباطات و فناوری اطلاعات و حجت الاسلام ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه و حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در ساختمان ریاست جمهوری برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۲۳

با حضور رئیس جمهوری انجام شد
بررسی برنامه‌های سال جاری ۴ معاونت ریاست جمهوری، وزارت ورزش و بانک مرکزی
گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ چهار معاونت ریاست جمهوری، وزارت ورزش و بانک مرکزی و برنامه های سال جاری آنها در جلسات جداگانه حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور با روسای هریک از این دستگاه ها بررسی شد.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۴:۰۶

روحانی:
مدیریت جامع بحران سیل اخیر برعهده وزیر کشور است
رئیس جمهوری در دستوری به رحمانی فضلی تاکید کرد: مدیریت جامع بحران سیل اخیر برعهده وزیر کشور است و مقررات دست و پاگیر نباید مانع همکاری همه نهادها در این حادثه مهم شود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۲۲:۳۶

عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید سه دستگاه دولتی بررسی شد
عملکرد سال ۱۳۹۷ وزارت نیرو، معاونت امور مجلس رئیس جمهور و سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه برنامه‌های آتی این سه دستگاه دولتی، عصر چهارشنبه و در جلسات جداگانه رئیس جمهور با رؤسای این دستگاه‌ها بررسی شد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۲۰:۵۶

رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت:
سپاه مدافع آزادی و امنیت در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است
روحانی با اشاره به اینکه سپاه مدافع آزادی و امنیت در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است، گفت: اقدام خلاف آمریکا تبلیغاتی و برای کمک به پیروزی یک نفر در سرزمین های اشغالی بود.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۳:۲۶

برنامه های سال جدید و عملکرد سال گذشته ۶ وزارتخانه بررسی شد
عملکرد سال ۱۳۹۷ وزارتخانه‌های آموزش و پرورش؛ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛ صنعت، معدن و تجارت؛ علوم، تحقیقات و فناوری؛ کشور و نفت، به همراه برنامه های آتی این وزارتخانه ها در سال ۹۸ در جلسات جداگانه رئیس جمهوری بررسی شد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۰:۴۸

دستور رئیس جمهوری برای شناسایی اماکن واقع در مسیل‌ها و حریم رودخانه‌
رئیس جمهوری به وزیر کشور دستور داد تا استانداران با همکاری شهرداری‌ها اماکن و ساختمان‌های در معرض خطر سیل را شناسایی و گزارش دقیقی را به هیئت وزیران ارایه کنند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۳:۳۶

رییس جمهوری:
سپاه خالقان شبهای قدر ایران هستند/از امروز محبوبیت سپاه در قلب ملت ایران و منطقه هر روز بیشتر می شود
روحانی با بیان اینکه هر شبی که برای عظمت و توسعه ایران بگذرد، از شب قدر افضل است، سپاه پاسداران و سایر نیروهای فداکار را خالقان شبهای قدر این کشور دانست و گفت: سپاه مورد کینه و غضب آمریکا و صهیونیستها است چرا که همواره در کنار مردم است.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۳۲

رییس جمهوری:
دولت به اقدام سریع برای جبران خسارات آسیب‌دیدگان سیل تاکید دارد
روحانی بر تعهد دولت نسبت به اقدام سریع برای جبران خسارات آسیب‌دیدگان سیل تاکید کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۰:۵۱