خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مناسبت مذهبی
با نگاهی به تولیدات فرهنگی هنری مناسبتی/بخش دوم
تولید مناسبتی؛ از عامیانه بودن تا نخبه گرایی
با نگاهی به محصولات فرهنگی هنری مناسبتی این پرسش مطرح می شود که آثار خلق شده بیشتر محصول نگرشی عمومی نسبت به فرهنگ و هنر است یا تولید آن ها به هنرمندان حرفه ای سپرده می شود.

۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۱۰:۱۵

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خبر داد:
برگزاری مراسم تعزیه‌خوانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرمانشاه
میرزایی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال گروه های تعزیه خوانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در پارک ها، مجتمع ها و فضاهای باز حضور پیدا خواهند کرد.

۱۳۹۹/۵/۲۹ - ۱۲:۴۰

دی ماه؛
نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی شرق کشور به میزبانی قاین برگزار می شود
رمضانی از برگزاری نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی شرق کشور به میزبانی شهرستان قاین در دیماه امسال خبر داد و گفت: طرح محتوایی موزه فرش استان تهیه شده و نمایشگاه دائمی به موزه فرش استان ارتقا می یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۴۵

برپایی مجالس شهادت حضرت زهرا(س)ترویج دهنده سبک زندگی فاطمی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه فومن گفت: برپایی مجالس شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) در دو فاطمیه سرازیز شدن معارف خالص دین، خالص شیعه و قرآنی و سبک و روش زندگی فاطمی است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵