خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩

Saturday, January 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع
توصیه های آیت ‌الله مکارم شیرازی به دستگاه قضا؛
طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها زیبنده دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نیست
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی به طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها مشکل مهم دیگر مردم در مراجعه به دستگاه قضایی است که باید برطرف شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۷

آیت ‌الله نوری همدانی:
انقلاب اسلامی ایران چهره واقعی غرب را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی با اشاره به انقلاب اسلامی ایران گفت: اقدامات غرب زیرکانه است اما انقلاب اسلامی از چهره غرب نقاب را کنار زد و غرب روز به روز به عنوان مستکبر در جهان، تنفر برانگیزتر می ‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
شهید نواب صفوی به نسل جوان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی تاکید کرد: آثار شهید نواب صفوی باید زنده نگه داشته شده و به دیگران معرفی شود و بدانیم که این شهید والا مقام با تمام وجود در خدمت اسلام بودند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۸

سفر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به قم
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز به قم سفر کرده است با برخی مراجع دیدار و گفتگو می کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹

آیت الله علوی گرگانی:
نیروهای مسلح باید همواره هوشیار باشیم/لزوم تقویت درونی
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید همواره نیروهای نظامی و دفاعی ما تقویت شده و از سوی دیگر باید از درون نیز خودمان را تقویت کنیم چرا که اگر از درون دچار فساد شویم در مقابل کوچکترین تحریکی آسیب پذیر خواهیم بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷

آیت الله نوری همدانی:
دشمن به قدرت نیروهای مسلح ایران اعتراف می کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به ولایت مداری نیروهای مسلح گفت: این یک الگو در جهان است و امروز دشمنان نیز این قدرت نظامی ایران را درک کرده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۳

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم توجه به کودکان بی سرپرست
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: ائمه معصومین(ع) همواره به نیازمندان و کودکان یتیم رسیدگی می کردند و باید ما نیز این مسائل را در دستور کار خود قرار داده تا از پاداش خداوند بهره مند شویم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۲

آیت الله نوری همدانی:
ترامپ بی عقل است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: حضرت علی(ع) به شهادت مشتاق بودند و آن حضرت همواره نگران بودند که امور مردم را کسانی به دست بگیرند که عقلشان کم باشد که ترامپ اینچنین فردی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۳

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته اند/فضای مجازی باید اصلاح شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم شيرازي با اشاره به اتفاقات اخیر ابراز داشت: بارها سر دشمنان به سنگ خورده اما باز هم دست بردار نیستند چرا که ملت و حامیان نظام و اسلام را نمی شناسند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۴

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم نظارت هر چه بیشتر بر عملکرد اساتید حوزه
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر نظارت بر اساتید گفت: اگر مجمع طلاب نظارت خاصی بر اساتید حوزه داشته باشد اثر بخشی آن بیشتر بوده و این نظارت موجب می شود تا مدرسین از چارچوب مقررات این مجمع رد شده و سپس به طلاب آموزش دهند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۶

آیت ‌الله علوی گرگانی:
حفظ انقلاب اسلامی یک اولویت مهم به شمار می رود/قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی علیه فتنه گران
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی تاکید کرد: حفظ انقلاب اسلامی ایران یک اولویت مهم به شمار می رود که باید دلسوزان انقلاب در این عرصه تلاش کنند و همگان نیز دلسوز باشیم و بدانیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۱

آیت‌الله علوی گرگانی:
مدیران پاسخ مطالبات مردم را بدهند/مردم اجازه ناامنی در ایران را نمی دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور ضمن محکوم کردن آنها گفت: ایران برای ملت ایران است و مدیران باید دلسوز بوده و همواره پاسخ مطالبات مردم را بدهند و تلاش کنند تا مشکلات برطرف شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۲

آیت ‌الله نوری همدانی:
باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی به اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۷

آيت ‌الله علوي گرگاني:
روحانیت در اجرای مسئولیت های خود به خوبی برنامه ریزی کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: روحانیت باید مسئولیتی که دارند به خوبی دنبال کرده و به جامعه اسلامی خدمت کنند و اگر اینگونه شود، اسلام زنده می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۱

آیت الله مکارم شیرازی:
فضای مجازی بلای جان مردم شده است/مسئولان به درد و دل مردم گوش دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی ابراز داشت: شیاطین خارجی نیز در این جریان از این فضا به طور کامل استفاده کرده و اغتشاش در مناطق مختلف را به آنان تعلیم دادند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۶

آیت الله سبحانی:
جمهوری اسلامی نعمت است/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: مسئولان مشکلات را به تدریج حل کنند، دولت بی مشکل در دنیا نیست، اداره یک ممکلت هر روز یک پیشامد دارد و باید حل کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۱

آیت‌ الله نوری همدانی:
اغتشاش گران قصد به انحراف کشیدن خواسته های مردم را دارند/خواسته‌های اقتصادی مردم به حق است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات و گرانی در کشور گفت: در چنین شرایطی مردم اعتراض خود را نشان دادند اما مزدوران و منافقین تلاش می کنند که این حرکت های اعتراضی از مسیر خود جدا شده و به انحراف کشیده شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۴۵

آيت ‌الله علوي گرگاني:
جوانان با گوش دل به سخنان پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توجه کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید به خوبی به سخنان بزرگان دینی گوش دهید تا اثر آن را دریافت کنید و همیشه ما نیاز به فهم و درک داریم و باید با شناخت و فهم در این زمینه بکوشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۲

آيت ‌الله نوری همدانی:
سکولار کردن علم از اهداف دشمن است/چهره واقعی اسلام باید نمایش داده شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوری همدانی گفت: یکی از اقدامات دشمنان، سکولار کردن علم است که می خواهد علم را از توحید جدا کند. ما باید بکوشیم تا چهره صدر اسلام را نشان دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۲:۳۵

آیت‌ الله نوری همدانی:
باید متواضعانه مردم را هدایت کرد/ملت ایران همواره در برابر دشمن ایستادگی کرده اند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی گفت: مردم ایران همواره از انقلاب خود دفاع کرده اند و در برابر دشمن ایستادگی داشته اند و باید همواره در کنار مردم بود و متواضعانه آنها را هدایت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۷:۱۶