خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

الاثنين ١١ ربيع الثاني ١٤٤١

Monday, December 9, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام سید مصطفی حسینی
همایش استانی تکریم و بزرگداشت امامزادگان
همایش استانی تکریم امامزادگان، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی، رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در محل شبستان امامزاده سیدعباس علیه السلام بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۴:۱۴

رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه:
مسابقات بین المللی قرآن کریم به المپیاد قرآن کریم تبدیل شده است
مسابقات قرآنی بزرگترین رویداد و المپیاد قرآنی است که هر سال در تعابیر مقام معظم رهبری تجلی پیدا کرده امسال نیز از آن به رویداد مطبوع و شیرین تعبیر کردند.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۲۲

رئیس ستاد سی و ششمین دوره مسابقات قرآن مطرح کرد:
انتخاب آیاتی با محور استکبار ستیزی در مسابقات/ اهتمام به فرامین رهبری در برگزاری رقابت ها
حجت الاسلام حسین ی از توجه ویژه به فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی در برگزاری مسابقات قرآن کریم تاکید کرد و گفت: حتی در انتخاب آیات تلاوت شده نیز بیانات ایشان مد نظر بوده است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۲:۲۴

با همکاری سازمان اوقاف و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست مشترک رؤسای ادارات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۱۹

گیلان از توانمندترین استان‌ها برای برگزاری مسابقات سراسری قرآن است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به ظرفیت های جامعه و نخبگان قرآنی گیلان، اعلام کرد: گیلان از توانمندترین استان‌ها برای برگزاری مسابقات سراسری قرآن است.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۱۸:۲۵

برگزاری نشست طرح‌های آتی ستاد عالی مسابقات قرآن / برگزاری نخستین نشست کمیته بین‌المللی داوران طی فصل زمستان در تهران
خبرگزاری شبستان: نشست تخصصی طرح‌های آتی ستاد عالی مسابقات قرآن در حاشیه برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کرمانشاه برگزار شد و طی آن از برگزاری نخستین نشست کمیته بین‌المللی داوران طی فصل زمستان در تهران خبر داده شد.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۰:۱۹

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف :
داوران سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن نوجوانان کشور معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: ​رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی داوران سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن مقطع شکوفه‌ها را اعلام کرد.

۱۳۹۴/۶/۴ - ۱۱:۱۴

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف : 
نوزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن آغاز شد
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از آغاز برگزاری نوزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن با حضور ۵۴۰ نفر خبرداد.

۱۳۹۴/۶/۱ - ۱۶:۱۴

دیدار مدیرقرآنی الحشد الشعبی عراق با رئیس مرکز قرآنی  سازمان اوقاف :
۱۷۰ مسابقه رسمی قرآن در ایران توسط نهادها و سازمان های مختلف برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگانی از مدیریت قرآن کریم ، الحشد الشعبی (بسیج) کشور عراق از فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف در زمینه برگزاری مسابقات و آموزش حافظان قرآن کریم بازدید و با فرآیند فعالیت های قرآنی کشورمان آشنا شدند.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۳:۰۵

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در  دوره  توجیهی و آموزشی کاروان قرآنی  حج تمتع : 
قاریان در سفرهای تبلیغی و مسابقه ای با قرآنیان دیگر کشورها تبادل تجربیات کنند
​رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : قارایان و حافظانی که از کشورمان به کشورهای دیگر برای شرکت در مسابقات یا سفرهای تیلغی اعزام می شوند ، با قرآنیان آن کشورها تبادل تجربه و اطلاعات کنند.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۰۹:۲۵

 رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه خبرداد :
اسامی قاریان و حافظان قرآن اعزامی به تمتع ۹۴
خبرگزاری شبستان:  رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، از اعزام کاروان ۲۰نفره قاریان و حافظان قرآن کریم به حج تمتع خبر داد.

۱۳۹۴/۵/۷ - ۱۶:۰۲

رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف : 
تغییر در روش اجرای مرحله کشوری مسابقات اذان، ابتهال، مدیحه سرایی و همخوانی قرآن
​دبیرستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کریم ، از برگزاری غیر حضوری بخش مقدماتی مرحله کشوری مسابقات مدیحه سرایی خبر داد و گفت:این تصمیم براساس نشست های کارشناسی صورت گرفته است.

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۰۹:۳۰

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در گفت و گو اختصاصی با شبستان :
درخواستی برای حضور قرا مصری در نمایشگاه قرآن از اوقاف نشده بود
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه امسال برای حضور قاریان مصری در محافل انس با قرآن نمایشگاه هیچ مکاتبه ای با اوقاف نشده بود ،گفت : مسئولان برگزاری نمایشگاه های قرآنی در باغ موزه دفاع مقدس و مصلی ، دستاوردهای این نمایشگاه را از ابعاد مختلف بررسی و مطالعه کنند و برای آینده با آسیب شناسی اقدام کنند.

۱۳۹۴/۴/۲۳ - ۱۲:۰۹

حضور ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی قطعی شد
معرفی هیات داوران سی و دومین دوره  مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از معرفی هیات داوران این دوره مسابقات ، متشکل از ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی خبرداد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۰۹:۳۱

دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبرداد :
برگزاری ۶۰ محفل انس با قرآن با حضورقاریان بین المللی ایرانی، مصری و اندونزی
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن از برگزاری بیش از ۶۰ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ایرانی، مصری و اندونزی همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام در سطح کشور خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۵۱

رسانه بزرگترین ابزار برای تبلیغ و ترویج مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، رسانه را بزرگترین ابزار تبلیغ و ترویج مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانست.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۱۲:۵۰

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه: 
مسابقات بین المللی قرآن در دوره سی و دوم دارای جلوه های سمعی و بصری خاص خواهد بود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت : سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نسبت به دوره های گذشته دارای جلوه های خاص سمعی و بصری خواهد بود.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۵:۳۳

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف تأکید کرد؛
لزوم مکانیزه شدن داوری مسابقات قرآن
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسینی بر مکانیزه شدن داوری مسابقات قرآن به منظور ایجاد خطای کمتر در قضاوت داوران، تأکید کرد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۲