خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه غنی سازی اوقات فراغت
مدیر کانون تخصصی مهدویت جنوب کرمان مطرح کرد 
اجرای طرح پائیزی اوقات فراغت ویژه بچه های مسجدی 
حجت الاسلام محمدتقی سعیدی گفت: یکی از برنامه های کانون تخصصی مهدویت استفاده از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در راستای ترویج معارف دینی و فرهنگ مهدویت است.

۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۴:۴۱

مدیر کانون مهدویت جنوب کرمان: 
اختتامیه طرح تابستانه فهما با تجلیل از نفرات برتر برگزار شد
حجت الاسلام محمدتقی سعیدی گفت: اختتامیه طرح تابستانه فهما با معرفی و تجلیل از نفرات برتر شرکت کننده در دوره های آموزشی این طرح تابستانی، برگزار شد.

۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۰۹:۳۸

با هدف اشتغالزایی
نمایشگاه دستاوردهای تابستانی بچه های مسجد امام محمدباقر(ع) زنجان دایر شد
نمایشگاه دستاوردهای تابستانی کارگروه مهارت و اشتغالزایی مجموعه فرهنگی - تربیتی مسجد امام محمدباقر(ع) زنجان برپا شد.

۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۰۹:۲۴

مدیر ستادهماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس:
کانون فرهنگی هنری «شهدای سلطان آباد» یکی از کانون های موفق شیراز در جذب نوجوانان است
حجت ااسلام امیدی با اشاره به اینکه کانون «شهدای سلطان آباد» یکی از کانون های موفق شیراز در جذب نوجوانان است، گفت: این کانون با اجرای برنامه های مختلف جهادی و ورزشی توانسته است که مسجد «شهدا» در روستای «سلطان آباد» شیراز را به قطب فرهنگی تبدیل کند.

۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۰۹:۴۶

مدیر کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
تابستانه فهمای کانون های مساجد به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک می کند
مظاهری بابیان اینکه تابستانه فهمای کانون های مساجد به ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک می کند گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری امسال در طرح اوقات فراغت میزبان رواق کتاب هستند.

۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۱:۲۵

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد خوزستان خبر داد
اجرای طرح تابستانه فهما در کانون‌های مساجد خوزستان
حجت‌الاسلام همت‌پور از اجرای طرح تابستانه فهما ویژه غنی‌سازی اوقات فراغت در کانون‌های مساجد خوزستان خبر داد و گفت: این طرح در بیش از یک‌هزار کانون مساجد استان در حال اجرا است.

۱۳۹۹/۵/۱۱ - ۱۲:۱۲

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در شبکه های مجازی برگزار می شود
ابدالی تکلو با اشاره به اینکه با توجه به شیوع کرونا، برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد تا ۱۰ شهریور در شبکه های مجازی و به صورت تلفیقی برگزار می شود، گفت:در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۴:۵۹

با رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛
طرح غنی‌سازی اوقات فراغت مراکز جمعیت هلال احمر خوزستان اجرا می‌شود
سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در مراکز امور جوانان جمعیت هلال احمر در سراسر خوزستان متناسب با شرایط کرونایی خبر داد.

۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۴:۳۹

مدیر کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
فعالیت‌های تابستانه فهمای شهرستان کیار در بستر فضای مجازی برقرار است
مظاهری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس طرح غنی سازی اوقات فراغت با عنوان تابستانه فهما توسط مسئولین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان کیار در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

۱۳۹۹/۵/۲ - ۰۹:۲۲

مدیر مسئول کانون کانون فرهنگی هنری شهید هاشمی نژاد بهشهر خبر داد:
برگزاری ۴ عنوان برنامه اوقات فراغت به همت کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر
هاشمی از برگزاری ۴ عنوان برنامه اوقات فراغت به همت کانون شهید هاشمی نژاد بهشهر خبر داد و گفت: تلاش داریم تا در تابستان امسال همانند سال گذشته و البته با رعایت پروتکل بهداشتی در دوران کرونا در جذب جوانان به مسجد و برنامه های مسجدی پیشرو باشیم.

۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۳:۰۷

بازدید امام جمعه پارس آباد از برنامه های «تابستانه فهما» کانون شهدای ایران آباد
حجت الاسلام «علی اکبر باقری بنابی» با حضور در برنامه های «تابستانه فهما» کانون شهدای ایران آباد از حضور نوجوانان و جوانان در این برنامه فرهنگی تقدیر کرد و گفت: فعالیت فرهنگی در مساجد اجر عظیم دارد و برکات آن در زندگی نوجوانان و جوانان دیده خواهد شد.

۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۱۱:۱۸

شبستان گزارش می‌دهد؛
وابستگی یا کاربرد شبکه‌های اجتماعی در تابستان کرونایی
وابستگی، گذر زمان و یا ضرورت وجود فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای اوقات فراغت تابستان کودکان، نوجوانان و جوانان، به چالشی تبدیل شده که بودن و یا نبودنش را بررسی کنیم.

۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۱۰:۲۲

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد
تابستانه فهمای چهارمحال و بختیاری میزبان رواق کتاب است
مظاهری بابیان اینکه طرح تابستانه فهما در سه محور کلی «شبستان فرهنگ»، «شبستان هنر» و «شبستان نوآوری» برگزار می شود گفت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در بخش «شبستان فرهنگ» میزبان «رواق کتاب» است.

۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۲:۳۶

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس:
اجرای طرح ملی «تابستانه فهما» همزمان با اوقات فراغت تابستان در کانون های مساجد استان فارس
حجت الاسلام امیدی از اجرای طرح ملی «تابستانه فهما» همزمان با اوقات فراغت تابستان در کانون های مساجد استان فارس خبر داد و گفت: برنامه های این طرح با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اطلاعیه های ستاد ملی کرونا در حال اجراست.

۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۱:۳۶

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
مسابقات خاطره نویسی و پانتومیم در کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار می شود
ابدالی تکلو برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم را از دیگر برنامه های تابستانه کانون های مساجد دانست و گفت:تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.

۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۰۰:۵۴

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان خبر داد 
آغاز طرح اوقات فراغت با شعار تابستانه فهما در جنوب کرمان 
مجید خوبی زاده گفت: امسال طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانی با شعار تابستانه فهما در سطح کانون های مساجد جنوب کرمان  اجرا می شود.

۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۲۲:۱۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
کانون های مساجد در کنار خط سلامت پیام دین را متناسب با نیاز کنونی صورت بندی می کنند
مروارید با بیان اینکه در تعالیم شیعی تعارض بین دین و علم وجود ندارد،گفت:نهادی که سلامت را در کنار دینداری می بیند کانون های مساجد هستند و در کنار خط سلامت پیام دین را متناسب با نیاز کنونی صورت بندی می کند.

۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۵:۲۸

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران:
اجرای برنامه‌های اوقات فراغت تا ۱۰ شهریور / ۱۳۰۰ مسجد مجری طرح «تابستانه فهما» هستند
حجت‌الاسلام قدیریان با بیان‌اینکه برنامه‌هاي اوقات فراغت کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد تهران از ۱۰ تيرماه آغاز شده و تا ۱۰ شهريورماه ادامه خواهد داشت، گفت: ۱۳۰۰ مسجد تهران مجري این برنامه‌ها در سه محور فرهنگ، هنر و نوآوری هستند.

۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۱:۵۲

به دلیل شیوع کرونا
شرایط برگزاری «تابستانه فهما» در کانون ضیافت بروجن از حضوری به مجازی تغییر کرد
غلامی بابیان اینکه فعالان کانون فرهنگی هنری ضیافت کار ثبت نام نوجوانان و جوانان را برای حضور در طرح ملی «تابستانه فهما» آغاز کرده اند گفت: شرایط برگزاری «تابستانه فهما» در کانون ضیافت بروجن از حضوری به مجازی تغییر کرده است.

۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۰۹:۲۵

نشست شورای اداری ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان برگزار شد 
امروز ۲۱ تیر نشست شورای اداری ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان با محوریت اوقات فراغت تابستانی و طرح ملی سه شنبه های تکریم در دفتر مدیریت این ستاد برگزار شد.

۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۷:۱۱