خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷

الخميس ٤ ربيع الثاني ١٤٤٠

Thursday, December 13, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فضای مجازی
امام جمعه خمین:
کم رونق شدن مساجد رابطه معناداری با رواج معضلات دارد
امام جمعه خمین گفت: اگر امروز مشکلات و معضلات در جامعه بیشتر شده به علت سست شدن پایه های نماز و کم رونق شدن مساجد است.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۰۰

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
لازمه تداوم کار فرهنگی کانون های مساجد حضور در فضای مجازی است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: امروز لازمه تداوم کار فرهنگی حضور در فضای مجازی است بنابراین برای اینکه برنامه های اثرگذاری داشته باشیم باید رویکردمان توجه به فضای مجازی باشد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۴۲

معاون سیاسی امنیتی لرستان:
تقویت فرهنگ مهدویت نیازمند برنامه ریزی است
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، گفت: برنامه ریزی برای تقویت فرهنگ مهدویت ضروری است.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۳:۴۱

کانون های مساجد ظرفیت عظیم فرهنگی است
امام جمعه شوط گفت: کانون های مساجد ظرفیت مهمی برای انجام امورات فرهنگی و قرآنی است.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۴:۳۳

تدوین سند راهبردی گردشگری کشور/ استفاده از ظرفیت فضای مجازی در گردشگری
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به امضای تفاهم نامه مشترک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای ایجاد ۵۰ هزار شغل از طریق فضای مجازی، گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی می تواند در رونق گردشگری تاثیرگذارتر باشد.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۴:۱۳

فعالیت تخصصی بیش از دو هزار طلبه در فضای مجازی/ استان ها از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی استفاده کنند
مديركل امور تبليغی دفتر تبليغات اسلامي با تأکید بر اینکه این دفتر ظرفیت های قابل توجهی دارد که استان ها می توانند از آن استفاده کنند؛ اظهار داشت: باید با تشریک مساعی از هدررفت نیروها و منابع جلوگیری کرد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۳۷

فعالیت ۵۷ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان بهمئی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی گفت: ۵۷ کانون فرهنگی و هنری شهرستان در زمینه برنامه های مختلف دینی و مذهبی فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۰:۱۵

تأکید بر تولید محتوای انقلابی و نشاط اجتماعی در فضای مجازی
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، گفت: رمز پیروزی ملت ایران وحدت، یکپارچگی، انسجام ملی و پیروی از ولایت‌فقیه است.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۷:۱۳

قماربازان با "سامانه کاشف"در فضای مجازی ایمن نیستند
سامانه کاشف با هماهنگی بانک مرکزی و دادستان کل کشور حساب های مرتبط با جرایم رایانه ای در خصوص شرط بندی و قمار را توقیف می کند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۰:۳۱

در گفت وگو با شبستان مطرح شد
فضای مجازی رقیب عاطفی همسران!
خانواده کوچک ترین بخش اجتماع است، یک تمدن هم بر اساس جزء جزء تا کلیت جامعه شکل می گیرد. هرچه خانواده سالم باشد اعضای جامعه که در کلیت، یک بدن را تشکیل می دهند، سالم تر خواهند بود، اما اگر قرار باشد مجاز جای واقعیت را بگیرد این مهندسی تغییر می کند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۹:۳۵

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان:
عواقب ولنگاری مجازی برای تربیت مهدی یاوران/فراغت منتظران باید چگونه باشد؟
چه بخواهیم و چه نخواهیم فضای مجازی توسط غرب طراحی و برنامه ریزی شده و به دلیل آزادی بی حد و حصری که غرب در این فضا متصور است، اساساً رها کردن فرزندان در این فضا به نوعی خط کشیدن روی تربیت سالم و دور شدن از آرمان تربیت مهدی باوران و مهدی یاوران است.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۹:۰۱

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:
برگزاری جشنواره تولیدات محتوای رضوی در فضای مجازی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برگزاری جشنواره توليد محتوای رضوی در فضای مجازی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۵۹

رهبر انقلاب در مواجهه با برخوردهای غلوآمیز چه واکنشی نشان می دهند؟
اعلام مراسم «شکرگزاری برای سلامتی رهبر انقلاب» از سوی یکی از دستگاه‌ها، واکنش‌هایی را به‌ویژه در بین کاربران فضای مجازی در پی داشت.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۴۲

«کانون نجم‌الثاقب» فعال در دنیای حقیقی و مجازی
کانون فرهنگی هنری نجم‌الثاقب علاوه بر حضور فعال و مشارکت در برگزاری برنامه‌های مسجد جامع شهید بهشتی، با گروه سایبری خود مشارکت خوبی در فضای مجازی دارد که ترجمه و انتشار وصیت‌نامه شهدا به زبان انگلیسی از جمله اقدامات این کانون است.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۸:۵۴

اعلام برگزیدگان جشنواره «کاریکاتور علیه اعتیاد» در شهرکرد
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل بابیان اینکه بیش از یکصد اثر از ۴۷ هنرمند به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است گفت: با اعلام نظر داوران نفرات برتر این جشنواره مشخص شدند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۰۸:۱۸

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل:
واحد واکنش سریع فضای مجازی در دادستانی استان اردبیل تشکیل شد / دستگیری ۴۱۳ نفر در زمینه تخلفات فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: واحد واکنش سریع فضای مجازی در دادستانی استان اردبیل با پیشرفته ترین امکانات روز و کارشناسان متخصص در زمینه فناوری تشکیل شد.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۳:۰۱

بهره گیری از فضای مجازی موجب تسریع ارتباطات کانون‌های فرهنگی و هنری می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران گفت: بهره گیری از فضای مجازی موجب به روزرسانی، دقیق شدن اطلاعات و تسهیل و تسریع ارتباطات کانون‌های فرهنگی و هنری می شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۹:۴۱

همه ارکان نظام در خدمات رسانی به مردم سهیم هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر وحدت همه دستگاه ها تاکید کرد و گفت: باید خدمات دولت را در این شرایط به مردم معرفی کنیم، چرا که همه ارکان نظام در این خدمات سهیم هستند.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۷:۲۷

برگزاری همایش «سواد رسانه ای و فضای مجازی» به همت کانون فرهنگی و هنری منهاج نکا
خبرگزاری شبستان: همایش «سواد رسانه ای و فضای مجازی» با حضور حسین اعتصامی، یکی از کارشناسان رسانه و فضای مجازی به همت کانون فرهنگی و هنری منهاج نکا در مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۲۸

گشتی در لابه‌لای آگهی‌های نماز و روزه استیجاری
خبرگزاری شبستان: حتی کار آن قدر بالا گرفته که در سایت‌های پربازدید هم برای این کار آگهی می‌دهند؛ آگهی‌هایی عمدتاً با عنوان «نماز و روزه استیجاری» که در آن به شما اطمینان می‌دهند اعمال توسط طلبه سطوح عالی یا فرد مورد اطمینان، انجام می‌شود و ...

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۷:۳۲