خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ صفر ١٤٤٠

Wednesday, October 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فضای مجازی
دید و بازدید نوروزی در سایه فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با اشاره به تاثیر شبکه های اجتماعی بر تغییر خزنده سبک زندگی خانواده های ایرانی، گفت: تغییر سبک زندگی خانواده ها را می توان در مدل رفتاری و تعاملات میان خانواده ها و به ویژه در مناسبت هایی نظیر نوروز دید.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۰:۱۶

در نوروز از فضای مجازی فاصله بگیریم/ صله رحم؛ سنت زیبای مهرورزی
خبرگزاری شبستان: کارشناس علوم اجتماعی با تاکید بر مدیریت استفاده از شبکه اجتماعی گفت: در مناسبت هایی نظیر نوروز که فرصت زیادی برای دیدارهای چهره به چهره وجود دارد کمی از فضای مجازی فاصله بگیریم.

۱۳۹۷/۱/۲ - ۰۹:۱۶

در گفت وگوی شبستان با پژوهشگر رسانه و فضای مجازی بررسی شد؛
عواقب صله رحم هایِ مجازی برای سبک زندگی/تلگرام و اینستاگرام جای دیدوبازدید را نمی گیرد
خبرگزاری شبستان: آموزه های دینی و اعتقادی ما نسبت به صله رحم بسیار تاکید و حتی تصریح دارد که آن لحظات و ساعات، جزء عمر آدمی محسوب نمی شود، لذا اینکه برخی فکر می کنند صله رحم با روابط مجازی هم ممکن می شود، اصلاً صحیح نیست.

۱۳۹۷/۱/۲ - ۰۹:۰۴

مجلس امروز جلسه علنی نخواهد داشت
خبرگزاری شبستان: مجلس امروز به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان حاضر در صحن جلسه علنی نخواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۸

پارسایی در جمع خبرنگاران:
جلسه غیرعلنی مجلس با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیراز گفت: جلسه غیرعلنی مجلس با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی برای بررسی فضای مجازی آغاز شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۳

تأسیس شبکة مجازی بومی از اهم ضروریات است
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در دیدار معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد:تأسیس شبکة مجازی بومی از اهم ضروریات است

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸

جشنواره های موضوعی نقش موثری در تولید محتوا دارند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جشنواره های موضوعی از قبیل جشنواره رسانه ای ابوذر گام موثری در جهت تولید محتوا است گفت: باید تلاش کرد تا جشنواره های موضوعی بیش از پیش تقویت شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۴

در نشست «مبانی نظری و فلسفه مجازی» مطرح شد؛
مسئله امروز ما فیلترینگ نیست/انسان مجازی در بیشترین حد خود در ایران ظهور کرده است!
خبرگزاری شبستان: فضای مجازی فضای زندگی و تنفس ماست، این فضا مکان و زمان، سبک زندگی و نحوه اندیشیدن را برای ما تغییر می‌دهد. مسئله امروز ما فیلترینگ نیست، انسان مجازی است که در ایران در بیشترین حد خود ظهور کرده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۶

راه میان‌بر تبیین مبانی قرآنی در فضای مجازی/ شیرینی فضای مجازی را برای جامعه اثبات کنیم
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر دفاع با بیان اینکه تحلیل منظومه فکری رهبر معظم انقلاب‌ راه میانبر تبیین مبانی دینی و قرآنی در فضای مجازی است، گفت: شیرینی فضای مجازی را باید برای همه آحاد جامعه اثبات کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳

در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست روحانی؛
اولویت های فضای مجازی کشور در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای سال ۱۳۹۷ تعیین شد
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای عالی فضای مجازی در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، اولویت های فضای مجازی کشور در حوزه‌های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی را برای سال ۱۳۹۷ تعیین کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۷:۱۵

کانون های فرهنگی و هنری مساجد فضای مجازی را فرصت می بیند نه تهدید
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: کانون های فرهنگی و هنری در مساجد به دنبال تجارت سود آور نیست بلکه فعالیت و کارش معامله با خدا است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۴

حضور جدی در فضای مجازی استراتژی کانون های فرهنگی و هنری است
خبرگزاری شبستان: دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه هزار و ۶۹۰ کانون فرهنگی و هنری ویژه مساجد اهل سنت در کشور داریم، گفت: حضور جدی در فضای مجازی استراتژی کانون های فرهنگی و هنری است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۵

نشست «مبانی نظری و فلسفه مجازی» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست «مبانی نظری و فلسفه مجازی» با معرفی کتاب هایی همچون «فلسفه فضای مجازی» و میزبانی کانون اندیشه جوان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۱

آیت‌الله صدیقی:
نماز زنجیرهای تعلق انسان را قطع می‌کند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله صدیقی گفت: نماز زنجیرهای تعلق انسان را قطع می‌کند در بین واجبات بهترین آنها است، در ایام عید نوروز هر زمان فرصت کردید در خلوت به نمازهای قضا و مستحبی و زیارتنامه‌های مفاتیح توجه کنید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۷

بازی‌های رایانه‌ای را با هویت اسلامی-ایرانی خود بسازیم/ ایران رتبه اول بازی‌سازی منطقه
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه بازی را باید با هویت ایرانی-اسلامی خود بسازیم، گفت: بازی‌سازان ایران در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در این عرصه داشته‌اند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۰

چهارمین همایش ملی فضای مجازی پاک برگزار شد
خبرگزاری شبستان:چهارمین همایش ملی فضای مجازی پاک با حضور اساتید دانشگاه، کارشناسان، صاحب نظران و فعالان عرصه فضای مجازی برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵

بررسی وضعیت فضای مجازی در کشور با حضور مسئولان در کمیسیون امنیت ملی
خبرگزاری شبستان: آخرین وضعیت فضای مجازی در کشور با حضور مسئولان شورای عالی فضای مجازی در کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۹

همایش بصیرتی نقش موثری در جهت رشد معنوی افراد جامعه دارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری همایش بصیرتی باعث ماندگاری روحیه بسیجی و رشد معنوی افراد جامعه می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۰۰

مدیر رسانه ای معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم؛
ترویج سبک زندگی اسلامی در قامت شبکه های اجتماعی/فضای مجازی فرصتی برای تفکر و اشاعه فرهنگ است
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به تاثیر شکل گیری شبکه های اجتماعی بومی بر فرهنگ جامعه گفت: اساسا فضای مجازی فرصتی برای تفکر است، حال اگر آن را بومی سازی در واقع فرهنگ خودمان را در جامعه اعتلا بخشیدیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۱

رییس کل دادگستری کردستان:
هجمه به باورهای دینی و اعتقادی در فضای مجازی افزایش یافته است
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری کردستان با بیان اینکه فضای مجازی سرعت ارتکاب جرم را افزایش داده است، گفت: هجمه به باورهای دینی و اعتقادی در این فضا زیاد شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۹