خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢٣ المحرّم ١٤٤١

Monday, September 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
پیش بینی آب و هوا ۳۰ شهریور/
کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا/ آغاز بارش های پاییزی
آخرین روز تابستان در سواحل دریای خزر، بارش باران به همراه کاهش نسبی دما و در استان های اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۱:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۲۳ شهریور/
بارش باران در شهرهای شمالی و غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در شهرهای سواحل دریای خزر و شهرهای غربی کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۰۸

دمای هوای شهرکرد به پنج درجه سانتی گراد کاهش یافت
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: صبح امروز شهرکرد با دمای پنح درجه سانتی گراد خنک ترین مراکز استان های کشور گزارش شد.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۱۷:۰۳

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
کاهش دمای هوا در بوشهر/ خلیج فارس طوفانی می شود
مساعدی با اشاره به کاهش دمای هوا در بوشهر، ادامه داد: از امروز تا فردا یکشنبه با وزش بادهای شمال غربی سواحل استان مواج و متلاطم است که در منطقه مطاف (سواحل جنوبی بوشهر) این تلاطم از شدت بیشتری برخوردار است.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۲۲:۲۲

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر:
افزایش ۵ درجه ای دمای هوا در استان بوشهر
مساعدی خبرداد: از روز جمعه (۱۵ شهریور) دمای هوا در چند نقطه از استان بوشهر افزایش پیدا می کند.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۷:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۹ شهریور/
وزش باد شدید در زابل، کرمان و خراسان جنوبی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل، شرق خراسان جنوبی و شرق کرمان وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۴:۰۸

پیش بینی آب و هوا ۲ شهریور/
کاهش دمای هوا در استان های شمالی/ طوفان گرد و خاک در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان تا پایان هفته جاری هوای خنک پیش بینی می شود و بین ۴ تا ۶ درجه کاهش دما را در این استان ها خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۰:۳۵

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری:
رگبار باران تا اواسط هفته جاری در چهارمحال و بختیاری ادامه دارد
قطره سامانی گفت: طبق پیش بینی های انجام شده از نقش های هواشناسی رگبار باران تا اواسط هفته جاری در چهارمحال و بختیاری ادامه دارد.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۰:۱۰

پیش بینی آب و هوا ۲۲ مرداد/
وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور/ وقوع طوفان خاک در زابل
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با طوفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید همراه است.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۵:۲۴

آئین تکریم و معارفه مدیر کل هواشناسی استان اردبیل برگزار شد
آئین تکریم و معارفه مدیر کل هواشناسی استان اردبیل با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور امروز ۲۲ مردادماه در سالن جلسه اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۰:۳۴

پیش بینی آب و هوا ۲۰ مرداد/
بارش باران در شهرهای شمالی و مرکزی/ پدیده گرد و خاک در شرق کشور
بارش پراکنده و وزش باد طی روز دوشنبه همزمان با عید قربان در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و اردبیل، ارتفاعات شمال غرب، زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان و شمال خراسان رضوی ادامه می یابد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۱:۲۳

کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی:
دوشنبه؛ طوفان و گرد و خاک در خراسان جنوبی اوج می گیرد
زارعی با بیان اینکه هم اکنون از سرعت وزش طوفان و گردخاک در خراسان کاسته شده است، گفت: این طوفان در روز دوشنبه در سطح استان اوج و شدت می گیرد.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۹:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۱۶ مرداد/
پایان هفته بارانی در شمال کشور
طی سه روز آینده در سواحل دریای خزر و در استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در بخش هایی از استان اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و بخش هایی از آذربایجان شرقی به ویژه در ساعات بعدازظهر، رشد ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۶:۵۹

پیش بینی آب و هوا ۱۲ مرداد/
وزش باد شدید در استان های مرکزی و شرقی کشور/ وقوع پدیده گرد و خاک در ۸ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: بعدازظهر و اواخر وقت امروز در استان های قم، قزوین، البرز، مرکزی، شرق یزد، جنوب استان های سمنان و تهران و شمال و شرق اصفهان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۲:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۹ مرداد/
وزش باد شدید در شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل ادامه خواهد داشد و در روزهای پنجشنبه و جمعه با افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک در بعضی ساعات وجود دارد.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۴:۲۴

مدیرکل هواشناسی استان خبر داد:
پاییز امسال در چهارمحال و بختیاری با بارش آغاز می شود
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سال آبی جدید که از پاییز آغاز و به شهریور منتهی می شود با بارش های نرمال و به نسبت خوبی در استان آغاز می شود.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۱:۳۳

پیش بینی آب و هوا ۳۰ تیر/
احتمال بارش باران در جنوب و شرق کشور
وظیفه گفت: طی سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، جنوب فارس، شمال و غرب هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۷:۳۵

پیش بینی آب و هوا ۲۶ تیر/
تداوم هوای گرم تابستانی در کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: شنبه تا اواسط هفته آینده آسمان صاف و تداوم هوای گرم تابستانی در کل کشور پیش بینی می شود همچنین رشد ابرهای همرفتی در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۵۱

پیش بینی آب و هوا ۲۴ تیر/
هوای کشور گرمتر می شود/ جوی آرام تا پایان هفته خواهیم داشت
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان های گیلان، مازندران، گلستان و دامنه های البرز در استان های قزوین، زنجان و برخی مناطق استان های اردبیل در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار موقتی دور از انتظار نیست.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۲۲ تیر/
وزش باد شدی طی دو روز آینده/ وقوع پدیده گرد و غبار در ۷ استان کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار مرزی غرب و جنوب غرب کشور، گفت: یکشنبه و دوشنبه در جنوب استان های سمنان و تهران و یزد، اصفهان، قم و مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید، وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۷:۱۸