خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کنگره بین المللی امام سجاد(ع)
استاندار هرمزگان؛
کنگره امام سجاد(ع) الگویی در زمینه پرداختن به معارف اهل بیت(ع) است
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان از کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به عنوان توفیقی بزرگ و کاری ارزشمند یاد کرد و گفت: این رخداد مهم و تاثیرگذار می تواند الگویی برای سایر استان ها در زمینه پرداختن به معارف اهل بیت(ع) باشد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۵:۴۶

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان؛
صحیفه سجادیه به عنوان متون درسی در دانشگاه ها تدریس شود
خبرگزاری شبستان: مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خواستار برنامه ریزی و پیگیری کمیته علمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) برای قرار گرفتن صحیفه سجادیه در قالب یکی از متون درسی گروه معارف در دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی شد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۱:۰۵

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) عنوان کرد؛
بهره گیری از ظرفیت بسیج در برگزاری کنگره امام سجاد(ع)
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) بهره گیری از ظرفیت بسیج را بهترین روش برای مردمی کردن کنگره بین المللی امام سجاد(ع) دانست و از آمادگی بسیج طلاب، بسیج اساتید دانشگاه ها، بسیج جامعه زنان و بسیج سازندگی برای نقش آفرینی در این زمینه خبرداد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۹:۱۴

مدیرکل دادگستری هرمزگان؛
کنگره بین المللی امام سجاد(ع) ناگفته های فراوان معدن معرفت حضرت را تبیین کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دادگستری هرمزگان با اشاره به برگزاری شش دوره کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، تصریح کرد: اگر ۶۰۰ سال هم در رابطه با آن حضرت کار فرهنگی شود، باز هم حرف های ناگفته فراوانی از معدن معرفت آن امام همام باقی خواهد ماند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۳:۲۸

انصاری راد؛
کنگره بین المللی امام سجاد(ع) فرصت تبلیغی ویژه برای تبیین معارف اهل بیت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان از کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به عنوان یک ظرفیت عظیم و با غنا و محتوای فرهنگی ناب و فرصت تبلیغی ویژه برای نشر و تبیین معارف اهل بیت(ع) یاد کرد.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۰۸:۳۱

امکان مشارکت همه افراد در برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) فراهم شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه فرهنگی اندیشه های اسلامی سجادیه از فراهم شدن امکان مشارکت آحاد مردم در برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) و عملی ساختن سیره آن حضرت در قالب انجام برنامه های متنوع در ایران و کشورهایی از پنج قاره جهان خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۸:۱۵

نرم افزار تفسیر دعاهای صحیفه در کنگره بین المللی امام سجاد(ع) رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: قائم مقام صدا و سیمای مرکز خلیج فارس از رونمایی نرم افزار سخنرانی های حجت الاسلام دکتر علی اکبر میرزایی با موضوع تفسیر دعاهای صحیفه سجادیه در هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۴:۳۳

عالم برجسته پاکستانی در گفتگوی اختصاصی با شبستان؛
استقبال علمای اهل سنت پاکستان از «رساله الحقوق امام سجاد(ع)»
خبرگزاری شبستان: عالم برجسته شیعه کشور پاکستان از توزیع بیش از ۵۰ هزار جلد از کتاب های شیعه بین علمای اهل سنت این کشور خبر داد و گفت: علما و اندیشمندان اهل سنت پاکستانی از کتاب«رساله الحقوق امام سجاد(ع)» به صورت ویژه استقبال کردند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۱:۰۹

برجسته ترین جراح قلب کشور کرواسی در گفتگو با شبستان؛
صحیفه سجادیه مدرسه عرفان است/جوانان غربی تشنه معارف امام سجاد(ع)هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه فرهنگی امام موسی کاظم(ع) کشور کرواسی با اشاره نیاز فطری بشر به دین و خلع معنویت در دنیای غرب، بر معرفی منابع غنی اسلامی تاکید کرد و گفت: آزاد اندیشان جهان به ویژه جوانان غربی تشنه معارف امام سجاد(ع) هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۱:۳۰

برگزاری کنگره امام سجاد(ع) مصداق حرکت به سمت قله های فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مرتضی طاهریان معاون ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزاری برنامه های فرهنگی مثل برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) را الگویی برای کارهای فرهنگی و حرکت به قله دانست.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۰۹:۵۵

برگزاري كنگره امام سجاد عليه السلام خدمت باارزشي است
خبرگزاری شبستان: آيت الله مقتدايي برگزاري كنگره امام سجاد عليه السلام را خدمتي بزرگ و باارزش دانست.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۵:۰۴

آیت الله علوی گرگانی:
اثرات کنگره امام سجاد(ع) در جامعه عملی شود/کنگره امام سجاد(ع) به تربیت جوانان اهتمام داشته باشد
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: در کنگره امام سجاد(ع) باید از آموزه های این امام معصوم(ع) استفاده کرده و به تربیت جوانان و نوجوانان بپردازیم.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳:۲۹

کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع)مصداق واقعی کارفرهنگی موثر و ماندگار است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام والمسلمین روستاآزاد با بیان اینکه کنگره امام سجاد علیه السلام کاری موثر، ماندگار و برخوردار از منطق محکم است گفت: کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع)مصداق واقعی کارفرهنگی است.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۵:۵۱

دین مان رابه اهل بیت ادا نکرده ایم/ چقدر با امامان خود آشنا هستیم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه ما دین مان به اهلبیت را واقعا ادا نکرده ایم. گفت: سطوح بالاتر از ما هم دین شان را ادا نکرده اند. اسم فرزندمان راسجاد می‌گذاریم ولی خانواده ما چقدر باامام سجاد علیه السلام آشناست؟

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۵:۲۷

کنگره امام سجاد(ع)، یک کار فرهنگی عمیق و تاثیرگذار است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه کارفرهنگی باید تاثیرگذار باشد تصریح کرد: برگزاری کنگره امام سجاد(ع)، یک کار فرهنگی عمیق و تاثیرگذار است.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۰:۳۰

اذکار و ادعیه، تنها برای رفع حاجت و نیاز دنیوی نیست
خبرگزاری شبستان: آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه متاسفانه جامعه، اذکار و ادعیه را تنها برای رفع حاجت و نیاز دنیوی خود می خوانند، گفت: در اثرگذاری دعا برای قضاء حاجت هیچ تردیدی نیست، اما اثر بزرگ دعا این است که انسان ارتباط قوی با خدا پیدا می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۲:۴۷

آمادگی حوزه علمیه برای مدیریت بخش مقالات کنگره امام سجاد(ع)
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه استان هرمزگان خواستار واگذاری بخش پژوهش و مقالات کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به این حوزه شد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴:۱۹

تمدید مهلت ارسال مقاله به هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول موسسه اندیشه های اسلامی سجادیه از تمدید مهلت فراخوان بخش مقالات هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) خبر داد و گفت: محققان و پژوهشگران تا ۳۱ شهریور ماه جاری فرصت دارند آثار خود به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۳:۲۶

لبخندان؛
کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به جریانی کاملا مردمی تبدیل می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه اندیشه های اسلامی سجادیه از برنامه ریزی این موسسه برای تبدیل کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به جریانی کاملا مردمی خبرداد و گفت: برنامه های کنگره از سال دوم از فضای یک سالن خارج و در شهرهای مختلف برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۳:۰۵

مقام عالی دولت در استان هرمزگان؛
خبرنگاری شغلی پراسترس/همایش «سفیران ولایت» برنامه ای شاخص و اثرگذار است
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان از همایش آموزشی و فرهنگی «سفیران ولایت» از سلسله برنامه های کنگره بین المللی امام سجاد(ع) به عنوان برنامه ای شاخص و اثرگذار یاد کرد و گفت: هرسال برای تقویت روحیه شرکت کنندگان در این برنامه بسیار خوب شرکت می کنم.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۲۸