خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام صادق زاده
رییس مرکز دینی شهرداری تهران:
عملکرد کانون های مساجد بسیار عالی است
حجت الاسلام صادق زاده گفت: عملکرد کانون های مساجد در حوزه های فرهنگی و دینی بسیار عالی بوده است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۸

ویژه‌برنامه «صادقانه زندگی کنیم» در مساجد پایتخت
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، گفت: ویژه‌برنامه صادقانه زندگی کنیم، در مساجد تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۴:۳۸

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران:
ایده‌ها و تجارب «مساجد کارآفرین» ترویج شوند
رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران با اشاره به اینکه مساجد تنها پایگاه مردمی به شمار می‌آیند که ظرفیت اقدامات و حرکات بزرگ را دارند، گفت: تجارب و ایده‌های مساجد در بحث کارآفرینی باید به دیگر مساجد منتقل شوند.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۹:۰۸

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، خبر داد؛
برپایی کرسی‌های تلاوت قرآن ۱۲۳ مسجد محوری
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، گفت: کرسی‌های تلاوت و تفسیر قرآن کریم در مساجد محوری تهران همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۰:۵۳

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران:
اختصاص ۵۹ میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز مساجد
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران از اختصاص اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز مساجد در بخش نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۹:۱۲

آغاز جشن‌های «غدیر؛ عید آسمانی» در مساجد پایتخت
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران از تهیه و توزیع محصولات فرهنگی در آستانه عید غدیرخم در مساجد خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۵:۱۴

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران:
از موازی کاری پرهیز کرده‌ایم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صادق زاده؛ رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، بر لزوم پرهیز از موازی کاری در فعالیت های در حوزه مساجد تاکید کرد و گفت: این مرکز سال گذشته چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به مساجد شهر تهران کمک کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۰

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران از خبرگزاری شبستان بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صادق زاده، رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، امروز در خبرگزاری شبستان حضور یافت.

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۱

حضور رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در خبرگزاری شبستان
حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با حضور در خبرگزاری شبستان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۱

نقش موثر تشکلهای مذهبی در کاهش آسیب های اجتماعی غیر قابل انکار است
خبرگزاری شبستان: اعضائ شورای مرکزی جامعه وعاظ و تعدادی از ائمه جماعات تهران به همراه رئیس مرکزفعالیت‌های دینی شهرداری تهران با حضور در مددسرای خاوران و سامان‌سرای اسلامشهر، مشکلات کارتن خواب ها و متکدیان را بررسی کردند.

۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۷:۵۸

رییس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران:
خدا روزی را نرساند که مساجد، خالی باشند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صادق زاده؛ رییس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران با اشاره به تعبیر امام خمینی (ره) «مسجد، سنگر» است، گفت: خدا روزی را نرساند که مساجد، خالی باشند.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۰:۳۷

رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
بیش از نیم قرن از عمر بسیاری از مساجد پایتخت گذشته است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، گفت: امسال اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز مساجد تهران اختصاص یافت که ۵۰ درصد آ‌ن به توسعه و تجهیز مساجد تخصیص یافت.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۸:۱۷

برگزاری نشست آموزشی روحانیون اعزامی به اربعین حسینی
خبرگزاری شبستان: روحانیون شهرداری تهران مستقر در مواکب و حسینیه ها در مرزهای سه گانه و عتبات عالیات حضوردارند تا ضمن پاسخگوئی به سوالات شرعی به اقامه نماز جماعت اول وقت نیز بپردازند .

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۱:۲۶

در شب میلاد امام رضا(ع)؛
دفتر آیت‌الله نوری همدانی میزبان «جشن رضوی» است
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد جامع امام رضا (ع) خبر داد: جشن میلاد امام رضا (ع)، ۲۳ مرداد در این مسجد برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۲:۱۹

رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
«شمیم وحی» گام موثرى براي ترویج فرهنگ قرآنی است
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، بر پايي نمایشگاه "شمیم وحی" در پاسخ به نیازهای موسسات و مراكز قرآنی و گامی موثر برای ترویج فرهنگ قرآنی است.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۳:۲۷

رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
کمک به مساجد وظیفه ذاتی شهرداری نیست
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با بیان اینکه کمک به مساجد وظیفه ذاتی شهرداری نیست، گفت: سال گذشته که بحران اقتصادی بود و کارکنان برخی مراکز حقوق خود را نگرفته بودند ما ۴۲ میلیارد تومان به مساجد و حوزه های علمیه کمک کردیم.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۵:۳۷

تهران به ۴ هزار باب مسجد نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با اشاره به وجود یک هزار و ۹۶۴ مسجد در شهر تهران گفت: تهران حداقل به ۴ هزار باب مسجد نیاز دارد.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۵:۰۲

مشاور شهردار تهران در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی عنوان کرد:
برگزاری مراسم اعتکاف در ۴۰۰ مسجد تهران/نمایشگاه تهران در شهر آفتاب برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مشاور شهردار تهران با بیان این که در ۴۰۰ مسجد تهران، مراسم اعتکاف برگزار می شود، گفت: شهرداری تهران جهت بهبود وضعیت مساجد تهران مبلغی بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان کمک کرده است.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۶:۰۶

سلسله جشن های «فجرانقلاب در مساجد شاخص شهرتهران» کلید خورد
خبرگزاری شبستان: همزمان با سی وهفتمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی واز شب دوازدهم بهمن،سلسله جشن های «فجرانقلاب در مساجد شاخص پایتخت» با هدف پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه نشاط انقلابی در مساجد برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۲

مساجدی که قابلیت شبانه روزی شدن دارند باید شناسایی و حمایت شوند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام صادق زاده بر لزوم شناسایی مساجدی که دربشان بر روی مردم باز است، تاکید کرد و گفت: شهرداری آمادگی دارد از مساجد که می توانند به صورت شبانه روزی دربشان باز باشد، حمایت هایی داشته باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۹